900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik bulunan HERTZ kiralık arabalar [Airport_Code]

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik havaalanında mevcut büyük HERTZ araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Standart

Mercedes B Class

hertz
A
5
4
4
Mercedes B Class

şuradan:

$56.99 /güny

Estate

Skoda Octavia Estate

hertz
M
5
5
5
Skoda Octavia Estate

şuradan:

$58.26 /güny

JIP

Citroen C4 Aircross

hertz
M
5
5
2
Citroen C4 Aircross

şuradan:

$60.99 /güny

Ekonomi

Ford Ka

sixt
M
4
5
2
Ford Ka

şuradan:

$65.22 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

avis
M
5
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$173.82 /güny

JIP

Toyota Urban Cruiser

sixt
M
5
5
2
Toyota Urban Cruiser

şuradan:

$72.75 /güny

JIP

Audi Q5

avis
A
5
5
4
Audi Q5

şuradan:

$174.20 /güny

Mini

BMW i3

sixt
A
2
3
1
BMW i3

şuradan:

$75.48 /güny

Mini

Volkswagen Up

avis
M
4
3
2
Volkswagen Up

şuradan:

$169.45 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

sixt
M
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$76.55 /güny

Kompakt

Audi A3

budget
M
5
5
2
Audi  A3

şuradan:

$195.68 /güny

Estate

Ford Focus Estate

sixt
M
5
5
5
Ford Focus Estate

şuradan:

$84.75 /güny

Estate

Volkswagen Passat Estate

avis
M
5
5
6
Volkswagen Passat Estate

şuradan:

$252.60 /güny

Standart

Volkswagen Passat

sixt
M
5
4
4
Volkswagen Passat

şuradan:

$92.95 /güny

Tam boy

Mercedes C Class

sixt
A
5
4
3
Mercedes C Class

şuradan:

$122.46 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

avis
A
5
4
3
BMW 3 Series

şuradan:

$365.79 /güny

Lüks

Mercedes E Class

sixt
A
5
4
5
Mercedes E Class

şuradan:

$134.79 /güny

7 kişilik

Ford S-Max

sixt
M
7
5
1
Ford S-Max

şuradan:

$157.79 /güny

9 kişilik

Ford Tourneo

sixt
M
9
5
5
Ford Tourneo

şuradan:

$206.98 /güny

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik HERTZ hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, HERTZ'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve HERTZ'un Kristiansand - Havaalanı - Kjevik sağladığı bonuslar hakkında [KRS] bilgiler bulabilirsiniz.

Hertz Car Hire

Şirket ismi:

Hertz Car Hire

Adres:

Kjevik Airport Post Box 8, Kristiansand (s), 4750

Telefon:

38022288

KRS Havaalanı yakınındaki HERTZ konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Kristiansand - Havaalanı - Kjevik yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik en iyi araba kiralama şirketleri [KRS]

HERTZ'a alternatif olarak, Kristiansand - Havaalanı - Kjevik [KRS] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Avis Europe Corporate

Avis 51 reviews

8.4 / 10

SIXT Franchise

SIXT 113 reviews

8.4 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 68 reviews

8.1 / 10

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik [KRS] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, SIXT ve AVIS firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Kristiansand - Havaalanı - Kjevik en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik havaalanında SIXT ve AVIS tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik [KRS] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, SIXT'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Kristiansand - Havaalanı - Kjevik en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri SIXT'den incelemelisiniz. Kristiansand - Havaalanı - Kjevik her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

HERTZ Kristiansand - Havaalanı - Kjevik Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik HERTZ KRS, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Standard, Estate, Suv, Economy, Mini, Compact, Fullsize, Luxury, 7-seater, 9-seater,.

HERTZ Kristiansand - Havaalanı - Kjevik için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Ka, ve Toyota Yaris ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Volkswagen Golf, ve Audi A3 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

HERTZ Kristiansand - Havaalanı - Kjevikn “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Mercedes B Class, ve Volkswagen Passat .

HERTZ Kristiansand - Havaalanı - Kjevik Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Mercedes C Class, ve BMW 3 Series .

HERTZ Kristiansand - Havaalanı - Kjevik konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Citroen C4 Aircross, Toyota Urban Cruiser, ve Audi Q5 .

HERTZ Kristiansand - Havaalanı - Kjevik tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes E Class .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve HERTZ Kristiansand - Havaalanı - Kjevikn 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Ford S-Max .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre HERTZ Kristiansand - Havaalanı - Kjevik Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Kristiansand - Havaalanı - Kjevik içindeki HERTZ'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Kristiansand - Havaalanı - Kjevik içindeki iş seyahatleri için, HERTZ'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Kristiansand - Havaalanı - Kjevik içindeki HERTZ'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Kristiansand - Havaalanı - Kjevikki HERTZ konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için HERTZ, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Kristiansand - Havaalanı - Kjevik HERTZ'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - HERTZ Kristiansand - Havaalanı - Kjevik araba kiralıyor

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik konumunda HERTZ'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

KRS Havaalanında HERTZ konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

HERTZ'dan Kristiansand - Havaalanı - Kjevikki en ucuz araba Mercedes B Class. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $56.99'dır.

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik [KRS]'daki en popüler HERTZ kiralık araba hangisi?

HERTZ'dan gelen Kristiansand - Havaalanı - Kjevikki en popüler kiralık araba şu anda CITROEN C4 AIRCROSS. Bu araç için en düşük fiyat günde $60.99.

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik [KRS] HERTZ'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

KRS Havaalanında HERTZ ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı STANDART. HERTZ'dan en ucuz STANDART araç MERCEDES B CLASS. Fiyatı gün başına $56.99 ile başlar.

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik yakınındaki benzin fiyatı nedir?

KRS Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $6.59 ile $7.53 arasında değişmektedir.

HERTZ araba kiralama rezervasyonumu Kristiansand - Havaalanı - Kjevik bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

HERTZ, Kristiansand - Havaalanı - Kjevikki [KRS] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve HERTZ araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Kristiansand - Havaalanı - Kjevik adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!