Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

Ціни на оренду авто - Лімож

Порівняйте ціни на оренду автомобілів різних класів у надійних компаніях в Лімож. Найдешевша пропозиція прокату автомобілів кожного класу в Лімож виділено червоним кольором.

Економічні

Економічні

Компактні

Компактні

Thrifty Car Rental від$75.38 від$84.09
Hertz Car Hire від$93.45

Найкращі компанії прокату авто - Лімож

Агентства з прокату автомобілів в Лімож можуть суттєво відрізнятися не тільки за різноманітністю орендованих транспортних засобів, умовами їх оренди та за середніми оцінками, наданими нашими попередніми клієнтами.

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 277 reviews

7.7 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 246 reviews

7.6 / 10

Існує величезна різноманітність прокату автомобілів у Лімож. Класи прокату автомобілів, які можна орендувати у Лімож починаючи з Економічні, Стандартні, Повнорозмірні, Вен, Позашляховик, 7-місні до 9-місні.

Найбільша колекція автомобілів у Лімож надає EUROPCAR Corporate.

У Лімож, ви можете знайти найкращу компанію для будь-якої зі своїх поїздок. Avis Europe Corporate, пропонують короткострокові, погодинні, щоденні, довгострокові, щотижневі, щомісячні та навіть угоди про оренду автомобіля в одну сторону. Ви також знайдете прокат автомобілів для водіїв віком до 21 та 25 років у Лімож.

Місця прокату автомобілів у Лімож

Щоб знайти найкращу пропозицію прокату автомобілів в Лімож, ви повинні перевіряти оренду автомобілів не в одному місці отримання та повернення. Також подивіться пропозиції прокату автомобілів в інших найближчих місцях: аеропортах, вокзалах, портах та в центрі міста.

Лімож Огляд автопарку

Через велику кількість компаній оренди автомобілів в Лімож, автопарк представлений величезною різноманітністю автомобілів. Будь ласка, скористайтеся наведеною нижче таблицею, щоб краще зрозуміти, який автомобіль найкраще підходить для вас на основі ваших конкретних вимог.

Клас прокату автомобілів Найкраще для Можливі моделі прокату автомобілів
Міні Відносно короткої поїздки без великої кількості багажу Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam,або схожі.
Економічний Мандрівників, які віддають перевагу дешевому прокату автомобілів Chevrolet Spark, Mitsubishi Mirage, або схожі.
Компактний Людей, які шукають менш паливні автомобілі Hyundai Accent, Nissan Versa,або схожі.
Середньорозмірний Тих, кому потрібно прекрасні поєднання ціни та комфорту в орендованому автомобілі Nissan Sentra, або схожі.
Стандартний Комфортної подорожі з групою до 5 пасажирів за доступною ціною Audi A4, …, або схожі.
Повнорозмірний Тих, хто шукає великі потужні автомобілі з достатньою кількістю вільного місця Ford Taurus, Chevrolet Camaro, або схожі.
7-місний Групи людей, яким потрібно більше місця, ніж у звичайних 5-місних автівках Dodge Caravan, Toyota Sienna, або схожі.
Мінівен/ 9-12-місний Сімейної поїздки або подорожі з великою кількістю пасажирів і вантажів Mercedes Viano, Mercedes Sprinter, або схожі.
Преміум Ділових подорожей та оренда автомобілів для важливих випадків Buick Lacrosse, Lincoln MKS, або схожі.
Позашляховик Мандрівники, які люблять відчувати себе босом як на дорозі, так і на бездоріжжі Toyota Rav4, Audi Q5, або схожі.
Люкс/ Екзотичний Людей, які шукають першокласний досвід водіння, незважаючи на ціну Bentley, Rolls Royce, Ferrari, або схожі.
Кабріолет Подорожей в теплу сонячну погоду та для відчуття свободи Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible, або схожі.

FAQ - Оренда автомобіля в AIRPORT_NAME Аеропорту

Як орендувати автомобіль в Лімож ?

Введіть потрібне місце отримання та повернення авто у форму пошуку та виберіть потрібну дату та час оренди. Після того як ви отримаєте результати пошуку, ви зможете відфільтрувати їх на основі бажаних критеріїв.

Скільки коштує оренда автомобіля в Лімож?

Ціни на оренду автомобіля в Лімож варіюються з $72.48 на день та до $145.00 на день залежно від бажаної моделі, місця отримання та варіантів оренди.

У якому місці найдешевший прокат автомобілів в Лімож?

Найдешевший прокат авто в Лімож можна знайти в Limoges. Ціни на оренду автомобілів починаються від $72.48 в цьому місці.

Який найпопулярніший автомобіль напрокат в Лімож ?

Автомобіль, який найчастіше бронюють наші клієнти в Лімож є Volkswagen Golf. Його ціна починається з $101.50 в Лімож.

Який клас оренди автомобіля найчастіше запитують в Лімож?

це той клас прокату автомобілів, який найчастіше обирають наші клієнти в Лімож. Найдешевший Chevrolet Spark транспортний засіб в Лімож це Chevrolet Spark. Його ціна починається від $72.48 на день.

Які компанії з оренди автомобілів працюють в Лімож?

B Лімож, Ви можете замовити автомобіль у таких відомих компаніях, як AVIS, HERTZ, EUROPCAR, BUDGET, KEDDY, і ADA.

Яке агентство з прокату автомобілів з найвищим рейтингом в Лімож?

Компанія з прокату автомобілів, яка на даний момент має найвищий рейтинг серед користувачів в Лімож це EUROPCAR Corporate із середнім балом 7.7/10.

Яка ціна на бензин в Лімож?

Ціни на бензин в Лімож варіюється від $4.85 до $6.62.

Чи можу я оплатити своє бронювання оренди автомобіля за допомогою Debit Card в Лімож ?

Так, ви можете використовувати Debit Card для оплати онлайн-бронювання. Однак під час отримання автомобіля вам знадобиться кредитна картка, видана на ім’я основного водія, щоб покрити заставу за оренду автомобіля.

Чи може хтось інший, крім мене, керувати моїм орендованим автомобілем?

Це стане можливим, якщо ви виберете опцію додаткового водія під час онлайн-бронювання. У більшості випадків це платний варіант, який оплачується в пункті прокату автомобілів.

Чи можу я забронювати певну модель орендованого автомобіля під час бронювання?

Так, пропозиції, які включають певні моделі автомобілів, позначені знаком «Гарантована модель автомобіля» на сторінці результатів пошуку.

Чи варто купувати додаткову страховку для оренди автомобіля в Лімож ?

Якщо ви не збираєтеся купувати страхування з повним покриттям, доцільно придбати страховку, щоб убезпечити свій депозит. Вам потрібно буде надати своєму продавцю кредитну картку з достатньою кількістю коштів, необхідних для депозиту автомобіля. Але в разі зняття коштів страхова компанія покриває витрати. Придбати цей вид страхування можна під час онлайн-бронювання автомобіля на нашому сайті.