900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik bulunan SIXT kiralık arabalar [Airport_Code]

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik havaalanında mevcut büyük SIXT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Ford Ka

sixt
M
4
5
2
Ford Ka

şuradan:

$65.22 /güny

JIP

Toyota Urban Cruiser

sixt
M
5
5
2
Toyota Urban Cruiser

şuradan:

$72.75 /güny

JIP

Mercedes GLC

sixt
A
5
5
4
Mercedes GLC

şuradan:

$168.92 /güny

Mini

BMW i3

sixt
A
2
3
1
BMW i3

şuradan:

$75.48 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

sixt
M
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$76.55 /güny

Kompakt

Nissan Leaf Electric

sixt
A
5
5
2
Nissan Leaf Electric

şuradan:

$114.76 /güny

Estate

Ford Focus Estate

sixt
M
5
5
5
Ford Focus Estate

şuradan:

$84.75 /güny

Estate

Mercedes E Class Estate

sixt
A
5
5
6
Mercedes E Class Estate

şuradan:

$151.04 /güny

Standart

Volkswagen Passat

sixt
M
5
4
4
Volkswagen Passat

şuradan:

$92.95 /güny

Tam boy

Mercedes C Class

sixt
A
5
4
3
Mercedes C Class

şuradan:

$122.46 /güny

Lüks

Mercedes E Class

sixt
A
5
4
5
Mercedes E Class

şuradan:

$134.79 /güny

7 kişilik

Ford S-Max

sixt
M
7
5
1
Ford S-Max

şuradan:

$157.79 /güny

9 kişilik

Ford Tourneo

sixt
M
9
5
5
Ford Tourneo

şuradan:

$206.98 /güny

Standart

Mercedes B Class

hertz
A
5
4
4
Mercedes B Class

şuradan:

$56.99 /güny

Estate

Skoda Octavia Estate

hertz
M
5
5
5
Skoda Octavia Estate

şuradan:

$58.26 /güny

Estate

Volkswagen Passat Estate

avis
M
5
5
6
Volkswagen Passat Estate

şuradan:

$252.60 /güny

JIP

Citroen C4 Aircross

hertz
M
5
5
2
Citroen C4 Aircross

şuradan:

$60.99 /güny

JIP

Audi Q5

avis
A
5
5
4
Audi Q5

şuradan:

$174.20 /güny

Mini

Citroen C1

budget
M
4
3
2
Citroen C1

şuradan:

$157.79 /güny

7 kişilik

Toyota Verso

budget
A
7
5
1
Toyota Verso

şuradan:

$159.93 /güny

Ekonomi

Hyundai i20

budget
M
5
5
2
Hyundai i20

şuradan:

$160.69 /güny

Kompakt

Citroen C4

budget
A
5
5
3
Citroen C4

şuradan:

$172.24 /güny

Kompakt

Audi A3

budget
M
5
5
2
Audi  A3

şuradan:

$195.68 /güny

Tam boy

Volvo S60

budget
A
5
4
3
Volvo S60

şuradan:

$334.44 /güny

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik SIXT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SIXT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT'un Kristiansand - Havaalanı - Kjevik sağladığı bonuslar hakkında [KRS] bilgiler bulabilirsiniz.

SIXT Rent A Car

Şirket ismi:

SIXT Rent A Car

Adres:

Kristiansand Lufthavn, Kjevik, 4657

Telefon:

+47-38079191

Ekstralar

  • - Daha genç sürücü
  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

KRS Havaalanı yakınındaki SIXT konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Kristiansand - Havaalanı - Kjevik yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik en iyi araba kiralama şirketleri [KRS]

SIXT'a alternatif olarak, Kristiansand - Havaalanı - Kjevik [KRS] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Avis Europe Corporate

Avis 51 reviews

8.4 / 10

Hertz

Hertz 187 reviews

8.1 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 68 reviews

8.1 / 10

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik [KRS] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, BUDGET firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Kristiansand - Havaalanı - Kjevik en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik havaalanında HERTZ ve BUDGET tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik [KRS] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, HERTZ'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Kristiansand - Havaalanı - Kjevik en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

SIXT Kristiansand - Havaalanı - Kjevik Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik SIXT KRS, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Suv, Mini, Compact, Estate, Standard, Fullsize, Luxury, 7-seater, 9-seater,.

SIXT Kristiansand - Havaalanı - Kjevik için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Ka, ve Hyundai i20 ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Volkswagen Golf, Nissan Leaf Electric, Citroen C4, ve Audi A3 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT Kristiansand - Havaalanı - Kjevikn “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Volkswagen Passat, ve Mercedes B Class .

SIXT Kristiansand - Havaalanı - Kjevik Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Mercedes C Class, ve Volvo S60 .

SIXT Kristiansand - Havaalanı - Kjevik konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Toyota Urban Cruiser, Mercedes GLC, Citroen C4 Aircross, ve Audi Q5 .

SIXT Kristiansand - Havaalanı - Kjevik tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes E Class .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve SIXT Kristiansand - Havaalanı - Kjevikn 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Ford S-Max, ve Toyota Verso .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT Kristiansand - Havaalanı - Kjevik Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Kristiansand - Havaalanı - Kjevik içindeki SIXT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Kristiansand - Havaalanı - Kjevik içindeki iş seyahatleri için, SIXT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Kristiansand - Havaalanı - Kjevik içindeki SIXT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Kristiansand - Havaalanı - Kjevikki SIXT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Kristiansand - Havaalanı - Kjevik SIXT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT Kristiansand - Havaalanı - Kjevik araba kiralıyor

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik konumunda SIXT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

KRS Havaalanında SIXT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT'dan Kristiansand - Havaalanı - Kjevikki en ucuz araba Ford Ka. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $65.22'dır.

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik [KRS]'daki en popüler SIXT kiralık araba hangisi?

SIXT'dan gelen Kristiansand - Havaalanı - Kjevikki en popüler kiralık araba şu anda FORD S-MAX. Bu araç için en düşük fiyat günde $157.79.

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik [KRS] SIXT'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

KRS Havaalanında SIXT ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı TAM BOY. SIXT'dan en ucuz TAM BOY araç MERCEDES C CLASS. Fiyatı gün başına $122.46 ile başlar.

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik yakınındaki benzin fiyatı nedir?

KRS Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $6.59 ile $7.53 arasında değişmektedir.

SIXT araba kiralama rezervasyonumu Kristiansand - Havaalanı - Kjevik bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT, Kristiansand - Havaalanı - Kjevikki [KRS] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!