900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Detroit’de araç kiralama fiyatları

Detroit şehrindeki en güvenilir sağlayıcılardan farklı araç kiralama sınıflarından araç kiralama tekliflerini karşılaştırın. Detroit şehrinde bulunan her bir araç sınıfının en ucuz araba kiralama teklifi kırmızıyla vurgulanmıştır.

Ekonomi

Ekonomi

Kompakt

Kompakt

Standart

Standart

Tam boy

Tam boy

Van

Van

JIP

JIP

Alamo şuradan:$62.86 şuradan:$67.86 şuradan:$69.29 şuradan:$76.43 şuradan:$88.57 şuradan:$115.00 şuradan:$77.41
AVIS Car Rental şuradan:$68.57 şuradan:$70.57 şuradan:$70.25 şuradan:$80.28 şuradan:$88.71
Thrifty Car Rental şuradan:$37.34 şuradan:$143.59 şuradan:$42.23 şuradan:$44.40 şuradan:$63.04 şuradan:$163.41 şuradan:$60.21
Budget Car Rental şuradan:$62.71 şuradan:$253.27 şuradan:$171.62 şuradan:$176.25

Detroit deki araba kiralama şirketleri

Detroit şehrindeki araç kiralama acenteleri, yalnızca çeşitli araçlarda ve araç kiralama koşullarında değil, aynı zamanda daha önceki müşterilerimiz tarafından sağlanan ortalama derecelendirme puanlarında da önemli farklılıklar gösterebilirler.

Enterprise

Enterprise 126 reviews

8 / 10

Detroit şehrinde çok çeşitli kiralık araçlar vardır. Detroit şehrinde kiralanabilen araç kiralama sınıfları EKONOMI, STANDART, TAM BOY, VAN, JIP için 7 KIşILIK arasında değişmektedir. Detroit şehrindeki en büyük araç koleksiyonu Thrifty tarafından sağlanmaktadır.

Detroit şehrinde seyahatleriniz için en iyi tedarikçiyi bulabilirsiniz. HERTZ, ENTERPRISE kısa süreli, saatlik, günlük, uzun süreli, haftalık, aylık ve hatta tek yönlü araç kiralama anlaşmaları da sunulmaktadır. Ayrıca, Detroit şehrinde 21 ve 25 yaş arasındaki şoförler için de araç kiralama fırsatları bulacaksınız.

Detroit MI şehrindeki araç kiralama noktaları

Detroit şehrindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmak için, sadece bir tane satın alma ve iade konumunda değil tüm araç kiralama acentelerini kontrol etmeniz gerekiyor. Ayrıca diğer en yakın noktalardaki araç kiralama tekliflerini de inceleyebilirsiniz: havaalanları, tren istasyonları, limanlar ve şehir merkezi.

Detroit MI’de araç kiralama genel bakışı

Detroit şehrinde çok sayıda araç kiralama tedarikçisi olmasından dolayı, araç filosu çok farklı araçlarla temsil edilmektedir. Özel gereksinimlerinize bağlı olarak hangi aracın sizin için en uygun olduğunu daha iyi anlamak için lütfen aşağıdaki tabloyu kullanın.

Araç kiralama sınıfı Ne zaman en iyi Muhtemel araç kiralama modelleri
Mini Çok miktarda bagaj içermeyen nispeten kısa yolculuklar için Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam, veya benzeri.
Ekonomi Daha ucuz araç kiralamaya öncelik veren gezginler için Chevrolet Spark, Ford Fiesta أو ما شابه, veya benzeri.
Kompakt Daha küçük, yakıt tasarrufu sağlayan araçlar arayan kişiler için Kia Rio, Ford Focus أو ما شابه, veya benzeri.
Orta sınıf Kiralık araçlarda en iyi fiyat ve konfor kombinasyonuna ihtiyaç duyanlar için Nissan Sentra, veya benzeri.
Standart Uygun fiyata 5 yolcuya kadar olan bir grupla konforlu seyahat için Nissan Sentra, BMW 3 Series, veya benzeri.
Tam boy Daha çok boş yere sahip olan geniş araçlar arayanlar için Chevrolet Malibu, Infiniti Q50, veya benzeri.
7 kişilik Normal 5 koltuklu araçlardan daha çok yer hayalinde olan insanlar için Dodge Caravan, Toyota Sienna, veya benzeri.
Van / 9-12 seater Kalabalık ve çok bagajlı aile yolculukları için Toyota Sienna, Dodge Grand Caravan أو ما شابه, veya benzeri.
Premium İş seyahatleri ve önemli toplantılar için Buick Lacrosse, Lincoln MKS, veya benzeri.
JIP Yolun patronu gibi hissetmeyi seven kişiler için Buick Encore, Audi Q3, veya benzeri.
Lüks / Egzotik Fiyata değil de, en iyi sürüş deneyimine önem verenler için Chevrolet Impala, Cadillac XTS أو ما شابه, veya benzeri.
Convertible Sıcak havalardaki yolculuklarda kendini özgür hissetmek hayalinde olanlar için Ford Mustang Convertible, veya benzeri.

Sıkça sorulan sorular - Detroit araç kiralamak

Detroit MI'de nasıl araç kiralanır?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumunu arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz kriterlere göre filtreleyebileceksiniz.

Detroit şehrinde araba kiralamanın maliyeti nedir?

Detroit şehrinde araç kiralama fiyatları, istenilen modele, teslim alma yerine ve kiralama seçeneklerine bağlı olarak günlük $37.34 ilâ günlük $275.28 arasında değişir.

Detroit şehrinde en ucuz araç kiralama nerede?

Detroit şehrindeki en ucuz araç kiralama teklifini Detroit bulabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları bu konum $37.34 fiyattan başlar.

Detroit şehrinde hangi araç kiralama şirketleri faaliyet göstermektedir?

Detroit şehrinde, EKONOMI, STANDART, TAM BOY, VAN, JIP, ve 7 KIşILIK. gibi iyi bilinen sağlayıcılardan araba rezervasyonu yapabilirsiniz.

Detroit şehrindeki en yüksek puanlı araç kiralama acentesi hangisidir?

Şu anda Detroit şehrinde en yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip araç kiralama şirketi, ortalama 8/10 puanı ile Enterprise. Detroit şehrinde Enterprise şirketindeki en ucuz araba BMW 3 Series modelidir. Geçerli ilgili fiyat günlük $283.68 civarıdır.

Detroit şehrindeki benzin fiyatı nedir?

Detroit şehrindeki benzin fiyatları $2.49 ilâ $2.98 arasında değişmektedir.

Detroit şehrinde araba kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak üzere banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına verilen bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu da mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama acentesinde ücretlendirilen ekstra bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Detroit MI konumunda araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda bakiyesi olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme işlemi gerçekleşirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.