900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Langkawi - Havaalanı bulunan VAN kiralık araba [LGK]

VAN Langkawi - Havaalanı araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. LGK Havaalanında bulunan VAN araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Van

Perodua Alza

merge car rental
A
5
5
3
Perodua Alza

şuradan:

$24.55 /güny

Van

Hyundai Starex

merge car rental
A
12
5
4
Hyundai Starex

şuradan:

$155.46 /güny

Mini

Perodua Axia

green matrix
A
4
5
2
Perodua Axia

şuradan:

$16.63 /güny

Ekonomi

Perodua Myvi

green matrix
A
5
3
2
Perodua Myvi

şuradan:

$18.20 /güny

Ekonomi

Perodua Bezza

europcar
A
5
3
2
Perodua Bezza

şuradan:

$29.04 /güny

Kompakt

Toyota Vios

green matrix
A
5
5
3
Toyota Vios

şuradan:

$22.91 /güny

Kompakt

Suzuki SX4

samavest
A
5
3
3
Suzuki SX4

şuradan:

$31.63 /güny

JIP

Toyota Avanza

green matrix
A
5
5
2
Toyota Avanza

şuradan:

$26.06 /güny

7 kişilik

Toyota Innova

green matrix
A
7
5
1
Toyota Innova

şuradan:

$29.20 /güny

Standart

Honda City

europcar
A
5
4
4
Honda City

şuradan:

$30.57 /güny

Standart

Toyota Camry

samavest
A
5
4
5
Toyota Camry

şuradan:

$62.59 /güny

Langkawi - Havaalanı [LGK], Malezya VAN kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Vanlar, insan taşıyıcıları olarak da bilinen büyük 10-12 kişilik binek araçlardır. Bu geniş arabalar genellikle büyük aileleri veya geniş insan gruplarını taşımak için seçilir. Vanlar da böyle bir gereklilik meydana gelmesi durumunda eşya taşımak için de ideal araçlardır. Örneğin, başka bir taşıma seçeneği yoksa ev taşırken bir kiralık minibüs iyi bir çözüm olabilir.

Bu arabalar, diğer kiralık sınıflardan gelen arabalarla elde edilemeyen aşırı miktarda alana ihtiyaç duyan insanlar için bir öncelik olmalıdır.

VAN LGK Havaalanı araç kiralama

Langkawi - Havaalanı VAN sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Perodua Alza, Hyundai Starex, , veya benzer VAN kiralık araçlar.

Langkawi - Havaalanı yakınlarındaki VAN araba kiralama yerleri

Langkawi - Havaalanı konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

En iyi VAN Langkawi - Havaalanı araç kiralama tedarikçileri

Langkawi - Havaalanı [LGK] VAN araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Langkawi - Havaalanı Havaalanında VAN araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Langkawi - Havaalanı bulunan VAN araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği MAYFLOWER ACME TOURS SDN. BHD. tarafından sağlanmaktadır.

Mayflower Acme Tours Sdn. Bhd.

Mayflower 24 reviews

7.6 / 10

Sıkça sorulan sorular - VAN Langkawi - Havaalanı araba kiralama

Langkawi - Havaalanı konumunda VAN araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

LGK Havaalanında en ucuz VAN araba kiralama hangisidir?

Langkawi - Havaalanı en ucuz VAN arabası merge car rental'dan Perodua Alza aracıdır. Günlük fiyatı $24.55 civarındadır.

Langkawi - Havaalanı [LGK]'daki en popüler VAN kiralık araba hangisi?

Langkawi - Havaalanı en popüler VAN kiralık araba şu anda PERODUA ALZA aracıdır. Bu araç için en düşük fiyat merge car rental tarafından sağlanır. Günlük fiyatı $24.55 civarındadır.

Langkawi - Havaalanı [LGK] içindeki en güvenilir VAN sağlayıcısı hangisidir?

LGK içerisinde bulunan VAN kiralık araçlarının en güvenilir tedarikçisi, 10 puan üzerinde 7.6 puan almış olan Mayflower Acme Tours Sdn. Bhd. firmasıdır.

Langkawi - Havaalanı merge car rental firmasının en ucuz VAN aracı PERODUA ALZA aracıdır. Günlük fiyatı $24.55 civarındadır.

Langkawi - Havaalanı içindeki VAN otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Langkawi - Havaalanı VAN kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Langkawi - Havaalanı VAN aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Langkawi - Havaalanı VAN aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Langkawi - Havaalanı araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

VAN arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Langkawi - Havaalanı bu şekilde VAN araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!