900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Vitoria - Havaalani bulunan LOCALIZA kiralık arabalar [Airport_Code]

Vitoria - Havaalani havaalanında mevcut büyük LOCALIZA araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Fiat Palio

localiza
M
5
3
2
Fiat Palio

şuradan:

$21.95 /güny

Kompakt

Renault Logan

localiza
M
5
5
3
Renault Logan

şuradan:

$24.82 /güny

Kompakt

Citroen C4 Cactus

localiza
A
5
5
3
Citroen C4 Cactus

şuradan:

$43.77 /güny

Standart

Ford Ka Sedan

localiza
M
5
4
4
Ford Ka Sedan

şuradan:

$25.58 /güny

Standart

Nissan Sentra

localiza
A
5
4
5
Nissan Sentra

şuradan:

$44.70 /güny

JIP

Volkswagen Saveiro Pickup

localiza
M
2
2
0
Volkswagen Saveiro Pickup

şuradan:

$31.85 /güny

JIP

Ford Ranger Double Cab

localiza
M
4
4
0
Ford Ranger Double Cab

şuradan:

$74.57 /güny

7 kişilik

Chevrolet Spin

localiza
A
7
5
2
Chevrolet Spin

şuradan:

$33.24 /güny

Tam boy

Audi A3

localiza
A
5
4
4
Audi A3

şuradan:

$65.55 /güny

Ekonomi

Fiat Novo Uno

movida
M
5
3
2
Fiat Novo Uno

şuradan:

$17.64 /güny

Ekonomi

Citroen C3

unidas
M
5
5
2
Citroen C3

şuradan:

$24.18 /güny

Kompakt

Chevrolet Prisma

movida
M
5
3
3
Chevrolet Prisma

şuradan:

$19.86 /güny

Kompakt

Volkswagen Virtus

movida
M
5
5
3
Volkswagen Virtus

şuradan:

$35.81 /güny

Standart

Chevrolet Cruze

movida
A
5
4
4
Chevrolet Cruze

şuradan:

$23.31 /güny

Mini

Ford Ka

alamo
M
4
5
1
Ford Ka

şuradan:

$23.41 /güny

JIP

Jeep Compass

movida
A
7
5
4
Jeep Compass

şuradan:

$25.49 /güny

JIP

Renault Oroch

movida
A
5
4
0
Renault Oroch

şuradan:

$56.24 /güny

Van

Fiat Fiorino

movida
M
3
4
0
Fiat Fiorino

şuradan:

$33.88 /güny

Lüks

Mercedes C180

movida
A
5
4
3
Mercedes C180

şuradan:

$127.63 /güny

7 kişilik

Volkswagen Tiguan

movida
A
7
5
1
Volkswagen Tiguan

şuradan:

$138.46 /güny

Vitoria - Havaalani LOCALIZA hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, LOCALIZA'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve LOCALIZA'un Vitoria - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [VIX] bilgiler bulabilirsiniz.

Localiza Car Rental

Şirket ismi:

Localiza Car Rental

Adres:

HALL AEROPORTO DE VITORIA S/N, GOIABEIRAS, VITORIA, ES

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

VIX Havaalanı yakınındaki LOCALIZA konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Vitoria - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Vitoria - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [VIX]

LOCALIZA'a alternatif olarak, Vitoria - Havaalani [VIX] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Unidas

Unidas 7 reviews

7.8 / 10

Vitoria - Havaalani [VIX] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, MOVIDA ve UNIDAS firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Vitoria - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Vitoria - Havaalani havaalanında MOVIDA tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Vitoria - Havaalani [VIX] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, MOVIDA'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Vitoria - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Vitoria - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, MOVIDA'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Vitoria - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri MOVIDA'den incelemelisiniz. Vitoria - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

LOCALIZA Vitoria - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Vitoria - Havaalani LOCALIZA VIX, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Standard, Suv, 7-seater, Fullsize, Mini, Van, Luxury,.

LOCALIZA Vitoria - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Fiat Palio, Fiat Novo Uno, ve Citroen C3 ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Renault Logan, Citroen C4 Cactus, Chevrolet Prisma, ve Volkswagen Virtus ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

LOCALIZA Vitoria - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Ford Ka Sedan, Nissan Sentra, ve Chevrolet Cruze .

LOCALIZA Vitoria - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Audi A3 .

LOCALIZA Vitoria - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Volkswagen Saveiro Pickup, Ford Ranger Double Cab, Jeep Compass, ve Renault Oroch .

LOCALIZA Vitoria - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes C180 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve LOCALIZA Vitoria - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Chevrolet Spin, ve Volkswagen Tiguan .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre LOCALIZA Vitoria - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Vitoria - Havaalani içindeki LOCALIZA'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Vitoria - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, LOCALIZA'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Vitoria - Havaalani içindeki LOCALIZA'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Vitoria - Havaalaniki LOCALIZA konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için LOCALIZA, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Vitoria - Havaalani LOCALIZA'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - LOCALIZA Vitoria - Havaalani araba kiralıyor

Vitoria - Havaalani konumunda LOCALIZA'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

VIX Havaalanında LOCALIZA konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

LOCALIZA'dan Vitoria - Havaalaniki en ucuz araba Fiat Palio. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $21.95'dır.

Vitoria - Havaalani [VIX] LOCALIZA'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

VIX Havaalanında LOCALIZA ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı . LOCALIZA'dan en ucuz araç . Fiyatı gün başına $24.82 ile başlar.

Vitoria - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

VIX Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.68 ile $4.35 arasında değişmektedir.

LOCALIZA araba kiralama rezervasyonumu Vitoria - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

LOCALIZA, Vitoria - Havaalaniki [VIX] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve LOCALIZA araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Vitoria - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!