Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Stawki wypożyczenia samochodu na lotnisku Cleveland, Lotnisko [CLE]

Dzięki naszej poniższej tabeli, możesz łatwo porównać ceny wynajmu samochodów z różnych klas wynajmu pochodzących od zaufanych dostawców na lotnisku Cleveland, Lotnisko.

Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci wybór, najtańsze oferty dla danej klasy na lotnisku CLE zaznaczyliśmy na czerwono.

Ekonomiczny

Ekonomiczny

Kompaktowy

Kompaktowy

Standardowy

Standardowy

Pełnowymiarowy

Pełnowymiarowy

Luksusowy

Luksusowy

SUV

SUV

Van

Van

Alamo $55.78 $56.86 $80.83 $70.82
AVIS Car Rental $56.88 $70.34 $160.84
Thrifty Car Rental $42.93 $47.13 $47.43 $61.84 $71.54 $62.49
Budget Car Rental $56.59 $57.59 $76.03 $145.50 $97.21

Najlepsze firmy wynajmujące samochody w Cleveland, Lotnisko [CLE]

Agencje wynajmu samochodów na lotnisku Cleveland, Lotnisko znacznie różnią się, nie tylko pod względem wyboru oferowanych pojazdów, ale również ich stanem, czy średnią oceną klientów.

ALAMO ehi

ALAMO 757 reviews

8.5 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 56 reviews

8.4 / 10

Enterprise

Enterprise 168 reviews

8.1 / 10

DOLLAR (US)

DOLLAR 6 reviews

7.9 / 10

THRIFTY (US)

THRIFTY 772 reviews

7.5 / 10

Hertz Corporate

Hertz 109 reviews

7.5 / 10

AVIS ABG

AVIS 142 reviews

7.4 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 288 reviews

7.1 / 10

Oferta wynajmu samochodów na lotnisku CLE na pewno Cię zaskoczy. Dostępne klasy samochodów na lotnisku Cleveland, Lotnisko to EKONOMICZNY, STANDARDOWY, PEłNOWYMIAROWY, LUKSUSOWY, ODKRYTE, VAN, SUV do EGZOTYCZNY, 7-OSOBWY. Największy wybór samochodów na lotnisku Cleveland, Lotnisko oferuje THRIFTY.

Na lotnisku Cleveland, Lotnisko, znajdziesz samochód na każdą podróż. Znajdziesz dostawców posiadających oferty wynajmu krótkoterminowego, godzinowego, dziennego, długoterminowego, tygodniowego, miesięcznego, a nawet wynajem samochodu tylko w jedną stronę. Na lotnisku CLE znajdziesz też oferty dla młodych kierowców.

Lokalizacje wynajmu samochodów niedaleko lotniska OH Cleveland, Lotnisko

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniej oferty na lotnisku Cleveland, Lotnisko, sprawdź oferty w innych lokalizacjach niedaleko lotniska CLE.

Wybór pojazdów jest często większy na lotnisku Cleveland, Lotnisko, ale możesz znaleźć tańsze oferty w mniej popularnych punktach odbioru: małe lub lokalne lotniska, dworce kolejowe, porty czy w centrum miasta.

Recenzje wynajmu samochodów na stronie Cleveland, Lotnisko Lotnisko OH

Dostawcy samochodów na lotnisku CLE zapewniają szeroki wybór pojazdów idealnych na każdą podróż. Dzięki naszej tabeli poniżej, z łatwością znajdziesz odpowiedni samochód.

Klasa samochodu Najlepiej sprawdza się Modele aut na wynajem
Mini Stosunkowo krótkie podróże bez dużej ilości bagażu Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam lub podobne.
Ekonomiczny Dla osób, które wybierają tańsze oferty Chevrolet Spark, Mitsubishi Mirage lub podobne.
Kompaktowy Dla osób poszukujących mniejsze pojazdy z niskim zużyciu paliwa Hyundai Accent, Nissan Versa lub podobne.
Klasy średniej Dla osób, które potrzebują doskonałego połączenia ceny i komfortu w wynajętym pojeździe Nissan Sentra lub podobne
Standardowy Wygodna podróż z grupą nie większą niż 5 pasażerów w przystępnej cenie Audi A4 lub podobne.
Pełnowymiarowy BDla osób, potrzebujących dużych, silnych samochodów z dużą ilością wolnego miejsca Ford Taurus, Chevrolet Camaro lub podobne.
7-osobwy Dla grupy osób, które potrzebują więcej miejsca niż w zwykłych 5-osobowych samochodach Dodge Caravan, Toyota Sienna lub podobne.
Van / 9-12 Sitzer Wycieczki rodzinne lub podróże z wieloma pasażerami i dużym załadunkiem Mercedes Viano, Mercedes Sprinter lub podobne.
Premium Podróże służbowe i wynajem samochodów na ważne okazje Buick Lacrosse, Lincoln MKS lub podobne.
SUV Dla podróżnych, którzy lubią być szefem zarówno na drodze, jak i poza nią Toyota Rav4, Audi Q5 lub podobne.
Luksusowy / Egzotyczny Dla poszukujących wrażeń najwyższej klasy, niezależnie od ceny Bentley, Rolls Royce, Ferrari lub podobne.
Odkryte Dla lubiących swobodę i podróże podczas ciepłej, słonecznej pogody Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible lub podobne.

FAQ - wypożyczalnia samochodów - Cleveland, Lotnisko

Jak wynająć samochód na lotnisku Cleveland, Lotnisko OH?

Wpisz wymagany punkt odbioru i zwrotu pojazdu w polu wyszukiwania i wybierz odpowiednią datę oraz czas wynajmu. Następnie będziesz mógł filtrować wyniki wyszukiwania, biorąc pod uwagę preferowanego dostawcę samochodów.

Ile kosztuje wynajem samochodu na lotnisku CLE?

Ceny wynajmu samochodu na lotnisku Cleveland, Lotnisko wahają się od $42.93 dzień do $94.96 w zależności od wybranego modelu i opcji wynajmu.

Który dostawca samochodów do wynajmu na lotnisku Cleveland, Lotnisko jest najlepszy?

Dostawca, który ma obecnie najwyższą ocenę użytkowników na lotnisku CLE to ALAMO EHI ze średnią oceną 8.5/10. Najtańszy samochód od ALAMO EHI na lotnisku Cleveland, Lotnisko to Mitsubishi Mirage. Jego obecna cena to $55.78 za dzień.

Jakie są ceny paliwa w okolicy lotniska Cleveland, Lotnisko?

Ceny paliwa w okolicy lotniska CLE wahają się od $2.29 do $2.78.

Czy na lotnisku Cleveland, Lotnisko mogę zapłacić za rezerwację samochodu kartą debetową?

Tak, możesz zapłacić kartą debetową za rezerwację online. Jednakże podczas odbioru samochodu będziesz musiał okazać kartę kredytową wydaną na głównego kierowcę, aby pokryć koszty depozytu auta

Czy ktoś oprócz mnie może prowadzić wypożyczony pojazd?

Ta opcja będzie możliwa, jeśli wybierzesz opcję dodatkowego kierowcy podczas rezerwacji online. W większości przypadków jest to płatna opcja, naliczana w biurze wypożyczalni.

Czy mogę zarezerwować konkretny model samochodu?

Tak, oferty konkretnych modeli oznaczone są znakiem „Gwarantowany model samochodu” na stronie wyników wyszukiwania.

Czy powinienem zakupić dodatkowe ubezpieczenie wynajmowanego samochodu na lotnisku Cleveland, Lotnisko OH?

Jeśli więc nie zdecydujesz się na pełne ubezpieczenie, zalecamy wykupienie ubezpieczenia, które zabezpieczy Twój depozyt. Będziesz musiał udostępnić swojemu dostawcy kartę kredytową z wystarczającą ilością środków potrzebnych na depozyt za wynajem samochodu. Wtedy, jeśli dostawca wypłaci jakiekolwiek pieniądze z Twojej karty, firma ubezpieczeniowa pokryje te wydatki. Takie ubezpieczenie możesz zakupić podczas rezerwacji samochodu na naszej stronie internetowej.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!