Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Stawki wypożyczenia samochodu na lotnisku City of Sydney

Porównaj ceny wynajmu różnych klas samochodów od najbardziej godnych zaufania dostawców w City of Sydney. Najtańsza oferta wynajmu każdej klasy samochodów każdej z klas w City of Sydney jest zaznaczona na czerwono.

Thrifty Car Rental od$64.43 od$64.99 od$91.18 od$74.92
Budget Car Rental od$104.00 od$70.62 od$72.70
Europcar od$64.62 od$64.97 od$85.61 od$86.60 od$174.83 od$92.28
Alamo od$56.34 od$61.70 od$57.08 od$62.28

Najlepsze firmy wynajmujące samochody w City of Sydney

Wypożyczalnie samochodów w City of Sydney mogą znacznie różnić się nie tylko pod względem wyboru pojazdów i warunków ich wynajmu, ale także pod względem średniej oceny od naszych klientów.

Budget ABG Franchise

Budget 54 reviews

8.6 / 10

Avis ABG Franchise

Avis 47 reviews

8.4 / 10

Alamo EMEA

Alamo 9 reviews

8 / 10

Hertz Corporate

Hertz 62 reviews

7.8 / 10

Thrifty

Thrifty 50 reviews

7.6 / 10

Enterprise

Enterprise 25 reviews

7.6 / 10

Europcar Corporate

Europcar 85 reviews

7.3 / 10

ACE

ACE 19 reviews

5 / 10

Firefly

Firefly 8 reviews

4.8 / 10

W City of Sydney posiadamy ogromny wybór samochodów do wynajęcia. W ofercie City of Sydney możesz znaleźć samochody różnych klas, od EKONOMICZNY, STANDARDOWY, PEłNOWYMIAROWY, SUV do .

Lokalizacje wynajmu samochodów niedaleko lotniska City of Sydney

Aby znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodów w City of Sydney, powinieneś sprawdzić wypożyczalnie samochodów w różnych miejscach odbioru i zwrotu. Sprawdź oferty wynajmu samochodów w innych okolicznych miejscach np. lotniskach, dworcach kolejowych, portach i w centrum miasta.

City of Sydney Przegląd floty samochodów do wynajmu

Ze względu na dużą liczbę wypożyczalni samochodów w City of Sydney, flota samochodowa obejmuje ogromny wybór pojazdów. Skorzystaj z poniższej tabeli, aby wybrać auto najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Klasa samochodu Najlepiej sprawdza się Modele aut na wynajem
Mini Stosunkowo krótkie podróże bez dużej ilości bagażu Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam lub podobne.
Ekonomiczny Dla osób, które wybierają tańsze oferty Chevrolet Spark, Mitsubishi Mirage lub podobne.
Kompaktowy Dla osób poszukujących mniejsze pojazdy z niskim zużyciu paliwa Hyundai Accent, Nissan Versa lub podobne.
Klasy średniej Dla osób, które potrzebują doskonałego połączenia ceny i komfortu w wynajętym pojeździe Nissan Sentra lub podobne
Standardowy Wygodna podróż z grupą nie większą niż 5 pasażerów w przystępnej cenie Audi A4 lub podobne.
Pełnowymiarowy BDla osób, potrzebujących dużych, silnych samochodów z dużą ilością wolnego miejsca Ford Taurus, Chevrolet Camaro lub podobne.
7-osobwy Dla grupy osób, które potrzebują więcej miejsca niż w zwykłych 5-osobowych samochodach Dodge Caravan, Toyota Sienna lub podobne.
Van / 9-12 Sitzer Wycieczki rodzinne lub podróże z wieloma pasażerami i dużym załadunkiem Mercedes Viano, Mercedes Sprinter lub podobne.
Premium Podróże służbowe i wynajem samochodów na ważne okazje Buick Lacrosse, Lincoln MKS lub podobne.
SUV Dla podróżnych, którzy lubią być szefem zarówno na drodze, jak i poza nią Toyota Rav4, Audi Q5 lub podobne.
Luksusowy / Egzotyczny Dla poszukujących wrażeń najwyższej klasy, niezależnie od ceny Bentley, Rolls Royce, Ferrari lub podobne.
Odkryte Dla lubiących swobodę i podróże podczas ciepłej, słonecznej pogody Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible lub podobne.

Najczęściej zadawane pytania - wypożyczenie samochodu na City of Sydney

Jak wynająć samochód w City of Sydney ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i miejsce zwrotu w formularzu wyszukiwania oraz wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Po wyświetleniu się wyników wyszukiwania będziesz mógł je filtrować na podstawie preferowanych kryteriów.

Ile kosztuje wynajem samochodu w City of Sydney?

Ceny wypożyczenia auta w City of Sydney wahają się od $56.34 dziennie do $92.28 dziennie, w zależności od wybranego modelu, miejscu odbioru i opcji wynajmu.

Gdzie znajdują się najtańsze wypożyczalnie aut w City of Sydney ?

Najtańszą ofertę wynajmu aut w City of Sydney możesz znaleźć w: City of Sydney. Ceny wynajmu samochodu w tym miejscu zaczynają się od $56.34.

Która firma wypożyczająca samochody w City of Sydney ma najlepsze opinie City of Sydney?

Firma wypożyczająca samochody, która aktualnie ma najlepsze opinie klientów w City of Sydney, to Budget ABG Franchise, ze średnią oceną 8.6/10. Najtańsze auto z Budget ABG Franchise w City of Sydney to Hyundai Accent. Aktualna cena to $70.62 na dzień.

Czy mogę zapłacić za rezerwację samochodu w City of Sydney kartą debetową?

Tak, możesz użyć karty debetowej do opłacenia rezerwacji w internecie. Jednak przy odbiorze pojazdu do pokrycia kosztów depozytu za wynajem pojazdu, będzie wymagana karta kredytowa wydana na nazwisko głównego kierowcy.

Czy inna osoba może kierować wynajętym przeze mnie autem?

Jest to możliwe, jeśli przy rezerwacji internetowej wybierzesz opcję dodatkowego kierowcy. Najczęściej jest to opcja, którą należy dodatkowo opłacić przy odbiorze pojazdu.

Czy mogę zarezerwować konkretny model auta?

Tak, oferty umożliwiające wybór konkretnego modelu auta są oznaczone na stronie z wynikami wyszukiwania opisem „Gwarantowany Model Auta”.

Czy potrzebuję dodatkowego ubezpieczenia przy wynajmie samochodu w City of Sydney?

Jeśli więc nie zdecydujesz się na pełne ubezpieczenie, zalecamy wykupienie ubezpieczenia, które zabezpieczy Twój depozyt. Będziesz musiał udostępnić swojemu dostawcy kartę kredytową z wystarczającą ilością środków potrzebnych na depozyt za wynajem samochodu. Wtedy, jeśli dostawca wypłaci jakiekolwiek pieniądze z Twojej karty, firma ubezpieczeniowa pokryje te wydatki. Takie ubezpieczenie możesz zakupić podczas rezerwacji samochodu na naszej stronie internetowej.