900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Cincinnati - Havaalani bulunan ALAMO kiralık arabalar [CVG]

Cincinnati - Havaalani havaalanında mevcut büyük ALAMO araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için CVG havaalanında bu tekliflere göz atın.

Van

Nissan Frontier

ALAMO
A
4
4
3
Nissan Frontier

şuradan:

$86.23 /güny

Ekonomi

Mitsubishi Mirage

ALAMO
A
5
4
2
Mitsubishi Mirage

şuradan:

$88.80 /güny

Tam boy

Ford Fusion

ALAMO
A
5
4
4
Ford Fusion

şuradan:

$93.24 /güny

JIP

Jeep Renegade

ALAMO
A
5
3
2
Jeep Renegade

şuradan:

$94.82 /güny

Lüks

Nissan Maxima

ALAMO
A
5
4
3
Nissan Maxima

şuradan:

$98.24 /güny

Convertible

Ford Mustang Convertible

ALAMO
A
4
2
2
Ford Mustang Convertible

şuradan:

$110.63 /güny

Egzotik

Ford Flex

ALAMO
A
6
5
4
Ford Flex

şuradan:

$116.59 /güny

Ekonomi

Chevrolet Spark

THRIFTY
A
5
4
2
Chevrolet Spark

şuradan:

$54.25 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

DOLLAR
A
5
4
2
Ford Fiesta

şuradan:

$73.98 /güny

Kompakt

Nissan Versa

THRIFTY
A
5
4
3
Nissan Versa

şuradan:

$54.60 /güny

Kompakt

Ford Focus

THRIFTY
A
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$82.54 /güny

Standart

Nissan Sentra

THRIFTY
A
5
4
4
Nissan Sentra

şuradan:

$54.95 /güny

Standart

BMW 3 Series

ENTERPRISE
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$111.17 /güny

Tam boy

Chevrolet Malibu

THRIFTY
A
5
4
4
Chevrolet Malibu

şuradan:

$68.77 /güny

Tam boy

Lincoln Navigator

NATIONAL
A
5
4
4
Lincoln Navigator

şuradan:

$157.44 /güny

JIP

Buick Encore

THRIFTY
A
5
5
2
Buick Encore

şuradan:

$68.95 /güny

JIP

GMC Yukon

DOLLAR
A
7
5
3
GMC Yukon

şuradan:

$192.19 /güny

Lüks

Chevrolet Impala

BUDGET
A
5
4
3
Chevrolet Impala

şuradan:

$96.37 /güny

Lüks

Lincoln MKS

BUDGET
A
5
4
5
Lincoln MKS

şuradan:

$225.21 /güny

Van

Ford F-150

ENTERPRISE
A
4
4
3
Ford F-150

şuradan:

$116.69 /güny

Van

Ford Transit Passengervan

BUDGET
A
12
4
6
Ford Transit Passengervan

şuradan:

$265.69 /güny

Cincinnati - Havaalani ALAMO hakkında bilgi KY

Aşağıdaki tabloda, ALAMO'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve ALAMO'un Cincinnati - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [CVG] bilgiler bulabilirsiniz.

Alamo

Şirket ismi:

Alamo

Adres:

3057 TERMINAL DR, HEBRON, 41048, KY, Kentucky

Telefon:

8449130725

Yakıt politikası

Fiyata dahil

Teslim alış türü

Ücretsiz shuttle servisi

Ekstralar

  • - Ücretsiz ek sürücür
  • - Genç sürücü
  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

Cincinnati - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [CVG]

ALAMO'a alternatif olarak, Cincinnati - Havaalani [CVG] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Hertz Corporate

Hertz 6 reviews

8.6 / 10

Enterprise

Enterprise 333 reviews

7.8 / 10

SIXT Corporate

SIXT 352 reviews

7.4 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 82 reviews

7.2 / 10

DOLLAR (US)

DOLLAR 8 reviews

7.1 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 585 reviews

6.9 / 10

AVIS ABG

AVIS 298 reviews

6.7 / 10

THRIFTY (US)

THRIFTY 734 reviews

5.8 / 10

Payless Car Rental USA

Payless 117 reviews

5.5 / 10

Cincinnati - Havaalani [CVG] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ALAMO ve THRIFTY firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Cincinnati - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Cincinnati - Havaalani KY havaalanında ALAMO ve THRIFTY tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Cincinnati - Havaalani [CVG] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, ALAMO'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Cincinnati - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Cincinnati - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, ALAMO ve ENTERPRISE'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Cincinnati - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri ALAMO'den incelemelisiniz. Cincinnati - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

ALAMO Cincinnati - Havaalani KY Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Cincinnati - Havaalani ALAMO CVG, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Van, Economy, Fullsize, Suv, Luxury, Convertible, Exotic, Compact, Standard,.

ALAMO Cincinnati - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Mitsubishi Mirage, Chevrolet Spark, ve Ford Fiesta ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Nissan Versa, ve Ford Focus ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

ALAMO Cincinnati - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Nissan Sentra, ve BMW 3 Series .

ALAMO Cincinnati - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Ford Fusion, Chevrolet Malibu, ve Lincoln Navigator .

ALAMO Cincinnati - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Jeep Renegade, Buick Encore, ve GMC Yukon .

ALAMO Cincinnati - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Nissan Maxima, Chevrolet Impala, ve Lincoln MKS .

ALAMO Cincinnati - Havaalani içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Ford Mustang Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre ALAMO Cincinnati - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Cincinnati - Havaalani içindeki ALAMO'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Cincinnati - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, ALAMO'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Cincinnati - Havaalani içindeki ALAMO'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Cincinnati - Havaalaniki ALAMO konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için ALAMO, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Cincinnati - Havaalani ALAMO'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - ALAMO Cincinnati - Havaalani araba kiralıyor

Cincinnati - Havaalani KY konumunda ALAMO'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

CVG Havaalanında ALAMO konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

ALAMO'dan Cincinnati - Havaalaniki en ucuz araba Nissan Frontier. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $86.23'dır.

Cincinnati - Havaalani [CVG] ALAMO ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • ALAMO araç kiralama masası, Cincinnati - Havaalani sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

Cincinnati - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

CVG Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.35 ile $2.89 arasında değişmektedir.

ALAMO araba kiralama rezervasyonumu Cincinnati - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

ALAMO, Cincinnati - Havaalaniki [CVG] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve ALAMO araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Cincinnati - Havaalani KY adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

Cincinnati - Havaalani ALAMO araç kiralama yorumu [CVG]

Araç kiralama hizmeti hakkında endişeniz varsa veya son dakika rezervasyonu yapıyorsanız, Cincinnati - Havaalani bulunan ALAMO firmasının araç kiralama hakkındaki önceki müşterilerimizden gelen incelemeleri kontrol ettiğinizden emin olun.

Frederick Gregory

Frederick Gregory

Dec 18, 2018

Rating Rating Rating Rating Rating
Sixt

In case I need a car in Cincinnati next time, I will choose the Alamo CVG excellent service with no doubt! Having rented here 7 times I’m sure they are the best. As usual, last time the price was exactly as quoted. I decided on the usage of the fuel service option and so, there was a discrepancy on my credit card. Will never go with someone else!

Quentin Berrimore

Quentin Berrimore

Dec 01, 2018

Rating Rating Rating Rating Rating
Sixt

Everyone at the Alamo CVG airport seemed to be friendly and quite helpful. Their representative who picked me up gave all the detailed directions through Cincinnati. When I got my car and left their location, I found my auto ran perfectly. Also, I was very lucky to make a reservation beforehand on 14CARS.com, it made my rental easier indeed.

Dorothy Lincoln

Dorothy Lincoln

Dec 21, 2018

Rating Rating Rating Rating Rating
Sixt

Alamo has been my best car rental company since my first deal with them. What I love most about CVG Alamo car rental is that they give me an option to skip going the counter and just do the check out process. That is extremely convenient! Keep it up, Alamo.

Jack Williams

Jack Williams

Dec 08, 2018

Rating Rating Rating Rating Rating
Sixt

I rent from the Alamo Cincinnati airport annually and this company branch is the best there. Each and every representative is really professional, plus they’re always friendly and helpful. I've never had to wait long for my car, as I know that the reservation which was made beforehand will give a good opportunity to avoid any lines.

Katherine Scott

Katherine Scott

Nov 27, 2018

Rating Rating Rating Rating
Sixt

Getting a vehicle from the Alamo Cincinnati airport especially through 14CARS.com is a breeze. It was very cool that my short trip by their shuttle only took a few minutes and I was at their building. My little advice would be to pay attention to the exit signs since the way out really challenging. What is more, you must be attentive when returning the vehicle as it’s really not a problem to miss the entrance.

Julian Simpson

Julian Simpson

Oct 30, 2018

Rating Rating Rating Rating
Sixt

It was very quick and easy to pick up my car at the Alamo car rental CVG airport and then returned it back. I got a requested vehicle. Just wanna say a few words about the car itself. It turned out to be clean and in wonderful shape plus I obtained it almost for nothing. I even didn’t care for the man at the rental desk pushing the damage waiver at pickup.

Quentin Dickens

Quentin Dickens

Oct 01, 2018

Rating Rating Rating Rating Rating
Sixt

I managed to get a truly great experience and customer service from Alamo rental car CVG. Unfortunately, I missed my flight and that is why I had to rent a car to reach my destination. Their super professional agent set me up with a wonderful car in minutes. I was lucky to come across these guys.

Thomas Huston

Thomas Huston

Dec 20, 2018

Rating Rating Rating Rating
Sixt

The Alamo Cincinnati airport is regarded as a good car rental provider by many people who have tried their particular service. But my personal experience with them could have been better. When I returned my vehicle and then found extra charges out of nowhere, the young man behind the rental counter appeared to be unfriendly, I suppose even rude when I complained about this problem. However, in the end, he adjusted it. Well, you should definitely watch what you're getting charged for.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!