900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Memphis’de araç kiralama fiyatları

Memphis şehrindeki en güvenilir sağlayıcılardan farklı araç kiralama sınıflarından araç kiralama tekliflerini karşılaştırın. Memphis şehrinde bulunan her bir araç sınıfının en ucuz araba kiralama teklifi kırmızıyla vurgulanmıştır.

Ekonomi

Ekonomi

Standart

Standart

Tam boy

Tam boy

Lüks

Lüks

JIP

JIP

Kompakt

Kompakt

Van

Van

Alamo şuradan:$70.90 şuradan:$143.68 şuradan:$76.66 şuradan:$95.81 şuradan:$73.78
AVIS Car Rental şuradan:$134.04 şuradan:$106.99
Thrifty Car Rental şuradan:$60.71 şuradan:$64.30 şuradan:$99.27 şuradan:$90.22 şuradan:$60.71
Budget Car Rental şuradan:$116.10 şuradan:$100.06 şuradan:$116.10

Memphis deki araba kiralama şirketleri

Memphis şehrindeki araç kiralama acenteleri, yalnızca çeşitli araçlarda ve araç kiralama koşullarında değil, aynı zamanda daha önceki müşterilerimiz tarafından sağlanan ortalama derecelendirme puanlarında da önemli farklılıklar gösterebilirler.

Enterprise

Enterprise 186 reviews

8.3 / 10

AVIS ABG

AVIS 63 reviews

7.7 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 337 reviews

6.8 / 10

Hertz Corporate

Hertz 188 reviews

6.7 / 10

Memphis şehrinde çok çeşitli kiralık araçlar vardır. Memphis şehrinde kiralanabilen araç kiralama sınıfları EKONOMI, STANDART, TAM BOY, LüKS, CONVERTIBLE, VAN, JIP için EGZOTIK, 7 KIşILIK arasında değişmektedir. Memphis şehrindeki en büyük araç koleksiyonu DOLLAR tarafından sağlanmaktadır.

Memphis şehrinde seyahatleriniz için en iyi tedarikçiyi bulabilirsiniz. AVIS, BUDGET, HERTZ, ENTERPRISE ve kısa süreli, saatlik, günlük, uzun süreli, haftalık, aylık ve hatta tek yönlü araç kiralama anlaşmaları da sunulmaktadır. Ayrıca, Memphis şehrinde 21 ve 25 yaş arasındaki şoförler için de araç kiralama fırsatları bulacaksınız.

Memphis TN’de araç kiralama genel bakışı

Memphis şehrinde çok sayıda araç kiralama tedarikçisi olmasından dolayı, araç filosu çok farklı araçlarla temsil edilmektedir. Özel gereksinimlerinize bağlı olarak hangi aracın sizin için en uygun olduğunu daha iyi anlamak için lütfen aşağıdaki tabloyu kullanın.

Araç kiralama sınıfı Ne zaman en iyi Muhtemel araç kiralama modelleri
Mini Çok miktarda bagaj içermeyen nispeten kısa yolculuklar için Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam, veya benzeri.
Ekonomi Daha ucuz araç kiralamaya öncelik veren gezginler için Ford Fiesta, Hyundai Accent, veya benzeri.
Kompakt Daha küçük, yakıt tasarrufu sağlayan araçlar arayan kişiler için Kia Rio, Dodge Neon, veya benzeri.
Orta sınıf Kiralık araçlarda en iyi fiyat ve konfor kombinasyonuna ihtiyaç duyanlar için Nissan Sentra, veya benzeri.
Standart Uygun fiyata 5 yolcuya kadar olan bir grupla konforlu seyahat için Hyundai Elantra, Nissan Altima, veya benzeri.
Tam boy Daha çok boş yere sahip olan geniş araçlar arayanlar için Chevrolet Malibu, Ford Taurus, veya benzeri.
7 kişilik Normal 5 koltuklu araçlardan daha çok yer hayalinde olan insanlar için Dodge Caravan, Toyota Sienna, veya benzeri.
Van / 9-12 seater Kalabalık ve çok bagajlı aile yolculukları için Nissan Quest, Ford Transit Passengervan, veya benzeri.
Premium İş seyahatleri ve önemli toplantılar için Buick Lacrosse, Lincoln MKS, veya benzeri.
JIP Yolun patronu gibi hissetmeyi seven kişiler için Buick Encore, Chevrolet Tahoe, veya benzeri.
Lüks / Egzotik Fiyata değil de, en iyi sürüş deneyimine önem verenler için Chevrolet Impala, Chrysler 300, veya benzeri.
Convertible Sıcak havalardaki yolculuklarda kendini özgür hissetmek hayalinde olanlar için Ford Mustang Convertible, veya benzeri.

Sıkça sorulan sorular - Memphis araç kiralamak

Memphis TN'de nasıl araç kiralanır?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumunu arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz kriterlere göre filtreleyebileceksiniz.

Memphis şehrinde araba kiralamanın maliyeti nedir?

Memphis şehrinde araç kiralama fiyatları, istenilen modele, teslim alma yerine ve kiralama seçeneklerine bağlı olarak günlük $59.40 ilâ günlük $98.08 arasında değişir.

Memphis şehrinde en ucuz araç kiralama nerede?

Memphis şehrindeki en ucuz araç kiralama teklifini Memphis bulabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları bu konum $59.40 fiyattan başlar.

Memphis şehrinde hangi araç kiralama şirketleri faaliyet göstermektedir?

Memphis şehrinde, EKONOMI, STANDART, TAM BOY, LüKS, CONVERTIBLE, VAN, JIP, EGZOTIK, ve 7 KIşILIK. gibi iyi bilinen sağlayıcılardan araba rezervasyonu yapabilirsiniz.

Memphis şehrindeki en yüksek puanlı araç kiralama acentesi hangisidir?

Şu anda Memphis şehrinde en yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip araç kiralama şirketi, ortalama 8.3/10 puanı ile Enterprise.

Memphis şehrinde araba kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak üzere banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına verilen bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu da mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama acentesinde ücretlendirilen ekstra bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Memphis TN konumunda araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda bakiyesi olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme işlemi gerçekleşirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.