900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco bulunan HERTZ kiralık arabalar [Airport_Code]

Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco havaalanında mevcut büyük HERTZ araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Kompakt

Fiat 500L

hertz
A
5
5
3
Fiat 500L

şuradan:

$106.84 /güny

Mini

Citroen C1

sicily by car
M
4
5
2
Citroen C1

şuradan:

$35.18 /güny

Mini

Volkswagen Up

avis
M
4
3
1
Volkswagen Up

şuradan:

$57.44 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo

sicily by car
M
5
5
2
Volkswagen Polo

şuradan:

$38.63 /güny

Ekonomi

Audi A1

maggiore
A
5
5
2
Audi A1

şuradan:

$121.54 /güny

JIP

Ford Kuga

sicily by car
A
5
5
4
Ford Kuga

şuradan:

$45.26 /güny

JIP

Peugeot 3008

maggiore
A
5
5
4
Peugeot 3008

şuradan:

$146.73 /güny

Kompakt

Renault Captur

sicily by car
M
5
5
3
Renault Captur

şuradan:

$46.78 /güny

Kompakt

Audi A3

maggiore
A
5
5
3
Audi A3

şuradan:

$127.89 /güny

Standart

Ford C-Max

sicily by car
M
5
5
4
Ford C-Max

şuradan:

$56.11 /güny

Standart

Alfa Romeo Giulia

maggiore
A
5
5
4
Alfa Romeo Giulia

şuradan:

$187.92 /güny

Van

Opel Mokka

sicily by car
M
5
5
4
Opel Mokka

şuradan:

$58.07 /güny

Estate

Volkswagen Golf Estate

sicily by car
M
5
5
4
Volkswagen Golf Estate

şuradan:

$69.73 /güny

Estate

Peugeot 308 Estate

avis
M
5
5
4
Peugeot 308 Estate

şuradan:

$81.21 /güny

Convertible

Fiat 500 Convertible

sicily by car
M
4
2
1
Fiat 500 Convertible

şuradan:

$69.95 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

avis
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$131.46 /güny

9 kişilik

Mercedes Vito Traveliner

sicily by car
M
9
5
4
Mercedes Vito Traveliner

şuradan:

$186.24 /güny

Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco HERTZ hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, HERTZ'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve HERTZ'un Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco sağladığı bonuslar hakkında [CIY] bilgiler bulabilirsiniz.

Hertz Car Hire

Şirket ismi:

Hertz Car Hire

Adres:

'Strada Provinciale 4, Comiso, 97013

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

CIY Havaalanı yakınındaki HERTZ konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco en iyi araba kiralama şirketleri [CIY]

HERTZ'a alternatif olarak, Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco [CIY] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Europcar Corporate

Europcar 405 reviews

7.6 / 10

Budget EMEA Corporate

Budget 406 reviews

6.8 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 114 reviews

6.6 / 10

Maggiore DC

Maggiore 473 reviews

6.2 / 10

Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco [CIY] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve AVIS firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco havaalanında ve MAGGIORE tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

HERTZ Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco HERTZ CIY, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Compact, Mini, Economy, Suv, Standard, Van, Estate, Convertible, Fullsize, 9-seater,.

HERTZ Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Volkswagen Polo, ve Audi A1 ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Fiat 500L, Renault Captur, ve Audi A3 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

HERTZ Comiso - Havaalanı - Vincenzo Maglioccon “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Ford C-Max, ve Alfa Romeo Giulia .

HERTZ Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series .

HERTZ Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Ford Kuga, ve Peugeot 3008 .

HERTZ Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Fiat 500 Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre HERTZ Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco içindeki HERTZ'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco içindeki iş seyahatleri için, HERTZ'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco içindeki HERTZ'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Comiso - Havaalanı - Vincenzo Maglioccoki HERTZ konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için HERTZ, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco HERTZ'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - HERTZ Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco araba kiralıyor

Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco konumunda HERTZ'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

CIY Havaalanında HERTZ konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

HERTZ'dan Comiso - Havaalanı - Vincenzo Maglioccoki en ucuz araba Fiat 500L. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $106.84'dır.

Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco [CIY]'daki en popüler HERTZ kiralık araba hangisi?

HERTZ'dan gelen Comiso - Havaalanı - Vincenzo Maglioccoki en popüler kiralık araba şu anda . Bu araç için en düşük fiyat günde $106.84.

Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco [CIY] HERTZ'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

CIY Havaalanında HERTZ ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı . HERTZ'dan en ucuz araç . Fiyatı gün başına $106.84 ile başlar.

HERTZ araba kiralama rezervasyonumu Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

HERTZ, Comiso - Havaalanı - Vincenzo Maglioccoki [CIY] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve HERTZ araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Comiso - Havaalanı - Vincenzo Magliocco adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!