900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Skukuza - Airport bulunan BUDGET kiralık arabalar [Airport_Code]

Skukuza - Airport havaalanında mevcut büyük BUDGET araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Volkswagen Polo TSI

budget
M
5
5
2
Volkswagen Polo TSI

şuradan:

$34.17 /güny

Mini

Renault Kwid

avis
M
4
5
1
Renault Kwid

şuradan:

$25.76 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo Vivo

avis
M
5
5
2
Volkswagen Polo Vivo

şuradan:

$30.61 /güny

Standart

Toyota Corolla Quest

avis
M
5
4
4
Toyota Corolla Quest

şuradan:

$32.92 /güny

Van

Toyota Avanza

avis
M
5
5
2
Toyota Avanza

şuradan:

$46.25 /güny

Egzotik

BMW X3

avis
A
7
5
6
BMW X3

şuradan:

$59.13 /güny

JIP

Ford Ecosport

avis
A
4
5
2
Ford Ecosport

şuradan:

$60.29 /güny

JIP

Toyota Fortuner

avis
A
5
5
5
Toyota Fortuner

şuradan:

$70.72 /güny

Lüks

Mercedes C Class

avis
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$65.01 /güny

Skukuza - Airport BUDGET hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, BUDGET'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve BUDGET'un Skukuza - Airport sağladığı bonuslar hakkında [SZK] bilgiler bulabilirsiniz.

Budget Car Rental

Şirket ismi:

Budget Car Rental

Adres:

Skukuza Airport, Kruger Nat Park, 1350

Telefon:

27 13 735 5343

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Adres: Adresi göster

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Sınırsız kilometre

SZK Havaalanı yakınındaki BUDGET konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Skukuza - Airport yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Skukuza - Airport en iyi araba kiralama şirketleri [SZK]

BUDGET'a alternatif olarak, Skukuza - Airport [SZK] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Avis Europe Franchise

Avis 60 reviews

7.8 / 10

Skukuza - Airport [SZK] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, AVIS firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Skukuza - Airport en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Skukuza - Airport havaalanında AVIS tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Skukuza - Airport [SZK] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, AVIS'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Skukuza - Airport en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Skukuza - Airport büyük bir araba arıyorsanız, AVIS'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Skukuza - Airport içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri AVIS'den incelemelisiniz. Skukuza - Airport her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve otomobillerini sunuyorlar.

BUDGET Skukuza - Airport Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Skukuza - Airport BUDGET SZK, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Mini, Standard, Van, Exotic, Suv, Luxury,.

BUDGET Skukuza - Airport için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Volkswagen Polo TSI, ve Volkswagen Polo Vivo ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

BUDGET Skukuza - Airportn “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Toyota Corolla Quest .

BUDGET Skukuza - Airport konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Ford Ecosport, ve Toyota Fortuner .

BUDGET Skukuza - Airport tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes C Class .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre BUDGET Skukuza - Airport Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Skukuza - Airport içindeki BUDGET'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Skukuza - Airport içindeki iş seyahatleri için, BUDGET'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Skukuza - Airport içindeki BUDGET'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Skukuza - Airportki BUDGET konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için BUDGET, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Skukuza - Airport BUDGET'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - BUDGET Skukuza - Airport araba kiralıyor

Skukuza - Airport konumunda BUDGET'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

SZK Havaalanında BUDGET konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

BUDGET'dan Skukuza - Airportki en ucuz araba Volkswagen Polo TSI. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $34.17'dır.

Skukuza - Airport [SZK] BUDGET'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

SZK Havaalanında BUDGET ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı EKONOMI. BUDGET'dan en ucuz EKONOMI araç VOLKSWAGEN POLO TSI. Fiyatı gün başına $34.17 ile başlar.

BUDGET araba kiralama rezervasyonumu Skukuza - Airport bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

BUDGET, Skukuza - Airportki [SZK] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve BUDGET araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Skukuza - Airport adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!