900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Surat Thani - Havaalanı bulunan ECONOMY kiralık araba [URT]

ECONOMY Surat Thani - Havaalanı araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. URT Havaalanında bulunan ECONOMY araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Ekonomi

Nissan Almera

chic car rent
A
5
5
2
Nissan Almera

şuradan:

$36.18 /güny

Kompakt

Honda Jazz

thrifty
A
5
5
3
Honda Jazz

şuradan:

$23.53 /güny

Kompakt

Toyota Altis

sixt
A
5
5
3
Toyota Altis

şuradan:

$24.40 /güny

Standart

Honda Civic

thrifty
A
5
4
4
Honda Civic

şuradan:

$29.38 /güny

Mini

Honda Brio

chic car rent
A
4
5
2
Honda Brio

şuradan:

$30.00 /güny

JIP

Mitsubishi Pajero

thai
A
5
5
4
Mitsubishi Pajero

şuradan:

$45.33 /güny

JIP

Isuzu MU-X

thrifty
A
5
5
5
Isuzu MU-X

şuradan:

$72.75 /güny

Surat Thani - Havaalanı [URT], Tayland ECONOMY kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Ekonomi sınıfı kiralık araçlar, Avrupa'da ‘superminis’ veya Kuzey Amerika'da ‘subcompact’ olarak da adlandırılmaktadır. Ekonomi otomobilleri genellikle standarttan daha hafif ve küçüktür, ancak minilerden daha fazla alan ve konfor sunar.

Bu sınıftaki kiralık araçlar, ılımlı boyutunun yanı sıra düşük kira fiyatı ve büyük yakıt verimliliği büyük bir kombinasyonudur. Bu tür arabalar genellikle 4 yolcunun bagaj ve kişisel eşyaları için ek alan ile rahatça seyahat etmesine izin verir.

Tarihsel olarak ekonomi sınıfı, arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat etmek ve kişisel işlerle uğraşmak için ucuz bir çözüm olduğundan en popüler sınıflardan biridir.

ECONOMY URT Havaalanı araç kiralama

Surat Thani - Havaalanı ECONOMY sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Nissan Almera, , veya benzer ECONOMY kiralık araçlar.

En iyi ECONOMY Surat Thani - Havaalanı araç kiralama tedarikçileri

Surat Thani - Havaalanı [URT] ECONOMY araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Surat Thani - Havaalanı Havaalanında ECONOMY araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Surat Thani - Havaalanı bulunan ECONOMY araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği HERTZ DIRECT tarafından sağlanmaktadır.

Hertz Direct

Hertz 23 reviews

8.7 / 10

Thai Rent A Car

Thai 71 reviews

7.8 / 10

Avis Direct

Avis 39 reviews

7.7 / 10

SIXT Direct

SIXT 39 reviews

7.6 / 10

Budget Direct

Budget 6 reviews

6.6 / 10

Sıkça sorulan sorular - ECONOMY Surat Thani - Havaalanı araba kiralama

Surat Thani - Havaalanı konumunda ECONOMY araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

URT Havaalanında en ucuz ECONOMY araba kiralama hangisidir?

Surat Thani - Havaalanı en ucuz ECONOMY arabası chic car rent'dan Nissan Almera aracıdır. Günlük fiyatı $36.18 civarındadır.

Surat Thani - Havaalanı [URT]'daki en popüler ECONOMY kiralık araba hangisi?

Surat Thani - Havaalanı en popüler ECONOMY kiralık araba şu anda NISSAN ALMERA aracıdır. Bu araç için en düşük fiyat chic car rent tarafından sağlanır. Günlük fiyatı $36.18 civarındadır.

Surat Thani - Havaalanı [URT] içindeki en güvenilir ECONOMY sağlayıcısı hangisidir?

URT içerisinde bulunan ECONOMY kiralık araçlarının en güvenilir tedarikçisi, 10 puan üzerinde 8.7 puan almış olan Hertz Direct firmasıdır.

Surat Thani - Havaalanı chic car rent firmasının en ucuz ECONOMY aracı NISSAN ALMERA aracıdır. Günlük fiyatı $36.18 civarındadır.

Surat Thani - Havaalanı içindeki ECONOMY otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Surat Thani - Havaalanı ECONOMY kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Surat Thani - Havaalanı ECONOMY aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Surat Thani - Havaalanı ECONOMY aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Surat Thani - Havaalanı araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

ECONOMY arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Surat Thani - Havaalanı bu şekilde ECONOMY araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!