Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

SUV samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Whakatane, Lotnisko [WHK]

Przejrzyj naszą ofertę SUV Whakatane, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców SUV samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku WHK.

SUV

Mitsubishi ASX

HERTZ
A
5
5
3
Mitsubishi ASX

od

$71.05 za dzień

SUV

Toyota Highlander

HERTZ
A
5
5
6
Toyota Highlander

od

$153.70 za dzień

Ekonomiczny

Holden Barina

HERTZ
A
5
5
2
Holden Barina

od

$64.29 za dzień

Kompaktowy

Toyota Corolla

HERTZ
A
5
5
2
Toyota Corolla

od

$65.26 za dzień

7-osobwy

Kia Carnival

HERTZ
A
7
5
4
Kia Carnival

od

$93.80 za dzień

Van

Ford Ranger Double Cab

HERTZ
A
5
4
4
Ford Ranger Double Cab

od

$106.54 za dzień

Van

Renault Master Cargo Van

HERTZ
A
2
2
0
Renault Master Cargo Van

od

$106.77 za dzień

Informacje o klasach samochodów SUV do wynajęcia na lotnisku

Samochód sportowy, bardziej znany pod skrótem SUV, to duży samochód z podwyższonym zawieszeniem i dużą przestrzenią, której zwykle towarzyszy napęd 4x4. Samochody tej klasy świetnie nadają się do aktywnego wypoczynku i rodzinnych wakacji na świeżym powietrzu.

Napęd na wszystkie koła wraz ze zoptymalizowaną skrzynią biegów i mocnym silnikiem sprawia, że SUV-y bardzo dobrze radzą sobie w terenie. Posiadają również przestrzenny bagażnik i wnętrze samochodu, idealny na dużą ilość bagażu lub sprzętu, które nie zmieściłby się w innym mniejszym pojeździe.

Jazda samochodem 4x4 SUV jest bardzo wygodna i na pewno sprawi, że na drodze poczujesz się jak prawdziwy szef.

SUV WHK Wynajem samochodów na lotnisku

SUV klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Whakatane, Lotnisko to następujące modele samochodów Mitsubishi ASX, Toyota Highlander, lub podobne samochody do wynajęcia SUV.

SUV miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Whakatane, Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Whakatane, Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

FAQ - SUV wynajmij samochód na lotnisku Whakatane, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu SUV na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa SUV wynajmu samochodów na lotnisku WHK?

Najtańsza grupa SUV samochodów do wynajęcia na lotnisku to Whakatane, Lotnisko Mitsubishi ASX od HERTZ. Obecna cena to $71.05 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie SUV na lotnisku Whakatane, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska WHK wahają się od $3.97 do $5.28.

A więc wydasz około $10.5 za 100 km podróż samochodem SUV. Trasa 100 mili będzie SUV Cię kosztowała mniej więcej $16.9.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu SUV na lotnisku Whakatane, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód SUV na lotnisku Whakatane, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód SUV na lotnisku Whakatane, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Whakatane, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód SUV tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów SUV tylko w jedną stronę na lotnisku Whakatane, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

Aplikacja 14CARS.com na iOS i Android

Znajdź wypożyczalnie samochodów w okolicy, porównaj ceny i oferty, i wypożycz samochód, który pokochasz. Z 14CARS.com to szybkie i proste!