900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Tirgu Mures Havaalanı bulunan SUV kiralık araba [TGM]

SUV Tirgu Mures Havaalanı araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. TGM Havaalanında bulunan SUV araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

JIP

Opel Mokka

alamo
M
5
5
4
Opel Mokka

şuradan:

$55.99 /güny

Mini

Toyota Aygo

alamo
M
4
3
2
Toyota Aygo

şuradan:

$21.94 /güny

Ekonomi

Opel Corsa

alamo
M
5
3
2
Opel Corsa

şuradan:

$24.22 /güny

Estate

Renault Clio Estate

alamo
M
5
5
4
Renault Clio Estate

şuradan:

$25.43 /güny

Kompakt

Opel Astra

alamo
M
5
5
3
Opel Astra

şuradan:

$28.49 /güny

Standart

Skoda Octavia

alamo
M
5
5
4
Skoda Octavia

şuradan:

$53.18 /güny

Standart

Opel Insignia

alamo
M
5
4
4
Opel Insignia

şuradan:

$55.98 /güny

Tirgu Mures Havaalanı [TGM], Romanya SUV kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Kısaltma JIP olarak bilinen spor araçlar, genellikle 4 çekiş ile birlikte yükseltilmiş yerden yükseklik ve bol alana sahip büyük bir otomobillerdir. Bu sınıftaki kiralık arabalar açık havada aktif turizm ve aile tatilleri için mükemmeldir.

Mevcut dört tekerlekten çekiş mekanizması, optimize edilmiş şanzıman ve güçlü motor, JIP'lerin konforlu bir yol dışı seyahat kabiliyetine sahip olmasını sağlar. Ayrıca, daha küçük bir araca sığmayacak kadar büyük miktarda bagaj veya ekipmana uyacak bol miktarda bagaj ve iç mekân da mevcuttur.

SUV TGM Havaalanı araç kiralama

Tirgu Mures Havaalanı SUV sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Opel Mokka, , veya benzer SUV kiralık araçlar.

Tirgu Mures Havaalanı yakınlarındaki SUV araba kiralama yerleri

Tirgu Mures Havaalanı konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

En iyi SUV Tirgu Mures Havaalanı araç kiralama tedarikçileri

Tirgu Mures Havaalanı [TGM] SUV araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Tirgu Mures Havaalanı Havaalanında SUV araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Tirgu Mures Havaalanı bulunan SUV araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği AUTONOM ROMANIA tarafından sağlanmaktadır.

AUTONOM ROMANIA

AUTONOM 17 reviews

9.4 / 10

Alamo

Alamo 19 reviews

8.8 / 10

Sıkça sorulan sorular - SUV Tirgu Mures Havaalanı araba kiralama

Tirgu Mures Havaalanı konumunda SUV araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

TGM Havaalanında en ucuz SUV araba kiralama hangisidir?

Tirgu Mures Havaalanı en ucuz SUV arabası alamo'dan Opel Mokka aracıdır. Günlük fiyatı $55.99 civarındadır.

Tirgu Mures Havaalanı içindeki SUV otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Tirgu Mures Havaalanı SUV kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Tirgu Mures Havaalanı SUV aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Tirgu Mures Havaalanı SUV aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Tirgu Mures Havaalanı araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

SUV arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Tirgu Mures Havaalanı bu şekilde SUV araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!