900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Charlotte - Havaalani bulunan BUDGET kiralık arabalar [Airport_Code]

Charlotte - Havaalani havaalanında mevcut büyük BUDGET araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Standart

Dodge Avenger

budget
A
5
4
4
Dodge Avenger

şuradan:

$57.81 /güny

Tam boy

Toyota Camry

budget
A
5
4
4
Toyota Camry

şuradan:

$75.90 /güny

Lüks

Lincoln MKS

budget
A
5
4
5
Lincoln MKS

şuradan:

$115.51 /güny

JIP

Ford Explorer

budget
A
5
5
4
Ford Explorer

şuradan:

$126.61 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

dollar
A
5
4
2
Ford Fiesta

şuradan:

$39.14 /güny

Ekonomi

Mitsubishi Mirage

alamo
A
5
4
2
Mitsubishi Mirage

şuradan:

$60.67 /güny

Kompakt

Kia Rio

dollar
A
5
5
3
Kia Rio

şuradan:

$40.98 /güny

Kompakt

Ford Focus

avis
A
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$70.57 /güny

Standart

Hyundai Elantra

dollar
A
5
4
4
Hyundai Elantra

şuradan:

$44.50 /güny

Standart

Toyota Prius Hybrid

hertz
A
5
5
4
Toyota Prius Hybrid

şuradan:

$86.96 /güny

Tam boy

Chevrolet Malibu

dollar
A
5
4
4
Chevrolet Malibu

şuradan:

$46.57 /güny

Tam boy

Jaguar XF

hertz
A
5
4
4
Jaguar XF

şuradan:

$248.31 /güny

Lüks

Chrysler 300

dollar
A
5
4
5
Chrysler 300

şuradan:

$61.09 /güny

Lüks

Mercedes S Class

enterprise
A
5
4
5
Mercedes S Class

şuradan:

$325.96 /güny

JIP

Ford Ecosport

alamo
A
5
5
3
Ford Ecosport

şuradan:

$62.41 /güny

JIP

Cadillac Escalade

enterprise
A
7
5
3
Cadillac Escalade

şuradan:

$325.95 /güny

Convertible

Ford Mustang Convertible

alamo
A
4
2
2
Ford Mustang Convertible

şuradan:

$92.86 /güny

Van

Chrysler Pacifica

avis
A
7
5
3
Chrysler Pacifica

şuradan:

$99.57 /güny

Van

Ford Transit Passengervan

avis
A
12
4
6
Ford Transit Passengervan

şuradan:

$214.00 /güny

Egzotik

Ford Flex

alamo
A
6
5
4
Ford Flex

şuradan:

$185.66 /güny

Charlotte - Havaalani BUDGET hakkında bilgi NC

Aşağıdaki tabloda, BUDGET'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve BUDGET'un Charlotte - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [CLT] bilgiler bulabilirsiniz.

Budget Car Rental

Şirket ismi:

Budget Car Rental

Adres:

5489 Josh Birmingham Parkway, Charlotte, 28208, NC, North Carolina

Telefon:

704-359-5701

Yakıt politikası

Fiyata dahil

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Ücretsiz ek sürücür
  • - Genç sürücü
  • - Havalimanı ücreti
  • - Sınırsız kilometre tüm otomobiller için mevcut değildir.

CLT Havaalanı yakınındaki BUDGET konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Charlotte - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Charlotte - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [CLT]

BUDGET'a alternatif olarak, Charlotte - Havaalani [CLT] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

ALAMO ehi

ALAMO 511 reviews

8.6 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 28 reviews

8.3 / 10

Enterprise

Enterprise 108 reviews

8.1 / 10

Hertz Corporate

Hertz 152 reviews

7.8 / 10

DOLLAR (US)

DOLLAR 54 reviews

7.3 / 10

AVIS ABG

AVIS 112 reviews

6.9 / 10

Payless Car Rental USA

Payless 131 reviews

6.8 / 10

Advantage Rent A Car

Advantage 192 reviews

6.5 / 10

Charlotte - Havaalani [CLT] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, DOLLAR ve ALAMO firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Charlotte - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Charlotte - Havaalani NC havaalanında DOLLAR ve HERTZ tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Charlotte - Havaalani [CLT] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, ALAMO'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Charlotte - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Charlotte - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, AVIS'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Charlotte - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri DOLLAR'den incelemelisiniz. Charlotte - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

BUDGET Charlotte - Havaalani NC Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Charlotte - Havaalani BUDGET CLT, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Standard, Fullsize, Luxury, Suv, Economy, Compact, Convertible, Van, Exotic,.

BUDGET Charlotte - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Fiesta, ve Mitsubishi Mirage ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Kia Rio, ve Ford Focus ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

BUDGET Charlotte - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Dodge Avenger, Hyundai Elantra, ve Toyota Prius Hybrid .

BUDGET Charlotte - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Toyota Camry, Chevrolet Malibu, ve Jaguar XF .

BUDGET Charlotte - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Ford Explorer, Ford Ecosport, ve Cadillac Escalade .

BUDGET Charlotte - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Lincoln MKS, Chrysler 300, ve Mercedes S Class .

BUDGET Charlotte - Havaalani içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Ford Mustang Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre BUDGET Charlotte - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Charlotte - Havaalani içindeki BUDGET'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Charlotte - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, BUDGET'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Charlotte - Havaalani içindeki BUDGET'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Charlotte - Havaalaniki BUDGET konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için BUDGET, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Charlotte - Havaalani BUDGET'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - BUDGET Charlotte - Havaalani araba kiralıyor

Charlotte - Havaalani NC konumunda BUDGET'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

CLT Havaalanında BUDGET konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

BUDGET'dan Charlotte - Havaalaniki en ucuz araba Dodge Avenger. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $57.81'dır.

Charlotte - Havaalani [CLT]'daki en popüler BUDGET kiralık araba hangisi?

BUDGET'dan gelen Charlotte - Havaalaniki en popüler kiralık araba şu anda FORD EXPLORER. Bu araç için en düşük fiyat günde $126.61.

Charlotte - Havaalani [CLT] BUDGET'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

CLT Havaalanında BUDGET ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı STANDART. BUDGET'dan en ucuz STANDART araç DODGE AVENGER. Fiyatı gün başına $57.81 ile başlar.

Charlotte - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

CLT Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.19 ile $2.70 arasında değişmektedir.

BUDGET araba kiralama rezervasyonumu Charlotte - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

BUDGET, Charlotte - Havaalaniki [CLT] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve BUDGET araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Charlotte - Havaalani NC adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!