900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Surat Thani - Havaalanı bulunan HERTZ kiralık arabalar [Airport_Code]

Surat Thani - Havaalanı havaalanında mevcut büyük HERTZ araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Kompakt

Honda Jazz

thrifty
A
5
5
3
Honda Jazz

şuradan:

$23.53 /güny

Kompakt

Toyota Altis

sixt
A
5
5
3
Toyota Altis

şuradan:

$24.40 /güny

Standart

Honda Civic

thrifty
A
5
4
4
Honda Civic

şuradan:

$29.38 /güny

Mini

Honda Brio

chic car rent
A
4
5
2
Honda Brio

şuradan:

$30.00 /güny

Ekonomi

Nissan Almera

chic car rent
A
5
5
2
Nissan Almera

şuradan:

$36.18 /güny

JIP

Mitsubishi Pajero

thai
A
5
5
4
Mitsubishi Pajero

şuradan:

$45.33 /güny

JIP

Isuzu MU-X

thrifty
A
5
5
5
Isuzu MU-X

şuradan:

$72.75 /güny

Surat Thani - Havaalanı HERTZ hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, HERTZ'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve HERTZ'un Surat Thani - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [URT] bilgiler bulabilirsiniz.

Hertz Car Hire

Şirket ismi:

Hertz Car Hire

Adres:

1st floor Arrival Hall Terminal, 73 Moo.3, Huatoey, Poonpin, Surat Thani, 84130

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

Surat Thani - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [URT]

HERTZ'a alternatif olarak, Surat Thani - Havaalanı [URT] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Thai Rent A Car

Thai 71 reviews

7.8 / 10

Avis Direct

Avis 39 reviews

7.7 / 10

SIXT Direct

SIXT 39 reviews

7.6 / 10

Budget Direct

Budget 6 reviews

6.6 / 10

Surat Thani - Havaalanı [URT] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, THRIFTY ve SIXT firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Surat Thani - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Surat Thani - Havaalanı havaalanında THRIFTY tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Surat Thani - Havaalanı [URT] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, THAI'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Surat Thani - Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

HERTZ Surat Thani - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Surat Thani - Havaalanı HERTZ URT, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Compact, Standard, Mini, Economy, Suv,.

HERTZ Surat Thani - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Nissan Almera ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Honda Jazz, ve Toyota Altis ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

HERTZ Surat Thani - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Honda Civic .

HERTZ Surat Thani - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Mitsubishi Pajero, ve Isuzu MU-X .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre HERTZ Surat Thani - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Surat Thani - Havaalanı içindeki HERTZ'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Surat Thani - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, HERTZ'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Surat Thani - Havaalanı içindeki HERTZ'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Surat Thani - Havaalanıki HERTZ konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için HERTZ, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Surat Thani - Havaalanı HERTZ'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - HERTZ Surat Thani - Havaalanı araba kiralıyor

Surat Thani - Havaalanı konumunda HERTZ'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

URT Havaalanında HERTZ konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

HERTZ'dan Surat Thani - Havaalanıki en ucuz araba Honda Jazz. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $23.53'dır.

HERTZ araba kiralama rezervasyonumu Surat Thani - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

HERTZ, Surat Thani - Havaalanıki [URT] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve HERTZ araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Surat Thani - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!