900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Clearwater Havaalanı bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Clearwater Havaalanı havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Standart

Chevrolet Cruze

avis
A
5
4
4
Chevrolet Cruze

şuradan:

$66.80 /güny

Tam boy

Chevrolet Malibu

avis
A
5
4
4
Chevrolet Malibu

şuradan:

$75.80 /güny

Van

Ford Transit Passengervan

avis
A
12
4
6
Ford Transit Passengervan

şuradan:

$137.20 /güny

JIP

Chevrolet Tahoe

avis
A
7
5
3
Chevrolet Tahoe

şuradan:

$137.20 /güny

Lüks

Chrysler 300

avis
A
5
4
5
Chrysler 300

şuradan:

$172.75 /güny

Standart

Chrysler 200

alamo
A
5
4
4
Chrysler 200

şuradan:

$34.22 /güny

Standart

Volkswagen Jetta

budget
A
5
2
3
Volkswagen Jetta

şuradan:

$93.00 /güny

Ekonomi

Mitsubishi Mirage

enterprise
A
5
4
2
Mitsubishi Mirage

şuradan:

$34.32 /güny

Kompakt

Nissan Versa

enterprise
A
5
4
3
Nissan Versa

şuradan:

$35.07 /güny

JIP

Toyota Rav4

enterprise
A
5
5
3
Toyota Rav4

şuradan:

$39.11 /güny

JIP

Lincoln Navigator

alamo
A
7
5
3
Lincoln Navigator

şuradan:

$216.00 /güny

Lüks

Cadillac XTS

enterprise
A
5
4
5
Cadillac XTS

şuradan:

$48.64 /güny

Lüks

Lincoln MKS

budget
A
5
4
5
Lincoln MKS

şuradan:

$115.00 /güny

Van

Ford F-150

enterprise
A
4
4
3
Ford F-150

şuradan:

$51.59 /güny

Van

Nissan Frontier

alamo
A
4
4
3
Nissan Frontier

şuradan:

$172.00 /güny

Egzotik

Ford Flex

alamo
A
6
5
4
Ford Flex

şuradan:

$78.62 /güny

Tam boy

Ford Fusion

alamo
A
5
4
4
Ford Fusion

şuradan:

$81.00 /güny

Tam boy

Toyota Camry

budget
A
5
4
4
Toyota Camry

şuradan:

$94.00 /güny

Convertible

Ford Mustang Convertible

alamo
A
4
2
2
Ford Mustang Convertible

şuradan:

$107.00 /güny

Clearwater Havaalanı AVIS hakkında bilgi FL

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Clearwater Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [PIE] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

14700 Terminal Boulevard, Clearwater, 33762, FL, Florida

Telefon:

(1) 727-530-1407

Yakıt politikası

Fiyata dahil

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Ücretsiz ek sürücür
  • - Genç sürücü
  • - Havalimanı ücreti
  • - Sınırsız kilometre

PIE Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Clearwater Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Clearwater Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [PIE]

AVIS'a alternatif olarak, Clearwater Havaalanı [PIE] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

ALAMO ehi

ALAMO 509 reviews

8.6 / 10

Enterprise

Enterprise 108 reviews

8.1 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 219 reviews

7.1 / 10

THRIFTY (US)

THRIFTY 9 reviews

3.5 / 10

Clearwater Havaalanı [PIE] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ENTERPRISE firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Clearwater Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Clearwater Havaalanı FL havaalanında ALAMO ve BUDGET tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Clearwater Havaalanı [PIE] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, ENTERPRISE'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Clearwater Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Clearwater Havaalanı büyük bir araba arıyorsanız, ENTERPRISE ve ALAMO'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Clearwater Havaalanı içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri ENTERPRISE'den incelemelisiniz. Clearwater Havaalanı her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

AVIS Clearwater Havaalanı FL Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Clearwater Havaalanı AVIS PIE, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Standard, Fullsize, Van, Suv, Luxury, Economy, Compact, Exotic, Convertible,.

AVIS Clearwater Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Mitsubishi Mirage ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Nissan Versa ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Clearwater Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Chevrolet Cruze, Chrysler 200, ve Volkswagen Jetta .

AVIS Clearwater Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Chevrolet Malibu, Ford Fusion, ve Toyota Camry .

AVIS Clearwater Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Chevrolet Tahoe, Toyota Rav4, ve Lincoln Navigator .

AVIS Clearwater Havaalanı tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Chrysler 300, Cadillac XTS, ve Lincoln MKS .

AVIS Clearwater Havaalanı içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Ford Mustang Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Clearwater Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Clearwater Havaalanı içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Clearwater Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Clearwater Havaalanı içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Clearwater Havaalanıki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Clearwater Havaalanı AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Clearwater Havaalanı araba kiralıyor

Clearwater Havaalanı FL konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

PIE Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Clearwater Havaalanıki en ucuz araba Chevrolet Cruze. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $66.80'dır.

Clearwater Havaalanı [PIE]'daki en popüler AVIS kiralık araba hangisi?

AVIS'dan gelen Clearwater Havaalanıki en popüler kiralık araba şu anda CHEVROLET CRUZE. Bu araç için en düşük fiyat günde $66.80.

Clearwater Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

PIE Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.39 ile $2.69 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Clearwater Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Clearwater Havaalanıki [PIE] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Clearwater Havaalanı FL adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

Clearwater Havaalanı AVIS araç kiralama yorumu [PIE]

Araç kiralama hizmeti hakkında endişeniz varsa veya son dakika rezervasyonu yapıyorsanız, Clearwater Havaalanı bulunan AVIS firmasının araç kiralama hakkındaki önceki müşterilerimizden gelen incelemeleri kontrol ettiğinizden emin olun.

Donald Jackman

Donald Jackman

Nov 10, 2018

Rating Rating Rating Rating Rating
Sixt

Great customer service at the Avis PIE airport! I have been renting there for more than 3 years, mostly for my business trips and must say that their service is amazing. Every time I rented there, their car rental staff did everything possible in order to make my experience unbelievable. Yet, it’s a wise idea to reserve a car in advance. As for me, I prefer using 14CARS.com service, as I’ve never had issues with my online reservations. So, without any hesitation, I recommend them!

Robin Anderson

Robin Anderson

Dec 22, 2018

Rating Rating Rating Rating
Sixt

When I got to the Avis car rental Clearwater airport location, I saw their reps were working with a high level of speed. And that is the main reason why there were no long lines. Avis staff offered me an upgrade at the same price. Wonderful service!

Jeremy Harrison

Jeremy Harrison

Nov 19, 2018

Rating Rating Rating Rating Rating
Sixt

I liked my last car rental experience with Avis at PIE airport. All the employees were friendly and so funny. On 14CARS.com I reserved Toyota Sequoia and was looking forward to picking it up. In fact, the car appeared to be exactly what I wanted. The drop-off was very easy, just needed to wait several minutes.

Dorothy Huston

Dorothy Huston

Dec 01, 2018

Rating Rating Rating Rating Rating
Sixt

Recently, I’ve rented a car at the Avis car rental Clearwater airport location and yes, I was absolutely happy with the experience I got. Everything - the prices, service, and their car appeared to be of the highest standards. Furthermore, I was always asked if there was anything that I didn’t like. Would certainly recommend them!

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!