900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Pietersburg - Havaalani bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Pietersburg - Havaalani havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Volkswagen Polo TSI B Plus

avis
M
5
4
2
Volkswagen Polo TSI B Plus

şuradan:

$17.30 /güny

Mini

Hyundai i10

budget
M
4
5
1
Hyundai i10

şuradan:

$13.87 /güny

Mini

Chevrolet Spark

bidvest
M
4
5
1
Chevrolet Spark

şuradan:

$16.03 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

budget
M
5
5
3
Ford Fiesta

şuradan:

$15.73 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo Vivo

europcar
A
4
5
1
Volkswagen Polo Vivo

şuradan:

$39.81 /güny

Kompakt

Volkswagen Polo Sedan

tempest
M
5
5
4
Volkswagen Polo Sedan

şuradan:

$17.15 /güny

Kompakt

Hyundai Accent

europcar
M
5
5
3
Hyundai Accent

şuradan:

$26.29 /güny

Standart

Audi A3

budget
A
5
4
4
Audi A3

şuradan:

$34.87 /güny

Standart

Audi A4

bidvest
A
5
4
4
Audi A4

şuradan:

$71.27 /güny

Van

Toyota Avanza

budget
M
6
5
2
Toyota Avanza

şuradan:

$36.73 /güny

Van

Volkswagen T5

bidvest
A
8
5
3
Volkswagen T5

şuradan:

$118.31 /güny

JIP

Mitsubishi ASX

bidvest
M
5
5
3
Mitsubishi ASX

şuradan:

$41.00 /güny

JIP

Renault Duster

europcar
M
5
5
3
Renault Duster

şuradan:

$59.90 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

budget
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$41.01 /güny

Lüks

Mercedes C Class

budget
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$41.30 /güny

7 kişilik

Hyundai H1

budget
A
7
5
4
Hyundai H1

şuradan:

$55.58 /güny

9 kişilik

Toyota Quantum

hertz
M
9
5
6
Toyota Quantum

şuradan:

$84.53 /güny

Pietersburg - Havaalani AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Pietersburg - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [PTG] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Gateway Street, Polokwane

Telefon:

(27) 152880171

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Muhtelif masraflar

Pietersburg - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [PTG]

AVIS'a alternatif olarak, Pietersburg - Havaalani [PTG] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Budget EMEA Franchise

Budget 62 reviews

7.7 / 10

EUROPCAR Direct

EUROPCAR 61 reviews

7.5 / 10

Hertz

Hertz 85 reviews

7.2 / 10

First Car Rental

First 35 reviews

6.9 / 10

Firefly

Firefly 43 reviews

6.6 / 10

Bidvest

Bidvest 36 reviews

6.3 / 10

Tempest Car Hire

Tempest 9 reviews

6 / 10

Pietersburg - Havaalani [PTG] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, BUDGET ve BIDVEST firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Pietersburg - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Pietersburg - Havaalani havaalanında BUDGET ve BIDVEST tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Pietersburg - Havaalani [PTG] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, BIDVEST'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Pietersburg - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Pietersburg - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, BUDGET ve BIDVEST'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Pietersburg - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri BUDGET'den incelemelisiniz. Pietersburg - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

AVIS Pietersburg - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Pietersburg - Havaalani AVIS PTG, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Mini, Compact, Standard, Van, Suv, Fullsize, Luxury, 7-seater, 9-seater,.

AVIS Pietersburg - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Volkswagen Polo TSI B Plus, Ford Fiesta, ve Volkswagen Polo Vivo ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Volkswagen Polo Sedan, ve Hyundai Accent ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Pietersburg - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Audi A3, ve Audi A4 .

AVIS Pietersburg - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series .

AVIS Pietersburg - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Mitsubishi ASX, ve Renault Duster .

AVIS Pietersburg - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes C Class .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve AVIS Pietersburg - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Hyundai H1 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Pietersburg - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Pietersburg - Havaalani içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Pietersburg - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Pietersburg - Havaalani içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Pietersburg - Havaalaniki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Pietersburg - Havaalani AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Pietersburg - Havaalani araba kiralıyor

Pietersburg - Havaalani konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

PTG Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Pietersburg - Havaalaniki en ucuz araba Volkswagen Polo TSI B Plus. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $17.30'dır.

Pietersburg - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

PTG Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.24 ile $4.14 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Pietersburg - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Pietersburg - Havaalaniki [PTG] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Pietersburg - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!