900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Tirgu Mures Havaalanı bulunan ALAMO kiralık arabalar [Airport_Code]

Tirgu Mures Havaalanı havaalanında mevcut büyük ALAMO araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Toyota Aygo

alamo
M
4
3
2
Toyota Aygo

şuradan:

$21.94 /güny

Ekonomi

Opel Corsa

alamo
M
5
3
2
Opel Corsa

şuradan:

$24.22 /güny

Estate

Renault Clio Estate

alamo
M
5
5
4
Renault Clio Estate

şuradan:

$25.43 /güny

Kompakt

Opel Astra

alamo
M
5
5
3
Opel Astra

şuradan:

$28.49 /güny

Standart

Skoda Octavia

alamo
M
5
5
4
Skoda Octavia

şuradan:

$53.18 /güny

Standart

Opel Insignia

alamo
M
5
4
4
Opel Insignia

şuradan:

$55.98 /güny

JIP

Opel Mokka

alamo
M
5
5
4
Opel Mokka

şuradan:

$55.99 /güny

Tirgu Mures Havaalanı ALAMO hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, ALAMO'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve ALAMO'un Tirgu Mures Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [TGM] bilgiler bulabilirsiniz.

Alamo

Şirket ismi:

Alamo

Adres:

VIDRASAU SOS TARGU MURES LUDUS, TARGU MURES, 547612

Telefon:

726236564

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Tirgu Mures Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [TGM]

ALAMO'a alternatif olarak, Tirgu Mures Havaalanı [TGM] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

AUTONOM ROMANIA

AUTONOM 17 reviews

9.4 / 10

ALAMO Tirgu Mures Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Tirgu Mures Havaalanı ALAMO TGM, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Estate, Compact, Standard, Suv,.

ALAMO Tirgu Mures Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Opel Corsa ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Opel Astra ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

ALAMO Tirgu Mures Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Skoda Octavia, ve Opel Insignia .

ALAMO Tirgu Mures Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Opel Mokka .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre ALAMO Tirgu Mures Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Tirgu Mures Havaalanı içindeki ALAMO'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Tirgu Mures Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, ALAMO'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Tirgu Mures Havaalanı içindeki ALAMO'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Tirgu Mures Havaalanıki ALAMO konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için ALAMO, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Tirgu Mures Havaalanı ALAMO'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - ALAMO Tirgu Mures Havaalanı araba kiralıyor

Tirgu Mures Havaalanı konumunda ALAMO'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

TGM Havaalanında ALAMO konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

ALAMO'dan Tirgu Mures Havaalanıki en ucuz araba Toyota Aygo. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $21.94'dır.

Tirgu Mures Havaalanı [TGM]'daki en popüler ALAMO kiralık araba hangisi?

ALAMO'dan gelen Tirgu Mures Havaalanıki en popüler kiralık araba şu anda OPEL CORSA. Bu araç için en düşük fiyat günde $24.22.

Tirgu Mures Havaalanı [TGM] ALAMO'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

TGM Havaalanında ALAMO ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı EKONOMI. ALAMO'dan en ucuz EKONOMI araç OPEL CORSA. Fiyatı gün başına $24.22 ile başlar.

ALAMO araba kiralama rezervasyonumu Tirgu Mures Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

ALAMO, Tirgu Mures Havaalanıki [TGM] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve ALAMO araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Tirgu Mures Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!