Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ekonomiczny samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Mae Sot – Lotnisko [MAQ]

Przejrzyj naszą ofertę Ekonomiczny Mae Sot – Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Ekonomiczny samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku MAQ.

Ekonomiczny

Honda City

thrifty
A
5
5
2
Honda City

od

$19.20 za dzień

Kompaktowy

Honda Jazz

thrifty
A
5
5
3
Honda Jazz

od

$19.20 za dzień

Mini

Toyota Yaris

avis
A
4
5
2
Toyota Yaris

od

$21.90 za dzień

Standardowy

Toyota Altis

thrifty
A
5
4
4
Toyota Altis

od

$23.51 za dzień

SUV

Isuzu MU-X

thrifty
A
5
5
5
Isuzu MU-X

od

$37.53 za dzień

Informacje o klasach samochodów Ekonomiczny do wynajęcia na lotnisku

Klasa ekonomiczna może być również określana jako „superminis” w Europie lub „subcompact” w Ameryce Północnej. Samochody tej klasy są zazwyczaj lżejsze i mniejsze niż standardowe, ale mają więcej miejsca i komfortu niż te z klasy mini.

Ta klasa wynajmu ze względu na umiarkowany rozmiar samochodów jest doskonałym połączeniem niskiej ceny wynajmu i niskiego spalania paliwa. Takie samochody zazwyczaj pozwalają maksymalnie 4 pasażerom wygodnie podróżować z dodatkowym miejscem na bagaż i na rzeczy osobiste.

Klasa ekonomiczna jest jedną z najpopularniejszych, ponieważ jest tanim rozwiązaniem dla podróżujących z przyjaciółmi lub samemu.

Ekonomiczny MAQ Wynajem samochodów na lotnisku

Ekonomiczny klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Mae Sot – Lotnisko to następujące modele samochodów Honda City, lub podobne samochody do wynajęcia Ekonomiczny.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia Ekonomiczny Mae Sot – Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia Ekonomiczny na lotnisku Mae Sot – Lotnisko [MAQ], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody Ekonomiczny na lotnisku Mae Sot – Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów Ekonomiczny na lotnisku Mae Sot – Lotnisko zapewnia dostawca THAI RENT A CAR.

Thai Rent A Car

Thai 163 reviews

8.3 / 10

Hertz Direct

Hertz 53 reviews

8.2 / 10

Thrifty

Thrifty 13 reviews

8 / 10

Avis Direct

Avis 142 reviews

7.6 / 10

FAQ - Ekonomiczny wynajmij samochód na lotnisku Mae Sot – Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Ekonomiczny na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Ekonomiczny wynajmu samochodów na lotnisku MAQ?

Najtańsza grupa Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku to Mae Sot – Lotnisko Honda City od thrifty. Obecna cena to $19.20 za dzień.

Jaka jest najpopularniejsza Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku Mae Sot – Lotnisko [MAQ]?

Najpopularniejszą Ekonomiczny samochodów do wynajęcia na lotnisku Mae Sot – Lotnisko to aktualnie HONDA CITY. Najniższą cenę tego pojazdu zapewnia thrifty. Wynosi ona $19.20 za dzień.

Jaki jest najbardziej godny zaufania dostawca Ekonomiczny na lotnisku Mae Sot – Lotnisko [MAQ] ?

Najlepszy dostawca Ekonomiczny na lotnisku MAQ to Thai Rent A Car ze średnią oceną 8.3 z 10.

Najtańszy samochód Ekonomiczny od thrifty na lotnisku Mae Sot – Lotnisko to HONDA CITY. Jego cena zaczyna się od $19.20 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Ekonomiczny na lotnisku Mae Sot – Lotnisko?

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Ekonomiczny na lotnisku Mae Sot – Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Ekonomiczny na lotnisku Mae Sot – Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Ekonomiczny na lotnisku Mae Sot – Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Mae Sot – Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Ekonomiczny tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Ekonomiczny tylko w jedną stronę na lotnisku Mae Sot – Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!