900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

New Bedford Bölge Havaalanı bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

New Bedford Bölge Havaalanı havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Standart

Toyota Corolla

avis
A
5
4
4
Toyota Corolla

şuradan:

$37.72 /güny

Tam boy

Chevrolet Impala

avis
A
5
4
4
Chevrolet Impala

şuradan:

$41.12 /güny

Lüks

Chrysler 300

avis
A
5
4
3
Chrysler 300

şuradan:

$63.46 /güny

JIP

Chevrolet Equinox

avis
A
5
5
4
Chevrolet Equinox

şuradan:

$72.57 /güny

JIP

Toyota Sequoia

avis
A
7
5
3
Toyota Sequoia

şuradan:

$128.21 /güny

7 kişilik

Chrysler Town and Country

avis
A
7
5
3
Chrysler Town and Country

şuradan:

$129.41 /güny

Van

Ford Econoline

avis
A
12
4
6
Ford Econoline

şuradan:

$367.52 /güny

Ekonomi

Mitsubishi Mirage

enterprise
A
5
4
2
Mitsubishi Mirage

şuradan:

$27.51 /güny

Kompakt

Nissan Versa

enterprise
A
5
4
3
Nissan Versa

şuradan:

$28.16 /güny

Standart

Dodge Avenger

budget
A
5
4
4
Dodge Avenger

şuradan:

$33.25 /güny

Standart

Chrysler 200

budget
A
5
4
4
Chrysler 200

şuradan:

$39.33 /güny

Tam boy

Ford Fusion

budget
A
5
4
4
Ford Fusion

şuradan:

$40.22 /güny

JIP

Ford Escape

budget
A
5
5
3
Ford Escape

şuradan:

$44.52 /güny

JIP

Ford Expedition

budget
A
5
5
4
Ford Expedition

şuradan:

$118.87 /güny

7 kişilik

Dodge Grand Caravan

enterprise
A
7
5
3
Dodge Grand Caravan

şuradan:

$54.71 /güny

Lüks

Nissan Maxima

enterprise
A
5
4
3
Nissan Maxima

şuradan:

$62.83 /güny

Van

Chevrolet Silverado Ext Cab

enterprise
A
4
4
0
Chevrolet Silverado Ext Cab

şuradan:

$67.75 /güny

Van

Ford Transit

budget
A
12
4
6
Ford Transit

şuradan:

$367.52 /güny

New Bedford Bölge Havaalanı AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un New Bedford Bölge Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [EWB] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

1569 Airport Road, New Bedford, 02746, MA

Telefon:

(1) 508-999-6900

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Tek yön kiralama ücreti
  • - Sınırsız kilometre

EWB Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen New Bedford Bölge Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

New Bedford Bölge Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [EWB]

AVIS'a alternatif olarak, New Bedford Bölge Havaalanı [EWB] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

BUDGET ABG

BUDGET 205 reviews

6.8 / 10

New Bedford Bölge Havaalanı [EWB] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ENTERPRISE firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. New Bedford Bölge Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

New Bedford Bölge Havaalanı havaalanında BUDGET tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

New Bedford Bölge Havaalanı [EWB] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, BUDGET'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı New Bedford Bölge Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

New Bedford Bölge Havaalanı büyük bir araba arıyorsanız, ENTERPRISE ve BUDGET'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

New Bedford Bölge Havaalanı içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri ENTERPRISE'den incelemelisiniz. New Bedford Bölge Havaalanı her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

AVIS New Bedford Bölge Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

New Bedford Bölge Havaalanı AVIS EWB, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Standard, Fullsize, Luxury, Suv, 7-seater, Van, Economy, Compact,.

AVIS New Bedford Bölge Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Mitsubishi Mirage ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Nissan Versa ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS New Bedford Bölge Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Toyota Corolla, Dodge Avenger, ve Chrysler 200 .

AVIS New Bedford Bölge Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Chevrolet Impala, ve Ford Fusion .

AVIS New Bedford Bölge Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Chevrolet Equinox, Toyota Sequoia, Ford Escape, ve Ford Expedition .

AVIS New Bedford Bölge Havaalanı tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Chrysler 300, ve Nissan Maxima .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve AVIS New Bedford Bölge Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Chrysler Town and Country, ve Dodge Grand Caravan .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS New Bedford Bölge Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • New Bedford Bölge Havaalanı içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • New Bedford Bölge Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, New Bedford Bölge Havaalanı içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, New Bedford Bölge Havaalanıki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. New Bedford Bölge Havaalanı AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS New Bedford Bölge Havaalanı araba kiralıyor

New Bedford Bölge Havaalanı konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

EWB Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan New Bedford Bölge Havaalanıki en ucuz araba Toyota Corolla. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $37.72'dır.

New Bedford Bölge Havaalanı [EWB]'daki en popüler AVIS kiralık araba hangisi?

AVIS'dan gelen New Bedford Bölge Havaalanıki en popüler kiralık araba şu anda CHEVROLET IMPALA. Bu araç için en düşük fiyat günde $41.12.

New Bedford Bölge Havaalanı [EWB] AVIS'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

EWB Havaalanında AVIS ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı TAM BOY. AVIS'dan en ucuz TAM BOY araç CHEVROLET IMPALA. Fiyatı gün başına $41.12 ile başlar.

New Bedford Bölge Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

EWB Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $1.93 ile $2.95 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu New Bedford Bölge Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, New Bedford Bölge Havaalanıki [EWB] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

New Bedford Bölge Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!