Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Stawki wypożyczenia samochodu na lotnisku Corpus Christi

Porównaj ceny wynajmu różnych klas samochodów od najbardziej godnych zaufania dostawców w Corpus Christi. Najtańsza oferta wynajmu każdej klasy samochodów każdej z klas w Corpus Christi jest zaznaczona na czerwono.

Ekonomiczny

Ekonomiczny

Kompaktowy

Kompaktowy

Standardowy

Standardowy

Pełnowymiarowy

Pełnowymiarowy

Luksusowy

Luksusowy

SUV

SUV

Van

Van

Alamo od$41.71 od$41.98 od$42.27 od$50.29 od$48.05 od$54.63
AVIS Car Rental od$56.30 od$65.98 od$60.70 od$148.71
Thrifty Car Rental od$37.23 od$37.23 od$37.23 od$47.77 od$215.69 od$40.53
Enterprise od$47.38 od$50.65 od$145.06

Najlepsze firmy wynajmujące samochody w Corpus Christi

Wypożyczalnie samochodów w Corpus Christi mogą znacznie różnić się nie tylko pod względem wyboru pojazdów i warunków ich wynajmu, ale także pod względem średniej oceny od naszych klientów.

ALAMO ehi

ALAMO 511 reviews

8.6 / 10

Enterprise

Enterprise 108 reviews

8.1 / 10

Hertz Corporate

Hertz 152 reviews

7.8 / 10

THRIFTY (US)

THRIFTY 2124 reviews

7.3 / 10

DOLLAR (US)

DOLLAR 2491 reviews

7.3 / 10

AVIS ABG

AVIS 112 reviews

6.9 / 10

W Corpus Christi posiadamy ogromny wybór samochodów do wynajęcia. W ofercie Corpus Christi możesz znaleźć samochody różnych klas, od EKONOMICZNY, STANDARDOWY, PEłNOWYMIAROWY, LUKSUSOWY, ODKRYTE, VAN, SUV do EGZOTYCZNY, 7-OSOBWY.

Lokalizacje wynajmu samochodów niedaleko lotniska TX Corpus Christi

Aby znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodów w Corpus Christi, powinieneś sprawdzić wypożyczalnie samochodów w różnych miejscach odbioru i zwrotu. Sprawdź oferty wynajmu samochodów w innych okolicznych miejscach np. lotniskach, dworcach kolejowych, portach i w centrum miasta.

Corpus Christi Przegląd floty samochodów do wynajmu

Ze względu na dużą liczbę wypożyczalni samochodów w Corpus Christi, flota samochodowa obejmuje ogromny wybór pojazdów. Skorzystaj z poniższej tabeli, aby wybrać auto najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Klasa samochodu Najlepiej sprawdza się Modele aut na wynajem
Mini Stosunkowo krótkie podróże bez dużej ilości bagażu Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam lub podobne.
Ekonomiczny Dla osób, które wybierają tańsze oferty Chevrolet Spark, Mitsubishi Mirage lub podobne.
Kompaktowy Dla osób poszukujących mniejsze pojazdy z niskim zużyciu paliwa Hyundai Accent, Nissan Versa lub podobne.
Klasy średniej Dla osób, które potrzebują doskonałego połączenia ceny i komfortu w wynajętym pojeździe Nissan Sentra lub podobne
Standardowy Wygodna podróż z grupą nie większą niż 5 pasażerów w przystępnej cenie Audi A4 lub podobne.
Pełnowymiarowy Dla osób, potrzebujących dużych, silnych samochodów z dużą ilością wolnego miejsca Ford Taurus, Chevrolet Camaro lub podobne.
7-osobwy Dla grupy osób, które potrzebują więcej miejsca niż w zwykłych 5-osobowych samochodach Dodge Caravan, Toyota Sienna lub podobne.
Van / 9-12 Sitzer Wycieczki rodzinne lub podróże z wieloma pasażerami i dużym załadunkiem Mercedes Viano, Mercedes Sprinter lub podobne.
Premium Podróże służbowe i wynajem samochodów na ważne okazje Buick Lacrosse, Lincoln MKS lub podobne.
SUV Dla podróżnych, którzy lubią być szefem zarówno na drodze, jak i poza nią Toyota Rav4, Audi Q5 lub podobne.
Luksusowy / Egzotyczny Dla poszukujących wrażeń najwyższej klasy, niezależnie od ceny Bentley, Rolls Royce, Ferrari lub podobne.
Odkryte Dla lubiących swobodę i podróże podczas ciepłej, słonecznej pogody Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible lub podobne.

Najczęściej zadawane pytania - wypożyczenie samochodu na Corpus Christi

Jak wynająć samochód w Corpus Christi TX ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i miejsce zwrotu w formularzu wyszukiwania oraz wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Po wyświetleniu się wyników wyszukiwania będziesz mógł je filtrować na podstawie preferowanych kryteriów.

Ile kosztuje wynajem samochodu w Corpus Christi?

Ceny wypożyczenia auta w Corpus Christi wahają się od $28.16 dziennie do $148.71 dziennie, w zależności od wybranego modelu, miejscu odbioru i opcji wynajmu.

Gdzie znajdują się najtańsze wypożyczalnie aut w Corpus Christi ?

Najtańszą ofertę wynajmu aut w Corpus Christi możesz znaleźć w: Corpus Christi. Ceny wynajmu samochodu w tym miejscu zaczynają się od $28.16.

Która firma wypożyczająca samochody w Corpus Christi ma najlepsze opinie Corpus Christi?

Firma wypożyczająca samochody, która aktualnie ma najlepsze opinie klientów w Corpus Christi, to ALAMO ehi, ze średnią oceną 8.6/10.

Ile kosztuje benzyna w Corpus Christi?

Ceny benzyny w Corpus Christi wahają się od $1.99 do $2.78.

Czy mogę zapłacić za rezerwację samochodu w Corpus Christi kartą debetową?

Tak, możesz użyć karty debetowej do opłacenia rezerwacji w internecie. Jednak przy odbiorze pojazdu do pokrycia kosztów depozytu za wynajem pojazdu, będzie wymagana karta kredytowa wydana na nazwisko głównego kierowcy.

Czy inna osoba może kierować wynajętym przeze mnie autem?

Jest to możliwe, jeśli przy rezerwacji internetowej wybierzesz opcję dodatkowego kierowcy. Najczęściej jest to opcja, którą należy dodatkowo opłacić przy odbiorze pojazdu.

Czy mogę zarezerwować konkretny model auta?

Tak, oferty umożliwiające wybór konkretnego modelu auta są oznaczone na stronie z wynikami wyszukiwania opisem „Gwarantowany Model Auta”.

Czy potrzebuję dodatkowego ubezpieczenia przy wynajmie samochodu w Corpus Christi TX?

Jeśli więc nie zdecydujesz się na pełne ubezpieczenie, zalecamy wykupienie ubezpieczenia, które zabezpieczy Twój depozyt. Będziesz musiał udostępnić swojemu dostawcy kartę kredytową z wystarczającą ilością środków potrzebnych na depozyt za wynajem samochodu. Wtedy, jeśli dostawca wypłaci jakiekolwiek pieniądze z Twojej karty, firma ubezpieczeniowa pokryje te wydatki. Takie ubezpieczenie możesz zakupić podczas rezerwacji samochodu na naszej stronie internetowej.