900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Birmingham - Havaalani bulunan PAYLESS kiralık arabalar [Airport_Code]

Birmingham - Havaalani havaalanında mevcut büyük PAYLESS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Kompakt

Dodge Neon أو ما شابه

payless
A
5
4
3
Dodge Neon أو ما شابه

şuradan:

$80.95 /güny

Ekonomi

Hyundai Accent أو ما شابه

payless
A
5
4
2
Hyundai Accent أو ما شابه

şuradan:

$81.81 /güny

Tam boy

Ford Taurus أو ما شابه

payless
A
5
4
4
Ford Taurus أو ما شابه

şuradan:

$114.08 /güny

Standart

Dodge Stratus أو ما شابه

payless
A
5
4
4
Dodge Stratus أو ما شابه

şuradan:

$114.08 /güny

JIP

Jeep Grand Cherokee أو ما شابه

payless
A
5
5
4
Jeep Grand Cherokee أو ما شابه

şuradan:

$140.38 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta أو ما شابه

avis
A
5
4
2
Ford Fiesta أو ما شابه

şuradan:

$42.93 /güny

Ekonomi

Chevrolet Spark

hertz
A
5
4
2
Chevrolet Spark

şuradan:

$146.64 /güny

Kompakt

Ford Focus أو ما شابه

avis
A
5
5
3
Ford Focus أو ما شابه

şuradan:

$45.01 /güny

Kompakt

Ford Focus

avis
A
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$199.12 /güny

Standart

Toyota Corolla أو ما شابه

avis
A
5
4
4
Toyota Corolla أو ما شابه

şuradan:

$47.00 /güny

Standart

Volkswagen Jetta

hertz
A
5
4
4
Volkswagen Jetta

şuradan:

$150.38 /güny

Tam boy

Toyota Camry أو ما شابه

avis
A
5
4
4
Toyota Camry أو ما شابه

şuradan:

$49.77 /güny

Tam boy

Toyota Camry

avis
A
5
4
4
Toyota Camry

şuradan:

$212.98 /güny

JIP

Ford Escape أو ما شابه

avis
A
5
5
3
Ford Escape أو ما شابه

şuradan:

$57.04 /güny

JIP

Nissan Pathfinder

dollar
A
7
5
3
Nissan Pathfinder

şuradan:

$448.57 /güny

Lüks

Chevrolet Impala أو ما شابه

avis
A
5
4
3
Chevrolet Impala أو ما شابه

şuradan:

$59.03 /güny

Lüks

Chrysler 300

hertz
A
5
4
5
Chrysler 300

şuradan:

$172.72 /güny

Van

Nissan Frontier أو ما شابه

alamo
A
4
4
3
Nissan Frontier أو ما شابه

şuradan:

$113.84 /güny

Van

Dodge Ram

dollar
A
2
4
4
Dodge Ram

şuradan:

$437.25 /güny

Egzotik

Ford Flex أو ما شابه

alamo
A
6
5
4
Ford Flex أو ما شابه

şuradan:

$129.59 /güny

Birmingham - Havaalani PAYLESS hakkında bilgi AL

Aşağıdaki tabloda, PAYLESS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve PAYLESS'un Birmingham - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [BHM] bilgiler bulabilirsiniz.

Payless Car Rental

Şirket ismi:

Payless Car Rental

Adres:

5900 Messer Airport Hwy, Birmingham, 35212, AL, Alabama

Telefon:

205-591-7020

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Sınırsız kilometre

Birmingham - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [BHM]

PAYLESS'a alternatif olarak, Birmingham - Havaalani [BHM] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

ALAMO ehi

ALAMO 577 reviews

8.6 / 10

Enterprise

Enterprise 113 reviews

8.4 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 32 reviews

8.4 / 10

DOLLAR (US)

DOLLAR 15 reviews

8.2 / 10

Hertz Corporate

Hertz 174 reviews

7.9 / 10

AVIS ABG

AVIS 159 reviews

7.3 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 268 reviews

7.2 / 10

THRIFTY (US)

THRIFTY 18 reviews

5.9 / 10

Birmingham - Havaalani [BHM] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, AVIS ve HERTZ firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Birmingham - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Birmingham - Havaalani AL havaalanında AVIS ve HERTZ tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Birmingham - Havaalani [BHM] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, AVIS'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Birmingham - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Birmingham - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, ALAMO ve DOLLAR'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Birmingham - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri AVIS'den incelemelisiniz. Birmingham - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

PAYLESS Birmingham - Havaalani AL Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Birmingham - Havaalani PAYLESS BHM, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Compact, Economy, Fullsize, Standard, Suv, Luxury, Van, Exotic,.

PAYLESS Birmingham - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Hyundai Accent أو ما شابه, Ford Fiesta أو ما شابه, ve Chevrolet Spark ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Dodge Neon أو ما شابه, Ford Focus أو ما شابه, ve Ford Focus ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

PAYLESS Birmingham - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Dodge Stratus أو ما شابه, Toyota Corolla أو ما شابه, ve Volkswagen Jetta .

PAYLESS Birmingham - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Ford Taurus أو ما شابه, Toyota Camry أو ما شابه, ve Toyota Camry .

PAYLESS Birmingham - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Jeep Grand Cherokee أو ما شابه, Ford Escape أو ما شابه, ve Nissan Pathfinder .

PAYLESS Birmingham - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Chevrolet Impala أو ما شابه, ve Chrysler 300 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre PAYLESS Birmingham - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Birmingham - Havaalani içindeki PAYLESS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Birmingham - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, PAYLESS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Birmingham - Havaalani içindeki PAYLESS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Birmingham - Havaalaniki PAYLESS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için PAYLESS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Birmingham - Havaalani PAYLESS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - PAYLESS Birmingham - Havaalani araba kiralıyor

Birmingham - Havaalani AL konumunda PAYLESS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

BHM Havaalanında PAYLESS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

PAYLESS'dan Birmingham - Havaalaniki en ucuz araba Dodge Neon أو ما شابه. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $80.95'dır.

Birmingham - Havaalani [BHM] PAYLESS'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

BHM Havaalanında PAYLESS ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı STANDART. PAYLESS'dan en ucuz STANDART araç DODGE STRATUS أو ما شابه. Fiyatı gün başına $114.08 ile başlar.

Birmingham - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

BHM Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.95 ile $6.50 arasında değişmektedir.

PAYLESS araba kiralama rezervasyonumu Birmingham - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

PAYLESS, Birmingham - Havaalaniki [BHM] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve PAYLESS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Birmingham - Havaalani AL adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!