900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Estate

Skoda Superb Estate

avis
A
5
5
5
Skoda Superb Estate

şuradan:

$159.90 /güny

Mini

Volkswagen Up

avis
M
4
3
2
Volkswagen Up

şuradan:

$169.45 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

avis
M
5
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$173.82 /güny

JIP

Audi Q5

avis
A
5
5
4
Audi Q5

şuradan:

$174.20 /güny

Kompakt

Toyota Auris

avis
A
5
5
3
Toyota Auris

şuradan:

$186.81 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

avis
A
5
4
3
BMW 3 Series

şuradan:

$365.79 /güny

Standart

Mercedes B Class

hertz
A
5
4
4
Mercedes B Class

şuradan:

$56.99 /güny

Standart

Ford Mondeo

sixt
A
5
4
4
Ford Mondeo

şuradan:

$103.07 /güny

Estate

Skoda Octavia Estate

hertz
M
5
5
5
Skoda Octavia Estate

şuradan:

$58.26 /güny

Estate

Toyota Avensis Estate

budget
M
5
5
5
Toyota Avensis Estate

şuradan:

$232.19 /güny

JIP

Citroen C4 Aircross

hertz
M
5
5
2
Citroen C4 Aircross

şuradan:

$60.99 /güny

JIP

Mercedes GLC

sixt
A
5
5
4
Mercedes GLC

şuradan:

$168.92 /güny

Ekonomi

Ford Ka

sixt
M
4
5
2
Ford Ka

şuradan:

$65.22 /güny

Ekonomi

Hyundai i20

budget
M
5
5
2
Hyundai i20

şuradan:

$160.69 /güny

Mini

BMW i3

sixt
A
2
3
1
BMW i3

şuradan:

$75.48 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

sixt
M
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$76.55 /güny

Kompakt

Audi A3

budget
M
5
5
2
Audi  A3

şuradan:

$195.68 /güny

Tam boy

Mercedes C Class

sixt
A
5
4
3
Mercedes C Class

şuradan:

$122.46 /güny

Tam boy

Volvo S60

budget
A
5
4
3
Volvo S60

şuradan:

$334.44 /güny

Lüks

Mercedes E Class

sixt
A
5
4
5
Mercedes E Class

şuradan:

$134.79 /güny

7 kişilik

Ford S-Max

sixt
M
7
5
1
Ford S-Max

şuradan:

$157.79 /güny

9 kişilik

Ford Tourneo

sixt
M
9
5
5
Ford Tourneo

şuradan:

$206.98 /güny

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Kristiansand - Havaalanı - Kjevik sağladığı bonuslar hakkında [KRS] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Kjevik Lufthavn, Kjevik, 4657

Telefon:

(47) 97474000

KRS Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Kristiansand - Havaalanı - Kjevik yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik en iyi araba kiralama şirketleri [KRS]

AVIS'a alternatif olarak, Kristiansand - Havaalanı - Kjevik [KRS] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

SIXT Franchise

SIXT 113 reviews

8.4 / 10

Hertz

Hertz 187 reviews

8.1 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 68 reviews

8.1 / 10

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik [KRS] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, SIXT ve BUDGET firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Kristiansand - Havaalanı - Kjevik en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik havaalanında HERTZ ve SIXT tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik [KRS] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, HERTZ'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Kristiansand - Havaalanı - Kjevik en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri SIXT'den incelemelisiniz. Kristiansand - Havaalanı - Kjevik her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

AVIS Kristiansand - Havaalanı - Kjevik Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik AVIS KRS, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Estate, Mini, Economy, Suv, Compact, Fullsize, Standard, Luxury, 7-seater, 9-seater,.

AVIS Kristiansand - Havaalanı - Kjevik için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Toyota Yaris, Ford Ka, ve Hyundai i20 ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Toyota Auris, Volkswagen Golf, ve Audi A3 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Kristiansand - Havaalanı - Kjevikn “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Mercedes B Class, ve Ford Mondeo .

AVIS Kristiansand - Havaalanı - Kjevik Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: BMW 3 Series, Mercedes C Class, ve Volvo S60 .

AVIS Kristiansand - Havaalanı - Kjevik konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Audi Q5, Citroen C4 Aircross, ve Mercedes GLC .

AVIS Kristiansand - Havaalanı - Kjevik tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes E Class .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve AVIS Kristiansand - Havaalanı - Kjevikn 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Ford S-Max .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Kristiansand - Havaalanı - Kjevik Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Kristiansand - Havaalanı - Kjevik içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Kristiansand - Havaalanı - Kjevik içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Kristiansand - Havaalanı - Kjevik içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Kristiansand - Havaalanı - Kjevikki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Kristiansand - Havaalanı - Kjevik AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Kristiansand - Havaalanı - Kjevik araba kiralıyor

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

KRS Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Kristiansand - Havaalanı - Kjevikki en ucuz araba Skoda Superb Estate. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $159.90'dır.

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik yakınındaki benzin fiyatı nedir?

KRS Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $6.59 ile $7.53 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Kristiansand - Havaalanı - Kjevik bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Kristiansand - Havaalanı - Kjevikki [KRS] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!