900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Kalamazoo’de araç kiralama fiyatları

Kalamazoo şehrindeki en güvenilir sağlayıcılardan farklı araç kiralama sınıflarından araç kiralama tekliflerini karşılaştırın. Kalamazoo şehrinde bulunan her bir araç sınıfının en ucuz araba kiralama teklifi kırmızıyla vurgulanmıştır.

Ekonomi

Ekonomi

Kompakt

Kompakt

Standart

Standart

Tam boy

Tam boy

Van

Van

JIP

JIP

Lüks

Lüks

Alamo şuradan:$65.90 şuradan:$77.68 şuradan:$89.45 şuradan:$125.37 şuradan:$103.59 şuradan:$109.00
Budget Car Rental şuradan:$62.76 şuradan:$67.24 şuradan:$73.96 şuradan:$85.14 şuradan:$174.66 şuradan:$98.57
Hertz Car Hire şuradan:$91.00 şuradan:$106.00 şuradan:$116.00 şuradan:$144.00 şuradan:$153.00
Enterprise şuradan:$70.61 şuradan:$125.38 şuradan:$101.60

Kalamazoo deki araba kiralama şirketleri

Kalamazoo şehrindeki araç kiralama acenteleri, yalnızca çeşitli araçlarda ve araç kiralama koşullarında değil, aynı zamanda daha önceki müşterilerimiz tarafından sağlanan ortalama derecelendirme puanlarında da önemli farklılıklar gösterebilirler.

Enterprise

Enterprise 161 reviews

8.2 / 10

Kalamazoo şehrinde çok çeşitli kiralık araçlar vardır. Kalamazoo şehrinde kiralanabilen araç kiralama sınıfları EKONOMI, STANDART, TAM BOY, LüKS, VAN, JIP için 7 KIşILIK arasında değişmektedir. Kalamazoo şehrindeki en büyük araç koleksiyonu BUDGET tarafından sağlanmaktadır.

Kalamazoo şehrinde seyahatleriniz için en iyi tedarikçiyi bulabilirsiniz. HERTZ, ENTERPRISE kısa süreli, saatlik, günlük, uzun süreli, haftalık, aylık ve hatta tek yönlü araç kiralama anlaşmaları da sunulmaktadır. Ayrıca, Kalamazoo şehrinde 21 ve 25 yaş arasındaki şoförler için de araç kiralama fırsatları bulacaksınız.

Kalamazoo MI şehrindeki araç kiralama noktaları

Kalamazoo şehrindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmak için, sadece bir tane satın alma ve iade konumunda değil tüm araç kiralama acentelerini kontrol etmeniz gerekiyor. Ayrıca diğer en yakın noktalardaki araç kiralama tekliflerini de inceleyebilirsiniz: havaalanları, tren istasyonları, limanlar ve şehir merkezi.

Kalamazoo MI’de araç kiralama genel bakışı

Kalamazoo şehrinde çok sayıda araç kiralama tedarikçisi olmasından dolayı, araç filosu çok farklı araçlarla temsil edilmektedir. Özel gereksinimlerinize bağlı olarak hangi aracın sizin için en uygun olduğunu daha iyi anlamak için lütfen aşağıdaki tabloyu kullanın.

Araç kiralama sınıfı Ne zaman en iyi Muhtemel araç kiralama modelleri
Mini Çok miktarda bagaj içermeyen nispeten kısa yolculuklar için Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam, veya benzeri.
Ekonomi Daha ucuz araç kiralamaya öncelik veren gezginler için Ford Fiesta, Chevrolet Spark, veya benzeri.
Kompakt Daha küçük, yakıt tasarrufu sağlayan araçlar arayan kişiler için Ford Focus, veya benzeri.
Orta sınıf Kiralık araçlarda en iyi fiyat ve konfor kombinasyonuna ihtiyaç duyanlar için Nissan Sentra, veya benzeri.
Standart Uygun fiyata 5 yolcuya kadar olan bir grupla konforlu seyahat için Toyota Corolla, Chrysler 200, veya benzeri.
Tam boy Daha çok boş yere sahip olan geniş araçlar arayanlar için Toyota Camry, Chevrolet Impala, veya benzeri.
7 kişilik Normal 5 koltuklu araçlardan daha çok yer hayalinde olan insanlar için Dodge Caravan, Toyota Sienna, veya benzeri.
Van / 9-12 seater Kalabalık ve çok bagajlı aile yolculukları için Chevrolet Silverado, Dodge Grand Caravan, veya benzeri.
Premium İş seyahatleri ve önemli toplantılar için Buick Lacrosse, Lincoln MKS, veya benzeri.
JIP Yolun patronu gibi hissetmeyi seven kişiler için Ford Escape, Chevrolet Suburban, veya benzeri.
Lüks / Egzotik Fiyata değil de, en iyi sürüş deneyimine önem verenler için Nissan Maxima, veya benzeri.
Convertible Sıcak havalardaki yolculuklarda kendini özgür hissetmek hayalinde olanlar için Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible, veya benzeri.

Sıkça sorulan sorular - Kalamazoo araç kiralamak

Kalamazoo MI'de nasıl araç kiralanır?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumunu arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz kriterlere göre filtreleyebileceksiniz.

Kalamazoo şehrinde araba kiralamanın maliyeti nedir?

Kalamazoo şehrinde araç kiralama fiyatları, istenilen modele, teslim alma yerine ve kiralama seçeneklerine bağlı olarak günlük $62.76 ilâ günlük $183.68 arasında değişir.

Kalamazoo şehrinde en ucuz araç kiralama nerede?

Kalamazoo şehrindeki en ucuz araç kiralama teklifini Kalamazoo bulabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları bu konum $62.76 fiyattan başlar.

Kalamazoo şehrinde hangi araç kiralama şirketleri faaliyet göstermektedir?

Kalamazoo şehrinde, EKONOMI, STANDART, TAM BOY, LüKS, VAN, JIP, ve 7 KIşILIK. gibi iyi bilinen sağlayıcılardan araba rezervasyonu yapabilirsiniz.

Kalamazoo şehrindeki en yüksek puanlı araç kiralama acentesi hangisidir?

Şu anda Kalamazoo şehrinde en yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip araç kiralama şirketi, ortalama 8.2/10 puanı ile Enterprise.

Kalamazoo şehrinde araba kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak üzere banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına verilen bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu da mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama acentesinde ücretlendirilen ekstra bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Kalamazoo MI konumunda araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda bakiyesi olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme işlemi gerçekleşirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.