900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Montreal - Havaalani bulunan DOLLAR kiralık arabalar [Airport_Code]

Montreal - Havaalani havaalanında mevcut büyük DOLLAR araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Toyota Yaris أو ما شابه

budget
A
5
4
2
Toyota Yaris أو ما شابه

şuradan:

$50.40 /güny

Ekonomi

Kia Rio أو ما شابه

alamo
A
4
3
1
Kia Rio أو ما شابه

şuradan:

$127.36 /güny

Kompakt

Chevrolet Sonic أو ما شابه

budget
A
5
5
3
Chevrolet Sonic أو ما شابه

şuradan:

$52.01 /güny

Kompakt

Honda Civic

economy
A
5
5
3
Honda Civic

şuradan:

$177.75 /güny

Standart

Toyota Corolla

enterprise
A
5
4
4
Toyota Corolla

şuradan:

$61.20 /güny

Standart

Nissan Altima

economy
A
5
2
3
Nissan Altima

şuradan:

$177.75 /güny

Tam boy

Chevrolet Impala أو ما شابه

budget
A
5
4
4
Chevrolet Impala أو ما شابه

şuradan:

$67.58 /güny

Tam boy

Chevrolet Impala

budget
A
5
4
4
Chevrolet Impala

şuradan:

$80.47 /güny

JIP

Kia Sportage

economy
A
5
5
3
Kia Sportage

şuradan:

$68.50 /güny

JIP

GMC Acadia

budget
A
7
5
3
GMC Acadia

şuradan:

$219.19 /güny

Lüks

Nissan Maxima

alamo
A
5
4
3
Nissan Maxima

şuradan:

$69.82 /güny

Lüks

Chrysler 300C

avis
A
5
4
5
Chrysler 300C

şuradan:

$161.03 /güny

Van

Chevrolet Silverado

alamo
A
4
4
0
Chevrolet Silverado

şuradan:

$77.09 /güny

Van

Dodge Grand Caravan

alamo
A
7
5
3
Dodge Grand Caravan

şuradan:

$160.79 /güny

Egzotik

Ford Flex

alamo
A
6
5
4
Ford Flex

şuradan:

$100.05 /güny

Montreal - Havaalani DOLLAR hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, DOLLAR'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve DOLLAR'un Montreal - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [YUL] bilgiler bulabilirsiniz.

Dollar Car Rental

Şirket ismi:

Dollar Car Rental

Adres:

975 ROMEO - VACHON BLVD NORTH, DORVAL, QC (QC), CANADA, H4Y 1J5

Telefon:

(866) 434-2226

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Ücretsiz ek sürücür
  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

YUL Havaalanı yakınındaki DOLLAR konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Montreal - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Montreal - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [YUL]

DOLLAR'a alternatif olarak, Montreal - Havaalani [YUL] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

ALAMO ehi

ALAMO 71 reviews

8.7 / 10

Hertz Corporate

Hertz 12 reviews

8.6 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 963 reviews

8.6 / 10

THRIFTY

THRIFTY 51 reviews

8.3 / 10

Enterprise

Enterprise 24 reviews

8.3 / 10

AVIS ABG

AVIS 156 reviews

8 / 10

PAYLESS

PAYLESS 14 reviews

7.6 / 10

Discount Quebec

Discount 63 reviews

7.4 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 56 reviews

6.9 / 10

ACE

ACE 41 reviews

5.1 / 10

EZ-RAC Canada

EZ-RAC 9 reviews

3.5 / 10

Montreal - Havaalani [YUL] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, BUDGET ve ALAMO firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Montreal - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Montreal - Havaalani havaalanında ENTERPRISE ve tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Montreal - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, ALAMO'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Montreal - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri ALAMO'den incelemelisiniz. Montreal - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

DOLLAR Montreal - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Montreal - Havaalani DOLLAR YUL, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Standard, Fullsize, Suv, Luxury, Van, Exotic,.

DOLLAR Montreal - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Toyota Yaris أو ما شابه, ve Kia Rio أو ما شابه ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Chevrolet Sonic أو ما شابه, ve Honda Civic ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

DOLLAR Montreal - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Toyota Corolla, ve Nissan Altima .

DOLLAR Montreal - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Chevrolet Impala أو ما شابه, ve Chevrolet Impala .

DOLLAR Montreal - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Kia Sportage, ve GMC Acadia .

DOLLAR Montreal - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Nissan Maxima, ve Chrysler 300C .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre DOLLAR Montreal - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Montreal - Havaalani içindeki DOLLAR'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Montreal - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, DOLLAR'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Montreal - Havaalani içindeki DOLLAR'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Montreal - Havaalaniki DOLLAR konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için DOLLAR, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Montreal - Havaalani DOLLAR'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - DOLLAR Montreal - Havaalani araba kiralıyor

Montreal - Havaalani konumunda DOLLAR'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

YUL Havaalanında DOLLAR konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

DOLLAR'dan Montreal - Havaalaniki en ucuz araba Toyota Yaris أو ما شابه. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $50.40'dır.

Montreal - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

YUL Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.53 ile $5.53 arasında değişmektedir.

DOLLAR araba kiralama rezervasyonumu Montreal - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

DOLLAR, Montreal - Havaalaniki [YUL] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve DOLLAR araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Montreal - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!