Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Van samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Kenora, Lotnisko [YQK]

Przejrzyj naszą ofertę Van Kenora, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Van samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku YQK.

Van

Chevrolet Silverado Ext Cab

enterprise
A
4
4
0
Chevrolet Silverado Ext Cab

od

$54.22 za dzień

Ekonomiczny

Kia Rio

enterprise
A
4
3
1
Kia Rio

od

$28.71 za dzień

Kompaktowy

Nissan Versa

enterprise
A
5
4
3
Nissan Versa

od

$29.92 za dzień

Standardowy

Toyota Corolla

enterprise
A
5
4
4
Toyota Corolla

od

$31.14 za dzień

Standardowy

Ford Fusion

enterprise
A
5
2
3
Ford Fusion

od

$33.57 za dzień

Luksusowy

Chrysler 300

enterprise
A
5
4
5
Chrysler 300

od

$38.07 za dzień

SUV

Toyota Rav4

enterprise
A
5
5
3
Toyota Rav4

od

$43.29 za dzień

7-osobwy

Dodge Caravan

enterprise
A
7
5
3
Dodge Caravan

od

$43.29 za dzień

Informacje o klasach samochodów Van do wynajęcia na lotnisku

Samochody dostawcze są dużymi 10-12-osobowymi pojazdami, znanymi również jako pojazdy do przewozu osób. Te przestronne samochody są zazwyczaj wybierane przez duże rodziny lub duże grupy. Samochody dostawcze, jeśli jest taka potrzeba, idealnie nadają się do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Na przykład wynajęta furgonetka może być dobrym rozwiązaniem, gdy się przeprowadzamy.

Te samochody powinny być priorytetem dla osób, które potrzebują dużej ilości miejsca, której brakuje w samochodach z innych klas.

Van YQK Wynajem samochodów na lotnisku

Van klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Kenora, Lotnisko to następujące modele samochodów Chevrolet Silverado Ext Cab, lub podobne samochody do wynajęcia Van.

FAQ - Van wynajmij samochód na lotnisku Kenora, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Van na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Van wynajmu samochodów na lotnisku YQK?

Najtańsza grupa Van samochodów do wynajęcia na lotnisku to Kenora, Lotnisko Chevrolet Silverado Ext Cab od enterprise. Obecna cena to $54.22 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Van na lotnisku Kenora, Lotnisko?

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Van na lotnisku Kenora, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Van na lotnisku Kenora, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Van na lotnisku Kenora, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Kenora, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Van tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Van tylko w jedną stronę na lotnisku Kenora, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!