Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Van samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Lampang - Airport [LPT]

Przejrzyj naszą ofertę Van Lampang - Airport samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Van samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku LPT.

Ekonomiczny

Nissan Almera

thai
A
5
5
2
Nissan Almera

od

$24.93 za dzień

Mini

Toyota Yaris

thai
A
4
5
2
Toyota Yaris

od

$24.93 za dzień

Kompaktowy

Toyota Vios

avis
A
5
5
3
Toyota Vios

od

$29.01 za dzień

Standardowy

Toyota Altis

thai
A
5
4
4
Toyota Altis

od

$41.54 za dzień

SUV

Mitsubishi Pajero

thai
A
5
5
4
Mitsubishi Pajero

od

$61.79 za dzień

Informacje o klasach samochodów Van do wynajęcia na lotnisku

Samochody dostawcze są dużymi 10-12-osobowymi pojazdami, znanymi również jako pojazdy do przewozu osób. Te przestronne samochody są zazwyczaj wybierane przez duże rodziny lub duże grupy. Samochody dostawcze, jeśli jest taka potrzeba, idealnie nadają się do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Na przykład wynajęta furgonetka może być dobrym rozwiązaniem, gdy się przeprowadzamy.

Te samochody powinny być priorytetem dla osób, które potrzebują dużej ilości miejsca, której brakuje w samochodach z innych klas.

Van LPT Wynajem samochodów na lotnisku

Van klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Lampang - Airport to następujące modele samochodów lub podobne samochody do wynajęcia Van.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Van Lampang - Airport

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Van na lotnisku Lampang - Airport [LPT], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Van na lotnisku Lampang - Airport mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Van na lotnisku Lampang - Airport zapewnia dostawca THAI RENT A CAR.

Thai Rent A Car

Thai 64 reviews

7.8 / 10

Avis Direct

Avis 37 reviews

7.7 / 10

FAQ - Van wynajmij samochód na lotnisku Lampang - Airport

Jak zarezerwować wynajem samochodu Van na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Van wynajmu samochodów na lotnisku LPT?

Najtańsza grupa Van samochodów do wynajęcia na lotnisku to Lampang - Airport Nissan Almera od thai. Obecna cena to $24.93 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Van na lotnisku Lampang - Airport?

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Van na lotnisku Lampang - Airport?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Van na lotnisku Lampang - Airport?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Van na lotnisku Lampang - Airport. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Lampang - Airport znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Van tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Van tylko w jedną stronę na lotnisku Lampang - Airport. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!