Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ekonomiczny samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Nosara Airport [NOB]

Przejrzyj naszą ofertę Ekonomiczny Nosara Airport samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Ekonomiczny samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku NOB.

Ekonomiczny

Toyota Yaris

ECONOMY
M
5
5
2
Toyota Yaris

od

$16.94 za dzień

Mini

Hyundai i10

ECONOMY
M
4
5
1
Hyundai i10

od

$16.06 za dzień

Kompaktowy

Hyundai Accent

ECONOMY
M
5
5
3
Hyundai Accent

od

$16.43 za dzień

Standardowy

Hyundai Elantra

ECONOMY
M
5
4
5
Hyundai Elantra

od

$19.85 za dzień

SUV

Suzuki SX4

ECONOMY
M
4
3
2
Suzuki SX4

od

$29.08 za dzień

SUV

Ford Escape

ECONOMY
A
5
5
3
Ford Escape

od

$96.71 za dzień

7-osobwy

Dodge Caravan

ECONOMY
A
7
5
1
Dodge Caravan

od

$88.24 za dzień

Informacje o klasach samochodów Ekonomiczny do wynajęcia na lotnisku

Klasa ekonomiczna może być również określana jako „superminis” w Europie lub „subcompact” w Ameryce Północnej. Samochody tej klasy są zazwyczaj lżejsze i mniejsze niż standardowe, ale mają więcej miejsca i komfortu niż te z klasy mini.

Ta klasa wynajmu ze względu na umiarkowany rozmiar samochodów jest doskonałym połączeniem niskiej ceny wynajmu i niskiego spalania paliwa. Takie samochody zazwyczaj pozwalają maksymalnie 4 pasażerom wygodnie podróżować z dodatkowym miejscem na bagaż i na rzeczy osobiste.

Klasa ekonomiczna jest jedną z najpopularniejszych, ponieważ jest tanim rozwiązaniem dla podróżujących z przyjaciółmi lub samemu.

Ekonomiczny NOB Wynajem samochodów na lotnisku

Ekonomiczny klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Nosara Airport to następujące modele samochodów Toyota Yaris, lub podobne samochody do wynajęcia Ekonomiczny.

Ekonomiczny miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Nosara Airport

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Nosara Airport . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotnisk

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

FAQ - Ekonomiczny wynajmij samochód na lotnisku Nosara Airport

Jak zarezerwować wynajem samochodu Ekonomiczny na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Ekonomiczny wynajmu samochodów na lotnisku NOB?

Najtańsza grupa Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku to Nosara Airport Toyota Yaris od ECONOMY. Obecna cena to $16.94 za dzień.

Jaka jest najpopularniejsza Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku Nosara Airport [NOB]?

Najpopularniejszą Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku Nosara Airport to aktualnie Dodge Caravan. Najniższą cenę tego pojazdu zapewnia ECONOMY. Wynosi ona $88.24 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Ekonomiczny na lotnisku Nosara Airport?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska NOB wahają się od $3.34 do $4.68.

A więc wydasz około $5.4 za 100 km podróż samochodem EKONOMICZNY. Trasa 100 mili będzie EKONOMICZNY Cię kosztowała mniej więcej $8.65.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Ekonomiczny na lotnisku Nosara Airport?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Ekonomiczny na lotnisku Nosara Airport?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Ekonomiczny na lotnisku Nosara Airport. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Nosara Airport znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Ekonomiczny tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Ekonomiczny tylko w jedną stronę na lotnisku Nosara Airport. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

Aplikacja 14CARS.com na iOS i Android

Znajdź wypożyczalnie samochodów w okolicy, porównaj ceny i oferty, i wypożycz samochód, który pokochasz. Z 14CARS.com to szybkie i proste!