Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Stawki wypożyczenia samochodu na lotnisku Pampulha, Lotnisko [PLU]

Dzięki naszej poniższej tabeli, możesz łatwo porównać ceny wynajmu samochodów z różnych klas wynajmu pochodzących od zaufanych dostawców na lotnisku Pampulha, Lotnisko.

Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci wybór, najtańsze oferty dla danej klasy na lotnisku PLU zaznaczyliśmy na czerwono.

Standardowy

Standardowy

Van

Van

SUV

SUV

Ekonomiczny

Ekonomiczny

Kompaktowy

Kompaktowy

Localiza Car Rental $22.49 $30.06 $28.00
Unidas $16.22 $17.40

Najlepsze firmy wynajmujące samochody w Pampulha, Lotnisko [PLU]

Agencje wynajmu samochodów na lotnisku Pampulha, Lotnisko znacznie różnią się, nie tylko pod względem wyboru oferowanych pojazdów, ale również ich stanem, czy średnią oceną klientów.

LOCALIZA

LOCALIZA 12 reviews

8.4 / 10

Oferta wynajmu samochodów na lotnisku PLU na pewno Cię zaskoczy. Dostępne klasy samochodów na lotnisku Pampulha, Lotnisko to EKONOMICZNY, STANDARDOWY, PEłNOWYMIAROWY, VAN, SUV, 7-OSOBWY do 9-OSOBOWE. Największy wybór samochodów na lotnisku Pampulha, Lotnisko oferuje LOCALIZA.

Na lotnisku Pampulha, Lotnisko, znajdziesz samochód na każdą podróż. Znajdziesz dostawców posiadających oferty wynajmu krótkoterminowego, godzinowego, dziennego, długoterminowego, tygodniowego, miesięcznego, a nawet wynajem samochodu tylko w jedną stronę. Na lotnisku PLU znajdziesz też oferty dla młodych kierowców.

Recenzje wynajmu samochodów na stronie Pampulha, Lotnisko Lotnisko

Dostawcy samochodów na lotnisku PLU zapewniają szeroki wybór pojazdów idealnych na każdą podróż. Dzięki naszej tabeli poniżej, z łatwością znajdziesz odpowiedni samochód.

Klasa samochodu Najlepiej sprawdza się Modele aut na wynajem
Mini Stosunkowo krótkie podróże bez dużej ilości bagażu Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam lub podobne.
Ekonomiczny Dla osób, które wybierają tańsze oferty Chevrolet Spark, Mitsubishi Mirage lub podobne.
Kompaktowy Dla osób poszukujących mniejsze pojazdy z niskim zużyciu paliwa Hyundai Accent, Nissan Versa lub podobne.
Klasy średniej Dla osób, które potrzebują doskonałego połączenia ceny i komfortu w wynajętym pojeździe Nissan Sentra lub podobne
Standardowy Wygodna podróż z grupą nie większą niż 5 pasażerów w przystępnej cenie Audi A4 lub podobne.
Pełnowymiarowy BDla osób, potrzebujących dużych, silnych samochodów z dużą ilością wolnego miejsca Ford Taurus, Chevrolet Camaro lub podobne.
7-osobwy Dla grupy osób, które potrzebują więcej miejsca niż w zwykłych 5-osobowych samochodach Dodge Caravan, Toyota Sienna lub podobne.
Van / 9-12 Sitzer Wycieczki rodzinne lub podróże z wieloma pasażerami i dużym załadunkiem Mercedes Viano, Mercedes Sprinter lub podobne.
Premium Podróże służbowe i wynajem samochodów na ważne okazje Buick Lacrosse, Lincoln MKS lub podobne.
SUV Dla podróżnych, którzy lubią być szefem zarówno na drodze, jak i poza nią Toyota Rav4, Audi Q5 lub podobne.
Luksusowy / Egzotyczny Dla poszukujących wrażeń najwyższej klasy, niezależnie od ceny Bentley, Rolls Royce, Ferrari lub podobne.
Odkryte Dla lubiących swobodę i podróże podczas ciepłej, słonecznej pogody Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible lub podobne.

FAQ - wypożyczalnia samochodów - Pampulha, Lotnisko

Jak wynająć samochód na lotnisku Pampulha, Lotnisko?

Wpisz wymagany punkt odbioru i zwrotu pojazdu w polu wyszukiwania i wybierz odpowiednią datę oraz czas wynajmu. Następnie będziesz mógł filtrować wyniki wyszukiwania, biorąc pod uwagę preferowanego dostawcę samochodów.

Ile kosztuje wynajem samochodu na lotnisku PLU?

Ceny wynajmu samochodu na lotnisku Pampulha, Lotnisko wahają się od $16.22 dzień do $42.44 w zależności od wybranego modelu i opcji wynajmu.

Który dostawca samochodów do wynajmu na lotnisku Pampulha, Lotnisko jest najlepszy?

Dostawca, który ma obecnie najwyższą ocenę użytkowników na lotnisku PLU to LOCALIZA ze średnią oceną 8.4/10. Najtańszy samochód od LOCALIZA na lotnisku Pampulha, Lotnisko to Fiat Novo Uno. Jego obecna cena to $16.31 za dzień.

Jakie są ceny paliwa w okolicy lotniska Pampulha, Lotnisko?

Ceny paliwa w okolicy lotniska PLU wahają się od $3.76 do $4.64.

Czy na lotnisku Pampulha, Lotnisko mogę zapłacić za rezerwację samochodu kartą debetową?

Tak, możesz zapłacić kartą debetową za rezerwację online. Jednakże podczas odbioru samochodu będziesz musiał okazać kartę kredytową wydaną na głównego kierowcę, aby pokryć koszty depozytu auta

Czy ktoś oprócz mnie może prowadzić wypożyczony pojazd?

Ta opcja będzie możliwa, jeśli wybierzesz opcję dodatkowego kierowcy podczas rezerwacji online. W większości przypadków jest to płatna opcja, naliczana w biurze wypożyczalni.

Czy mogę zarezerwować konkretny model samochodu?

Tak, oferty konkretnych modeli oznaczone są znakiem „Gwarantowany model samochodu” na stronie wyników wyszukiwania.

Czy powinienem zakupić dodatkowe ubezpieczenie wynajmowanego samochodu na lotnisku Pampulha, Lotnisko ?

Jeśli więc nie zdecydujesz się na pełne ubezpieczenie, zalecamy wykupienie ubezpieczenia, które zabezpieczy Twój depozyt. Będziesz musiał udostępnić swojemu dostawcy kartę kredytową z wystarczającą ilością środków potrzebnych na depozyt za wynajem samochodu. Wtedy, jeśli dostawca wypłaci jakiekolwiek pieniądze z Twojej karty, firma ubezpieczeniowa pokryje te wydatki. Takie ubezpieczenie możesz zakupić podczas rezerwacji samochodu na naszej stronie internetowej.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!