900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Kimberley Havaalani bulunan TEMPEST kiralık arabalar [Airport_Code]

Kimberley Havaalani havaalanında mevcut büyük TEMPEST araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Kompakt

Volkswagen Polo Sedan

tempest
M
5
5
4
Volkswagen Polo Sedan

şuradan:

$16.81 /güny

Van

Toyota Avanza

tempest
M
5
5
2
Toyota Avanza

şuradan:

$27.64 /güny

7 kişilik

Hyundai H1

tempest
M
7
5
3
Hyundai H1

şuradan:

$51.89 /güny

Mini

Hyundai i10

budget
M
4
5
1
Hyundai i10

şuradan:

$11.96 /güny

Mini

Chevrolet Spark

hertz
M
4
5
1
Chevrolet Spark

şuradan:

$16.14 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

budget
M
5
5
3
Ford Fiesta

şuradan:

$13.25 /güny

Ekonomi

Chevrolet Sonic

sixt
A
4
5
1
Chevrolet Sonic

şuradan:

$33.56 /güny

Kompakt

Toyota Corolla

budget
M
5
5
3
Toyota Corolla

şuradan:

$15.25 /güny

Kompakt

BMW 1 Series

sixt
A
5
5
3
BMW 1 Series

şuradan:

$62.20 /güny

Standart

Toyota Corolla Quest

europcar
A
5
4
4
Toyota  Corolla Quest

şuradan:

$26.80 /güny

Standart

Audi A4

bidvest
A
5
4
4
Audi A4

şuradan:

$61.09 /güny

Lüks

Mercedes C Class

budget
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$32.39 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

budget
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$32.39 /güny

Van

Ford Tourneo

first
M
5
5
4
Ford Tourneo

şuradan:

$34.81 /güny

Van

Volkswagen T5

bidvest
M
8
5
3
Volkswagen T5

şuradan:

$76.78 /güny

JIP

Toyota Rav4

budget
A
5
5
3
Toyota Rav4

şuradan:

$48.20 /güny

JIP

Ford Kuga

sixt
A
5
5
3
Ford Kuga

şuradan:

$74.11 /güny

9 kişilik

Toyota Quantum

hertz
M
9
5
6
Toyota Quantum

şuradan:

$57.77 /güny

Egzotik

Dodge Journey

bidvest
A
7
5
6
Dodge Journey

şuradan:

$64.17 /güny

Kimberley Havaalani TEMPEST hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, TEMPEST'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve TEMPEST'un Kimberley Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [KIM] bilgiler bulabilirsiniz.

Tempest Car Hire

Şirket ismi:

Tempest Car Hire

Adres:

Kimberley Airport, Terminal Building, Kimberley

Telefon:

053 851 1132/31

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Muhtelif masraflar
  • - Sınırsız kilometre

Kimberley Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [KIM]

TEMPEST'a alternatif olarak, Kimberley Havaalani [KIM] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Budget EMEA Franchise

Budget 61 reviews

7.9 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 50 reviews

7.3 / 10

Hertz

Hertz 74 reviews

7 / 10

First Car Rental

First 31 reviews

6.8 / 10

Firefly

Firefly 36 reviews

6.5 / 10

Bidvest

Bidvest 26 reviews

6 / 10

Kimberley Havaalani [KIM] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, BUDGET ve HERTZ firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Kimberley Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Kimberley Havaalani havaalanında EUROPCAR ve BIDVEST tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Kimberley Havaalani [KIM] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, BUDGET'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Kimberley Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Kimberley Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, FIRST ve BIDVEST'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Kimberley Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri BUDGET'den incelemelisiniz. Kimberley Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve otomobillerini sunuyorlar.

TEMPEST Kimberley Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Kimberley Havaalani TEMPEST KIM, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Compact, Van, 7-seater, Mini, Economy, Standard, Luxury, Fullsize, Suv, 9-seater, Exotic,.

TEMPEST Kimberley Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Fiesta, ve Chevrolet Sonic ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Volkswagen Polo Sedan, Toyota Corolla, ve BMW 1 Series ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

TEMPEST Kimberley Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Toyota Corolla Quest, ve Audi A4 .

TEMPEST Kimberley Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series .

TEMPEST Kimberley Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Toyota Rav4, ve Ford Kuga .

TEMPEST Kimberley Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes C Class .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve TEMPEST Kimberley Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Hyundai H1 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre TEMPEST Kimberley Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Kimberley Havaalani içindeki TEMPEST'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Kimberley Havaalani içindeki iş seyahatleri için, TEMPEST'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Kimberley Havaalani içindeki TEMPEST'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Kimberley Havaalaniki TEMPEST konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için TEMPEST, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Kimberley Havaalani TEMPEST'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - TEMPEST Kimberley Havaalani araba kiralıyor

Kimberley Havaalani konumunda TEMPEST'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

KIM Havaalanında TEMPEST konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

TEMPEST'dan Kimberley Havaalaniki en ucuz araba Volkswagen Polo Sedan. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $16.81'dır.

Kimberley Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

KIM Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.58 ile $4.15 arasında değişmektedir.

TEMPEST araba kiralama rezervasyonumu Kimberley Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

TEMPEST, Kimberley Havaalaniki [KIM] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve TEMPEST araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Kimberley Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!