900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Mae Sot - Havaalanı bulunan ECONOMY kiralık araba [MAQ]

ECONOMY Mae Sot - Havaalanı araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. MAQ Havaalanında bulunan ECONOMY araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Ekonomi

Honda City

thrifty
A
5
5
2
Honda City

şuradan:

$19.20 /güny

Kompakt

Honda Jazz

thrifty
A
5
5
3
Honda Jazz

şuradan:

$19.20 /güny

Mini

Toyota Yaris

avis
A
4
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$21.90 /güny

Standart

Toyota Altis

thrifty
A
5
4
4
Toyota Altis

şuradan:

$23.51 /güny

JIP

Isuzu MU-X

thrifty
A
5
5
5
Isuzu MU-X

şuradan:

$37.53 /güny

Mae Sot - Havaalanı [MAQ], Tayland ECONOMY kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Ekonomi sınıfı kiralık araçlar, Avrupa'da ‘superminis’ veya Kuzey Amerika'da ‘subcompact’ olarak da adlandırılmaktadır. Ekonomi otomobilleri genellikle standarttan daha hafif ve küçüktür, ancak minilerden daha fazla alan ve konfor sunar.

Bu sınıftaki kiralık araçlar, ılımlı boyutunun yanı sıra düşük kira fiyatı ve büyük yakıt verimliliği büyük bir kombinasyonudur. Bu tür arabalar genellikle 4 yolcunun bagaj ve kişisel eşyaları için ek alan ile rahatça seyahat etmesine izin verir.

Tarihsel olarak ekonomi sınıfı, arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat etmek ve kişisel işlerle uğraşmak için ucuz bir çözüm olduğundan en popüler sınıflardan biridir.

ECONOMY MAQ Havaalanı araç kiralama

Mae Sot - Havaalanı ECONOMY sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Honda City, , veya benzer ECONOMY kiralık araçlar.

En iyi ECONOMY Mae Sot - Havaalanı araç kiralama tedarikçileri

Mae Sot - Havaalanı [MAQ] ECONOMY araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Mae Sot - Havaalanı Havaalanında ECONOMY araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Mae Sot - Havaalanı bulunan ECONOMY araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği THAI RENT A CAR tarafından sağlanmaktadır.

Thai Rent A Car

Thai 163 reviews

8.3 / 10

Hertz Direct

Hertz 53 reviews

8.2 / 10

Thrifty

Thrifty 13 reviews

8 / 10

Avis Direct

Avis 142 reviews

7.6 / 10

Sıkça sorulan sorular - ECONOMY Mae Sot - Havaalanı araba kiralama

Mae Sot - Havaalanı konumunda ECONOMY araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

MAQ Havaalanında en ucuz ECONOMY araba kiralama hangisidir?

Mae Sot - Havaalanı en ucuz ECONOMY arabası thrifty'dan Honda City aracıdır. Günlük fiyatı $19.20 civarındadır.

Mae Sot - Havaalanı [MAQ]'daki en popüler ECONOMY kiralık araba hangisi?

Mae Sot - Havaalanı en popüler ECONOMY kiralık araba şu anda HONDA CITY aracıdır. Bu araç için en düşük fiyat thrifty tarafından sağlanır. Günlük fiyatı $19.20 civarındadır.

Mae Sot - Havaalanı [MAQ] içindeki en güvenilir ECONOMY sağlayıcısı hangisidir?

MAQ içerisinde bulunan ECONOMY kiralık araçlarının en güvenilir tedarikçisi, 10 puan üzerinde 8.3 puan almış olan Thai Rent A Car firmasıdır.

Mae Sot - Havaalanı thrifty firmasının en ucuz ECONOMY aracı HONDA CITY aracıdır. Günlük fiyatı $19.20 civarındadır.

Mae Sot - Havaalanı içindeki ECONOMY otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Mae Sot - Havaalanı ECONOMY kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Mae Sot - Havaalanı ECONOMY aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Mae Sot - Havaalanı ECONOMY aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Mae Sot - Havaalanı araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

ECONOMY arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Mae Sot - Havaalanı bu şekilde ECONOMY araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!