900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Daytona - Havaalani bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Daytona - Havaalani havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Kompakt

Ford Focus

avis
A
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$72.33 /güny

Standart

Toyota Corolla

avis
A
5
4
4
Toyota Corolla

şuradan:

$74.83 /güny

Standart

Chevrolet Cruze

avis
A
5
4
4
Chevrolet Cruze

şuradan:

$83.42 /güny

Tam boy

Toyota Camry

avis
A
5
4
4
Toyota Camry

şuradan:

$81.50 /güny

JIP

Ford Escape

avis
A
5
5
3
Ford Escape

şuradan:

$111.00 /güny

JIP

Chevrolet Tahoe

avis
A
7
5
3
Chevrolet Tahoe

şuradan:

$136.83 /güny

Van

Chrysler Pacifica

avis
A
7
5
3
Chrysler Pacifica

şuradan:

$111.83 /güny

Convertible

Ford Mustang Convertible

avis
A
4
2
2
Ford Mustang Convertible

şuradan:

$115.17 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

dollar
A
5
4
2
Ford Fiesta

şuradan:

$37.70 /güny

Ekonomi

Mitsubishi Mirage

alamo
A
5
4
2
Mitsubishi Mirage

şuradan:

$183.84 /güny

Kompakt

Nissan Versa

dollar
A
5
5
3
Nissan Versa

şuradan:

$39.56 /güny

Standart

Hyundai Elantra

dollar
A
5
4
4
Hyundai Elantra

şuradan:

$40.29 /güny

Standart

Chrysler 200

alamo
A
5
4
4
Chrysler 200

şuradan:

$194.94 /güny

Tam boy

Chevrolet Malibu

dollar
A
5
4
4
Chevrolet Malibu

şuradan:

$50.41 /güny

JIP

Hyundai Santa Fe

dollar
A
5
5
4
Hyundai Santa Fe

şuradan:

$60.58 /güny

JIP

Chevrolet Equinox

hertz
A
5
5
4
Chevrolet Equinox

şuradan:

$319.84 /güny

Lüks

Chevrolet Impala

dollar
A
5
4
3
Chevrolet Impala

şuradan:

$83.57 /güny

Lüks

Dodge Challenger

enterprise
A
4
2
2
Dodge Challenger

şuradan:

$143.08 /güny

Van

Nissan Quest

dollar
A
7
5
2
Nissan Quest

şuradan:

$167.24 /güny

Van

Chevrolet Silverado

alamo
A
2
4
4
Chevrolet Silverado

şuradan:

$256.16 /güny

Convertible

BMW 4 Series Convertible

national
A
4
2
2
BMW 4 Series Convertible

şuradan:

$182.14 /güny

Egzotik

Ford Flex

national
A
6
5
4
Ford Flex

şuradan:

$230.09 /güny

Daytona - Havaalani AVIS hakkında bilgi FL

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Daytona - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [DAB] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

700 Catalina Drive, Daytona Beach, 32114, FL, Florida

Telefon:

386-253-8183

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Genç sürücü
  • - Havalimanı ücreti
  • - Sınırsız kilometre

DAB Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Daytona - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Daytona - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [DAB]

AVIS'a alternatif olarak, Daytona - Havaalani [DAB] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

ALAMO ehi

ALAMO 749 reviews

8.5 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 56 reviews

8.4 / 10

Enterprise

Enterprise 165 reviews

8.1 / 10

THRIFTY (US)

THRIFTY 766 reviews

7.5 / 10

Hertz Corporate

Hertz 108 reviews

7.5 / 10

DOLLAR (US)

DOLLAR 877 reviews

7.5 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 285 reviews

7.1 / 10

Daytona - Havaalani [DAB] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, DOLLAR ve ALAMO firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Daytona - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Daytona - Havaalani FL havaalanında DOLLAR ve ALAMO tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Daytona - Havaalani [DAB] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, DOLLAR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Daytona - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Daytona - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, DOLLAR ve ALAMO'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Daytona - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri DOLLAR'den incelemelisiniz. Daytona - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

AVIS Daytona - Havaalani FL Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Daytona - Havaalani AVIS DAB, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Compact, Standard, Fullsize, Suv, Van, Convertible, Economy, Luxury, Exotic,.

AVIS Daytona - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Fiesta, ve Mitsubishi Mirage ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Ford Focus, ve Nissan Versa ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Daytona - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Toyota Corolla, Chevrolet Cruze, Hyundai Elantra, ve Chrysler 200 .

AVIS Daytona - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Toyota Camry, ve Chevrolet Malibu .

AVIS Daytona - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Ford Escape, Chevrolet Tahoe, Hyundai Santa Fe, ve Chevrolet Equinox .

AVIS Daytona - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Chevrolet Impala, ve Dodge Challenger .

AVIS Daytona - Havaalani içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri Ford Mustang Convertible, ve BMW 4 Series Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Daytona - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Daytona - Havaalani içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Daytona - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Daytona - Havaalani içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Daytona - Havaalaniki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Daytona - Havaalani AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Daytona - Havaalani araba kiralıyor

Daytona - Havaalani FL konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

DAB Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Daytona - Havaalaniki en ucuz araba Ford Focus. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $72.33'dır.

Daytona - Havaalani [DAB]'daki en popüler AVIS kiralık araba hangisi?

AVIS'dan gelen Daytona - Havaalaniki en popüler kiralık araba şu anda FORD MUSTANG CONVERTIBLE. Bu araç için en düşük fiyat günde $115.17.

Daytona - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

DAB Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.00 ile $2.86 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Daytona - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Daytona - Havaalaniki [DAB] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Daytona - Havaalani FL adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!