900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Seattle’de araç kiralama fiyatları

Seattle şehrindeki en güvenilir sağlayıcılardan farklı araç kiralama sınıflarından araç kiralama tekliflerini karşılaştırın. Seattle şehrinde bulunan her bir araç sınıfının en ucuz araba kiralama teklifi kırmızıyla vurgulanmıştır.

Alamo şuradan:$49.03 şuradan:$90.89 şuradan:$72.58 şuradan:$64.77 şuradan:$60.45
AVIS Car Rental şuradan:$64.28 şuradan:$170.96 şuradan:$121.40 şuradan:$118.60
Thrifty Car Rental şuradan:$53.00 şuradan:$57.00 şuradan:$48.23 şuradan:$60.45 şuradan:$62.38 şuradan:$56.32 şuradan:$57.05
Budget Car Rental şuradan:$152.33 şuradan:$53.62 şuradan:$56.32 şuradan:$86.25 şuradan:$80.55 şuradan:$82.90 şuradan:$70.28

Seattle deki araba kiralama şirketleri

Seattle şehrindeki araç kiralama acenteleri, yalnızca çeşitli araçlarda ve araç kiralama koşullarında değil, aynı zamanda daha önceki müşterilerimiz tarafından sağlanan ortalama derecelendirme puanlarında da önemli farklılıklar gösterebilirler.

ALAMO ehi

ALAMO 418 reviews

8.2 / 10

Enterprise

Enterprise 244 reviews

8 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 45 reviews

7.7 / 10

SIXT Corporate

SIXT 143 reviews

7.4 / 10

AVIS ABG

AVIS 68 reviews

7.3 / 10

THRIFTY (US)

THRIFTY 332 reviews

6.7 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 311 reviews

6.5 / 10

Hertz Corporate

Hertz 212 reviews

5.9 / 10

Seattle şehrinde çok çeşitli kiralık araçlar vardır. Seattle şehrinde kiralanabilen araç kiralama sınıfları EKONOMI, STANDART, TAM BOY, LüKS, CONVERTIBLE, VAN, JIP için EGZOTIK, 7 KIşILIK arasında değişmektedir. Seattle şehrindeki en büyük araç koleksiyonu Budget tarafından sağlanmaktadır.

Seattle şehrinde seyahatleriniz için en iyi tedarikçiyi bulabilirsiniz. ALAMO, AVIS, SIXT, BUDGET, THRIFTY, HERTZ, NATIONAL ve INTERNATIONAL SUPPLIER, ENTERPRISE kısa süreli, saatlik, günlük, uzun süreli, haftalık, aylık ve hatta tek yönlü araç kiralama anlaşmaları da sunulmaktadır. Ayrıca, Seattle şehrinde 21 ve 25 yaş arasındaki şoförler için de araç kiralama fırsatları bulacaksınız.

Seattle WA şehrindeki araç kiralama noktaları

Seattle şehrindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmak için, sadece bir tane satın alma ve iade konumunda değil tüm araç kiralama acentelerini kontrol etmeniz gerekiyor. Ayrıca diğer en yakın noktalardaki araç kiralama tekliflerini de inceleyebilirsiniz: havaalanları, tren istasyonları, limanlar ve şehir merkezi.

Seattle WA’de araç kiralama genel bakışı

Seattle şehrinde çok sayıda araç kiralama tedarikçisi olmasından dolayı, araç filosu çok farklı araçlarla temsil edilmektedir. Özel gereksinimlerinize bağlı olarak hangi aracın sizin için en uygun olduğunu daha iyi anlamak için lütfen aşağıdaki tabloyu kullanın.

Araç kiralama sınıfı Ne zaman en iyi Muhtemel araç kiralama modelleri
Mini Çok miktarda bagaj içermeyen nispeten kısa yolculuklar için Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam, veya benzeri.
Ekonomi Daha ucuz araç kiralamaya öncelik veren gezginler için Ford Fiesta ya da benzer araçlar, Ford Fiesta, veya benzeri.
Kompakt Daha küçük, yakıt tasarrufu sağlayan araçlar arayan kişiler için Kia Rio ya da benzer araçlar, Ford Focus, veya benzeri.
Orta sınıf Kiralık araçlarda en iyi fiyat ve konfor kombinasyonuna ihtiyaç duyanlar için Nissan Sentra, veya benzeri.
Standart Uygun fiyata 5 yolcuya kadar olan bir grupla konforlu seyahat için Volkswagen Jetta ya da benzer araçlar, Chevrolet Cruze, veya benzeri.
Tam boy Daha çok boş yere sahip olan geniş araçlar arayanlar için Chevrolet Impala ya da benzer araçlar, Chevrolet Malibu, veya benzeri.
7 kişilik Normal 5 koltuklu araçlardan daha çok yer hayalinde olan insanlar için Dodge Caravan, Toyota Sienna, veya benzeri.
Van / 9-12 seater Kalabalık ve çok bagajlı aile yolculukları için Nissan Quest ya da benzer araçlar, Ford Transit Passengervan, veya benzeri.
Premium İş seyahatleri ve önemli toplantılar için Buick Lacrosse, Lincoln MKS, veya benzeri.
JIP Yolun patronu gibi hissetmeyi seven kişiler için Jeep Compass ya da benzer araçlar, Ford Escape, veya benzeri.
Lüks / Egzotik Fiyata değil de, en iyi sürüş deneyimine önem verenler için Buick Lacrosse ya da benzer araçlar, BMW 5 Series ya da benzer araçlar, veya benzeri.
Convertible Sıcak havalardaki yolculuklarda kendini özgür hissetmek hayalinde olanlar için Ford Mustang Convertible, veya benzeri.

Sıkça sorulan sorular - Seattle araç kiralamak

Seattle WA'de nasıl araç kiralanır?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumunu arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz kriterlere göre filtreleyebileceksiniz.

Seattle şehrinde araba kiralamanın maliyeti nedir?

Seattle şehrinde araç kiralama fiyatları, istenilen modele, teslim alma yerine ve kiralama seçeneklerine bağlı olarak günlük $48.23 ilâ günlük $120.50 arasında değişir.

Seattle şehrinde en ucuz araç kiralama nerede?

Seattle şehrindeki en ucuz araç kiralama teklifini Seattle - Downtown bulabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları bu konum $48.23 fiyattan başlar.

Seattle şehrinde hangi araç kiralama şirketleri faaliyet göstermektedir?

Seattle şehrinde, EKONOMI, STANDART, TAM BOY, LüKS, CONVERTIBLE, VAN, JIP, EGZOTIK, ve 7 KIşILIK. gibi iyi bilinen sağlayıcılardan araba rezervasyonu yapabilirsiniz.

Seattle şehrindeki en yüksek puanlı araç kiralama acentesi hangisidir?

Şu anda Seattle şehrinde en yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip araç kiralama şirketi, ortalama 8.2/10 puanı ile ALAMO ehi. Seattle şehrinde ALAMO ehi şirketindeki en ucuz araba Ford Flex ya da benzer araçlar modelidir. Geçerli ilgili fiyat günlük $81.93 civarıdır.

Seattle şehrinde araba kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak üzere banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına verilen bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu da mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama acentesinde ücretlendirilen ekstra bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Seattle WA konumunda araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda bakiyesi olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme işlemi gerçekleşirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.