900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Sault Ste Marie - Havaalani bulunan 12-SEATER kiralık araba [YAM]

12-SEATER Sault Ste Marie - Havaalani araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. YAM Havaalanında bulunan 12-SEATER araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Standart

Hyundai Sonata

avis
A
5
4
4
Hyundai Sonata

şuradan:

$42.49 /güny

Ekonomi

Chevrolet Spark

avis
A
5
4
2
Chevrolet Spark

şuradan:

$48.03 /güny

Kompakt

Chevrolet Sonic

avis
A
5
4
3
Chevrolet Sonic

şuradan:

$50.24 /güny

Tam boy

Chevrolet Impala

avis
A
5
4
4
Chevrolet Impala

şuradan:

$61.48 /güny

JIP

Ford Escape

avis
A
5
5
3
Ford Escape

şuradan:

$66.49 /güny

Sault Ste Marie - Havaalani [YAM], Kanada 12-SEATER kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Büyük bir ailenin veya büyük bir arkadaş grubunun sığabileceği geniş bir araca ihtiyacınız varsa, bir minivan tüm gereksinimlerinizi karşılayabilir. Bu araçlar 12 yolcu kapasitelidir ve ayrıca bagaj için gerekli alanı sağlamaktadır. Minivanlar arasında Sault Ste Marie - Havaalani Havaalanında 7 kişilik, 8 kişilik, 9 kişilik, 10 kişilik ve hatta 12 kişilik araçlar bulabilirsiniz.

Bir minibüste yolculuk her zaman eğlenceli ve akılda kalıcı olacaktır, çünkü her zaman konuşacak bir arkadaşınız yanı başınızda demektir. Bu büyüklükteki bir araba, diğer kiralama sınıflarına kıyasla daha büyük miktarda yakıt tüketir, ancak paylaşmak için bir sürü yolcunuz varsa, yakıt maliyetini gözünüzde pek büyütmemenizi tavsiye ederiz.

12-SEATER YAM Havaalanı araç kiralama

Sault Ste Marie - Havaalani 12-SEATER sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır:, veya benzer 12-SEATER kiralık araçlar.

Sault Ste Marie - Havaalani yakınlarındaki 12-SEATER araba kiralama yerleri

Sault Ste Marie - Havaalani konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

En iyi 12-SEATER Sault Ste Marie - Havaalani araç kiralama tedarikçileri

Sault Ste Marie - Havaalani [YAM] 12-SEATER araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Sault Ste Marie - Havaalani Havaalanında 12-SEATER araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Sault Ste Marie - Havaalani bulunan 12-SEATER araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği ENTERPRISE tarafından sağlanmaktadır.

Enterprise

Enterprise 1271 reviews

8.7 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 964 reviews

8.6 / 10

AVIS ABG

AVIS 156 reviews

8 / 10

Sıkça sorulan sorular - 12-SEATER Sault Ste Marie - Havaalani araba kiralama

Sault Ste Marie - Havaalani konumunda 12-SEATER araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

YAM Havaalanında en ucuz 12-SEATER araba kiralama hangisidir?

Sault Ste Marie - Havaalani en ucuz 12-SEATER arabası avis'dan Hyundai Sonata aracıdır. Günlük fiyatı $42.49 civarındadır.

Sault Ste Marie - Havaalani içindeki 12-SEATER otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

YAM Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.96 ile $3.83 arasında değişmektedir.

mini 4.5l/100km 51 US mpg
ekonomi 5.1l/100km 46 US mpg
kompakt 5.3l/100km 44 US mpg
orta 7.0l/100km 33 US mpg
standart 7.0l/100km 33 US mpg
tam boyut 7.4l/100km 31 US mpg
7 kişilik 7.4l/100km 31 US mpg
premium 9.1l/100km 25 US mpg
minibüs 7.8-11.6l/100km 20-30 US mpg
JİP 8.6l/100km 27 US mpg
van 11.6l/100km 20 US mpg
egzotik/spor 10.6l/100km 22 US mpg
cabrio 5-9l/100km 26-47 US mpg

Sault Ste Marie - Havaalani 12-SEATER kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Sault Ste Marie - Havaalani 12-SEATER aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Sault Ste Marie - Havaalani 12-SEATER aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Sault Ste Marie - Havaalani araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

12-SEATER arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Sault Ste Marie - Havaalani bu şekilde 12-SEATER araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!