900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Nakhon Phanom - Havaalanı bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Nakhon Phanom - Havaalanı havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Toyota Yaris

avis
A
4
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$25.10 /güny

Kompakt

Toyota Vios

avis
A
5
5
3
Toyota Vios

şuradan:

$27.30 /güny

Ekonomi

Honda Jazz

avis
A
5
5
2
Honda Jazz

şuradan:

$46.14 /güny

Standart

Toyota Altis

avis
A
5
4
4
Toyota Altis

şuradan:

$58.36 /güny

Mini

Mitsubishi Mirage

thai
A
4
3
2
Mitsubishi Mirage

şuradan:

$24.69 /güny

Ekonomi

Nissan Almera

thai
A
5
5
2
Nissan Almera

şuradan:

$26.87 /güny

Nakhon Phanom - Havaalanı AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Nakhon Phanom - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [KOP] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Nit Yo Road, Nit Yo Road Tambon Po Tak A.Mueang Nakhon Phanom, Nakhon Phanom, 48000

Telefon:

(66) 6 2597 3611

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

KOP Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Nakhon Phanom - Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Nakhon Phanom - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [KOP]

AVIS'a alternatif olarak, Nakhon Phanom - Havaalanı [KOP] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Thai Rent A Car

Thai 34 reviews

7.9 / 10

Nakhon Phanom - Havaalanı [KOP] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, THAI firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Nakhon Phanom - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

AVIS Nakhon Phanom - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Nakhon Phanom - Havaalanı AVIS KOP, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Compact, Economy, Standard,.

AVIS Nakhon Phanom - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Honda Jazz, ve Nissan Almera ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Toyota Vios ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Nakhon Phanom - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Toyota Altis .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Nakhon Phanom - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Nakhon Phanom - Havaalanı içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Nakhon Phanom - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Nakhon Phanom - Havaalanı içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Nakhon Phanom - Havaalanıki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Nakhon Phanom - Havaalanı AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Nakhon Phanom - Havaalanı araba kiralıyor

Nakhon Phanom - Havaalanı konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

KOP Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Nakhon Phanom - Havaalanıki en ucuz araba Toyota Yaris. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $25.10'dır.

Nakhon Phanom - Havaalanı [KOP]'daki en popüler AVIS kiralık araba hangisi?

AVIS'dan gelen Nakhon Phanom - Havaalanıki en popüler kiralık araba şu anda . Bu araç için en düşük fiyat günde $25.10.

Nakhon Phanom - Havaalanı [KOP] AVIS'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

KOP Havaalanında AVIS ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı EKONOMI. AVIS'dan en ucuz EKONOMI araç HONDA JAZZ. Fiyatı gün başına $46.14 ile başlar.

Nakhon Phanom - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

KOP Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.46 ile $4.01 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Nakhon Phanom - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Nakhon Phanom - Havaalanıki [KOP] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Nakhon Phanom - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!