900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Tucson’de araç kiralama fiyatları

Tucson şehrindeki en güvenilir sağlayıcılardan farklı araç kiralama sınıflarından araç kiralama tekliflerini karşılaştırın. Tucson şehrinde bulunan her bir araç sınıfının en ucuz araba kiralama teklifi kırmızıyla vurgulanmıştır.

Ekonomi

Ekonomi

Standart

Standart

Lüks

Lüks

Van

Van

JIP

JIP

Kompakt

Kompakt

Tam boy

Tam boy

Alamo şuradan:$98.88 şuradan:$178.42 şuradan:$94.68 şuradan:$89.01
AVIS Car Rental şuradan:$92.52 şuradan:$98.27
Budget Car Rental şuradan:$83.79 şuradan:$91.87 şuradan:$223.44 şuradan:$132.48 şuradan:$79.90
Hertz Car Hire şuradan:$80.48 şuradan:$85.15 şuradan:$124.92 şuradan:$114.68

Tucson deki araba kiralama şirketleri

Tucson şehrindeki araç kiralama acenteleri, yalnızca çeşitli araçlarda ve araç kiralama koşullarında değil, aynı zamanda daha önceki müşterilerimiz tarafından sağlanan ortalama derecelendirme puanlarında da önemli farklılıklar gösterebilirler.

BUDGET ABG

BUDGET 285 reviews

7.1 / 10

Tucson şehrinde çok çeşitli kiralık araçlar vardır. Tucson şehrinde kiralanabilen araç kiralama sınıfları EKONOMI, STANDART, TAM BOY, LüKS, CONVERTIBLE, VAN, JIP için EGZOTIK, 7 KIşILIK arasında değişmektedir. Tucson şehrindeki en büyük araç koleksiyonu DOLLAR tarafından sağlanmaktadır.

Tucson şehrinde seyahatleriniz için en iyi tedarikçiyi bulabilirsiniz. BUDGET kısa süreli, saatlik, günlük, uzun süreli, haftalık, aylık ve hatta tek yönlü araç kiralama anlaşmaları da sunulmaktadır. Ayrıca, Tucson şehrinde 21 ve 25 yaş arasındaki şoförler için de araç kiralama fırsatları bulacaksınız.

Tucson AZ şehrindeki araç kiralama noktaları

Tucson şehrindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmak için, sadece bir tane satın alma ve iade konumunda değil tüm araç kiralama acentelerini kontrol etmeniz gerekiyor. Ayrıca diğer en yakın noktalardaki araç kiralama tekliflerini de inceleyebilirsiniz: havaalanları, tren istasyonları, limanlar ve şehir merkezi.

Tucson AZ’de araç kiralama genel bakışı

Tucson şehrinde çok sayıda araç kiralama tedarikçisi olmasından dolayı, araç filosu çok farklı araçlarla temsil edilmektedir. Özel gereksinimlerinize bağlı olarak hangi aracın sizin için en uygun olduğunu daha iyi anlamak için lütfen aşağıdaki tabloyu kullanın.

Araç kiralama sınıfı Ne zaman en iyi Muhtemel araç kiralama modelleri
Mini Çok miktarda bagaj içermeyen nispeten kısa yolculuklar için Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam, veya benzeri.
Ekonomi Daha ucuz araç kiralamaya öncelik veren gezginler için Ford Fiesta, Mitsubishi Mirage, veya benzeri.
Kompakt Daha küçük, yakıt tasarrufu sağlayan araçlar arayan kişiler için Nissan Versa, Ford Focus, veya benzeri.
Orta sınıf Kiralık araçlarda en iyi fiyat ve konfor kombinasyonuna ihtiyaç duyanlar için Nissan Sentra, veya benzeri.
Standart Uygun fiyata 5 yolcuya kadar olan bir grupla konforlu seyahat için Volkswagen Jetta, BMW 3 Series, veya benzeri.
Tam boy Daha çok boş yere sahip olan geniş araçlar arayanlar için Chevrolet Malibu, Infiniti Q50, veya benzeri.
7 kişilik Normal 5 koltuklu araçlardan daha çok yer hayalinde olan insanlar için Dodge Caravan, Toyota Sienna, veya benzeri.
Van / 9-12 seater Kalabalık ve çok bagajlı aile yolculukları için Nissan Frontier, Ford Transit Passengervan, veya benzeri.
Premium İş seyahatleri ve önemli toplantılar için Buick Lacrosse, Lincoln MKS, veya benzeri.
JIP Yolun patronu gibi hissetmeyi seven kişiler için Jeep Compass, Lincoln Navigator, veya benzeri.
Lüks / Egzotik Fiyata değil de, en iyi sürüş deneyimine önem verenler için Chevrolet Impala, BMW 5 Series, veya benzeri.
Convertible Sıcak havalardaki yolculuklarda kendini özgür hissetmek hayalinde olanlar için Ford Mustang Convertible, veya benzeri.

Sıkça sorulan sorular - Tucson araç kiralamak

Tucson AZ'de nasıl araç kiralanır?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumunu arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz kriterlere göre filtreleyebileceksiniz.

Tucson şehrinde araba kiralamanın maliyeti nedir?

Tucson şehrinde araç kiralama fiyatları, istenilen modele, teslim alma yerine ve kiralama seçeneklerine bağlı olarak günlük $64.41 ilâ günlük $211.44 arasında değişir.

Tucson şehrinde en ucuz araç kiralama nerede?

Tucson şehrindeki en ucuz araç kiralama teklifini Tucson bulabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları bu konum $64.41 fiyattan başlar.

Tucson şehrinde hangi araç kiralama şirketleri faaliyet göstermektedir?

Tucson şehrinde, EKONOMI, STANDART, TAM BOY, LüKS, CONVERTIBLE, VAN, JIP, EGZOTIK, ve 7 KIşILIK. gibi iyi bilinen sağlayıcılardan araba rezervasyonu yapabilirsiniz.

Tucson şehrindeki en yüksek puanlı araç kiralama acentesi hangisidir?

Şu anda Tucson şehrinde en yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip araç kiralama şirketi, ortalama 7.1/10 puanı ile BUDGET ABG.

Tucson şehrindeki benzin fiyatı nedir?

Tucson şehrindeki benzin fiyatları $2.19 ilâ $2.82 arasında değişmektedir.

Tucson şehrinde araba kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak üzere banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına verilen bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu da mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama acentesinde ücretlendirilen ekstra bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Tucson AZ konumunda araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda bakiyesi olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme işlemi gerçekleşirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.