900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Vitoria - Havaalani’de araç kiralama fiyatları [VIX]

Bu tablo ile Vitoria - Havaalani dünyaca çok ünlü tedarikçilerin farklı sınıflardaki kiralık araç fiyatlarını kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Seçiminizi daha da basitleştirmek için, VIX Havaalanı'ndaki her araç kiralama sınıfının en ucuz araç kiralama teklifini kırmızı ile vurguladık.

Ekonomi

Ekonomi

Kompakt

Kompakt

Van

Van

JIP

JIP

Standart

Standart

Lüks

Lüks

Tam boy

Tam boy

Alamo şuradan:$21.98 şuradan:$24.84 şuradan:$46.03 şuradan:$48.61
Localiza Car Rental şuradan:$21.95 şuradan:$24.82 şuradan:$31.85 şuradan:$25.58 şuradan:$65.55
Movida şuradan:$17.64 şuradan:$19.86 şuradan:$33.88 şuradan:$25.49 şuradan:$23.31 şuradan:$127.63
Unidas şuradan:$23.13

Vitoria - Havaalani deki araba kiralama şirketleri [VIX]

Vitoria - Havaalani araç kiralama acenteleri, yalnızca çeşitli kiralık araçlar ve araç kiralama koşullarında değil, aynı zamanda önceki müşterilerimiz tarafından sağlanan ortalama derecelendirme puanlarında da önemli ölçüde farklılık gösterebilir.

Unidas

Unidas 7 reviews

7.8 / 10

LOCALIZA

LOCALIZA 8 reviews

7.7 / 10

VIX Havaalanı'ndaki Kiralık Araba dizisi sizi büyüleyecek. EKONOMI, STANDART, TAM BOY, LüKS, VAN, JIP için 7 KIşILIK, 9 KIşILIK araçlardan SUV, Luxury, ve Exotic araçlara kadar Vitoria - Havaalani içinde bulunan mevcut araç kiralama sınıflarıdır. Vitoria - Havaalani en büyük otomobil koleksiyonu MOVIDA tarafından sunulmaktadır.

Vitoria - Havaalani havaalanında, herhangi bir seyahatiniz için doğru tedarikçiyi bulabilirsiniz. Saatlik, günlük, haftalık, kısa vadeli, aylık, uzun vadeli ve hatta tek yönlü araç kiralama fırsatları sağlayan satıcıları da bulacaksınız. Ayrıca VIX havaalanında genç sürücüler için bazı teklifler bulabilirsiniz.

Vitoria - Havaalani şehrindeki araç kiralama noktaları

Vitoria - Havaalani mükemmel araç kiralama anlaşmanızı bulamıyorsanız, VIX Havaalanına en yakın diğer kalkış konumlarındaki teklifleri kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin çeşitliliği genellikle Vitoria - Havaalani havaalanında seçenekler daha geniştir, ancak diğer daha az popüler konumlarda daha ucuz fırsatlar bulabilirsiniz: küçük veya yerel havaalanları, tren istasyonları, limanlar ve şehir merkezi noktaları.

Vitoria - Havaalani Oto Kiralama Filo Genel Bakış

VIX Havaalanı'ndaki araç kiralama tedarikçileri, seyahatlerinizden herhangi biri için uygun olan çok çeşitli araçlar sunar. Aşağıdaki tablomuzda, ihtiyacınıza uygun bir araba bulacaksınız.

Araç kiralama sınıfı Kimler için uygun? Muhtemel araç kiralama modelleri
Mini Bütçeli yalnız seyahatler veya park yeri olmayan şehirdeki bir arkadaşınızla seyahatler Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam, veya benzeri.
Ekonomi Yakıttan tasarruf etmek isteyen iki ya da iki arkadaş Chevrolet Spark, Mitsubishi Mirage, veya benzeri.
Kompakt Depolama alanına ihtiyaç duyan 2-4 gezgin Hyundai Accent, Nissan Versa, veya benzeri.
Orta sınıf VILA VELHA şehrini keşfetmek isteyen 5 arkadaşa kadar küçük gruplar veya aileler Nissan Sentra, veya benzeri.
Standart Sakin ve rahat bir sürüş keyfini çıkarırken 5 yolcuya kadar uzun yolculuklar Audi A4, veya benzeri.
Tam boy Aileniz ve yeterli bagajla konforlu uzun mesafe sürüşü Ford Taurus, Chevrolet Camaro, veya benzeri.
7 kişilik Partinizde küçük bagajlı 5'ten fazla yolcuya sahip geziler Dodge Caravan, Toyota Sienna, veya benzeri.
Van / 9-12 kişilik Çok fazla bagaj gerektiren aile gezileri Mercedes Viano, Mercedes Sprinter, veya benzeri.
Premium Vitoria - Havaalani başlayan iş gezileri Buick Lacrosse, Lincoln MKS, veya benzeri.
JIP Güvenli ve rahat karayolu seyahatleri veya off-road amaçlar Toyota Rav4, Audi Q5, veya benzeri.
Lüks / Egzotik VILA VELHA’de hayatınızın özel günleri ve itici güçleri Bentley, Rolls Royce, Ferrari, veya benzeri.
Convertible VILA VELHA yollarında özgürlüğü hissetmek için kendi başınıza veya ikinci yarınızla geziler Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible, veya benzeri.

Sıkça sorulan sorular - Vitoria - Havaalani araç kiralamak

Vitoria - Havaalani ’de araba nasıl kiralanır? How to rent a car in Vitoria - Havaalani?

Arama formuna teslim alma konumunu ve teslim etme adresini girin ve gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz kriterlere göre filtreleyebilirsiniz

VIX Havalimanı'da araba kiralamak ne kadara mal olur?

Vitoria - Havaalani içinde araç kiralama fiyatları, seçilen modele ve kiralama seçeneklerine bağlı olarak, günlük Vitoria - Havaalani ile günlük $127.63 arasında değişiyor.

Vitoria - Havaalani en iyi araba kiralama acentesi hangisidir?

Şu anda VIX içinde en yüksek kullanıcı derecesine sahip araç kiralama şirketi, ortalama 7.8/10 puana sahip UNIDAS şirketidir Vitoria - Havaalani UNIDAS arasından en ucuz araba Citroen C3. Geçerli günlük fiyatı $24.18'dır.

Vitoria - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

VIX Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.68 ile $4.35 arasında değişmektedir.

Vitoria - Havaalani araç kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, çevrimiçi rezervasyon için ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç teslim alma sırasında, araç kiralama mevduat kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

Vitoria - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır. Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!