900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Minneapolis Havaalani (msp) bulunan SIXT kiralık arabalar [Airport_Code]

Minneapolis Havaalani (msp) havaalanında mevcut büyük SIXT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

JIP

Mini Countryman

sixt
A
5
5
2
Mini Countryman

şuradan:

$37.86 /güny

JIP

Cadillac Escalade

sixt
A
7
5
3
Cadillac Escalade

şuradan:

$143.90 /güny

Van

Chevrolet Silverado

sixt
A
2
4
4
Chevrolet Silverado

şuradan:

$110.17 /güny

Lüks

Mercedes CLA

sixt
A
5
4
3
Mercedes CLA

şuradan:

$110.30 /güny

Tam boy

Mercedes C Class

sixt
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$115.19 /güny

Kompakt

Mercedes GLA

sixt
A
5
5
3
Mercedes GLA

şuradan:

$120.63 /güny

Ekonomi

Chevrolet Spark

thrifty
A
5
4
2
Chevrolet Spark

şuradan:

$28.47 /güny

Ekonomi

Hyundai Accent

payless
A
5
4
2
Hyundai Accent

şuradan:

$119.28 /güny

Kompakt

Nissan Versa

thrifty
A
5
4
3
Nissan Versa

şuradan:

$30.52 /güny

Kompakt

Dodge Neon

payless
A
5
4
3
Dodge Neon

şuradan:

$119.42 /güny

Standart

Nissan Sentra

thrifty
A
5
4
4
Nissan Sentra

şuradan:

$34.77 /güny

Standart

BMW 3 Series

enterprise
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$134.78 /güny

Tam boy

Ford Taurus

thrifty
A
5
4
4
Ford Taurus

şuradan:

$45.86 /güny

Tam boy

Infiniti Q50

alamo
A
5
4
4
Infiniti Q50

şuradan:

$134.09 /güny

JIP

Buick Encore

thrifty
A
5
5
2
Buick Encore

şuradan:

$48.52 /güny

JIP

BMW X3

enterprise
A
5
5
4
BMW X3

şuradan:

$242.14 /güny

Lüks

Chrysler 300

hertz
A
5
4
5
Chrysler 300

şuradan:

$75.35 /güny

Lüks

Range Rover Velar

enterprise
A
5
5
3
Range Rover Velar

şuradan:

$217.09 /güny

Van

Dodge Grand Caravan

alamo
A
7
5
3
Dodge Grand Caravan

şuradan:

$85.71 /güny

Van

Chevrolet Express

enterprise
A
15
4
6
Chevrolet Express

şuradan:

$366.03 /güny

Convertible

Ford Mustang Convertible

alamo
A
4
2
2
Ford Mustang Convertible

şuradan:

$120.00 /güny

Egzotik

Ford Flex

national
A
6
5
4
Ford Flex

şuradan:

$209.03 /güny

Minneapolis Havaalani (msp) SIXT hakkında bilgi MN

Aşağıdaki tabloda, SIXT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT'un Minneapolis Havaalani (msp) sağladığı bonuslar hakkında [MSP] bilgiler bulabilirsiniz.

SIXT Rent A Car

Şirket ismi:

SIXT Rent A Car

Adres:

4300 Glumack Dr, Saint Paul, 55111-3002, MI

Telefon:

+1-8887498227

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Genç sürücü
  • - Havalimanı ücreti
  • - Sınırsız kilometre

Minneapolis Havaalani (msp) en iyi araba kiralama şirketleri [MSP]

SIXT'a alternatif olarak, Minneapolis Havaalani (msp) [MSP] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

BUDGET ABG

BUDGET 6 reviews

8.8 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 99 reviews

8.4 / 10

Enterprise

Enterprise 368 reviews

8.3 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 7 reviews

7.7 / 10

DOLLAR (US)

DOLLAR 621 reviews

7.4 / 10

Hertz Corporate

Hertz 431 reviews

7.2 / 10

AVIS ABG

AVIS 262 reviews

7.1 / 10

THRIFTY (US)

THRIFTY 8 reviews

6.8 / 10

Payless Car Rental USA

Payless 129 reviews

6.6 / 10

ACE

ACE 88 reviews

5.1 / 10

Minneapolis Havaalani (msp) [MSP] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, THRIFTY ve PAYLESS firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Minneapolis Havaalani (msp) en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Minneapolis Havaalani (msp) MN havaalanında THRIFTY ve ENTERPRISE tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Minneapolis Havaalani (msp) [MSP] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, THRIFTY'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Minneapolis Havaalani (msp) en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Minneapolis Havaalani (msp) büyük bir araba arıyorsanız, ALAMO ve ENTERPRISE'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Minneapolis Havaalani (msp) içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri HERTZ'den incelemelisiniz. Minneapolis Havaalani (msp) her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

SIXT Minneapolis Havaalani (msp) MN Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Minneapolis Havaalani (msp) SIXT MSP, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Suv, Van, Luxury, Fullsize, Compact, Economy, Standard, Convertible, Exotic,.

SIXT Minneapolis Havaalani (msp) için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Chevrolet Spark, ve Hyundai Accent ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Mercedes GLA, Nissan Versa, ve Dodge Neon ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT Minneapolis Havaalani (msp)n “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Nissan Sentra, ve BMW 3 Series .

SIXT Minneapolis Havaalani (msp) Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Mercedes C Class, Ford Taurus, ve Infiniti Q50 .

SIXT Minneapolis Havaalani (msp) konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Mini Countryman, Cadillac Escalade, Buick Encore, ve BMW X3 .

SIXT Minneapolis Havaalani (msp) tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Mercedes CLA, Chrysler 300, ve Range Rover Velar .

SIXT Minneapolis Havaalani (msp) içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Ford Mustang Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT Minneapolis Havaalani (msp) Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Minneapolis Havaalani (msp) içindeki SIXT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Minneapolis Havaalani (msp) içindeki iş seyahatleri için, SIXT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Minneapolis Havaalani (msp) içindeki SIXT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Minneapolis Havaalani (msp)ki SIXT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Minneapolis Havaalani (msp) SIXT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT Minneapolis Havaalani (msp) araba kiralıyor

Minneapolis Havaalani (msp) MN konumunda SIXT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

MSP Havaalanında SIXT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT'dan Minneapolis Havaalani (msp)ki en ucuz araba Mini Countryman. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $37.86'dır.

Minneapolis Havaalani (msp) [MSP]'daki en popüler SIXT kiralık araba hangisi?

SIXT'dan gelen Minneapolis Havaalani (msp)ki en popüler kiralık araba şu anda MERCEDES C CLASS. Bu araç için en düşük fiyat günde $115.19.

Minneapolis Havaalani (msp) [MSP] SIXT'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

MSP Havaalanında SIXT ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı . SIXT'dan en ucuz araç . Fiyatı gün başına $120.63 ile başlar.

SIXT araba kiralama rezervasyonumu Minneapolis Havaalani (msp) bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT, Minneapolis Havaalani (msp)ki [MSP] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Minneapolis Havaalani (msp) MN adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!