900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Baltimore’de araç kiralama fiyatları

Baltimore şehrindeki en güvenilir sağlayıcılardan farklı araç kiralama sınıflarından araç kiralama tekliflerini karşılaştırın. Baltimore şehrinde bulunan her bir araç sınıfının en ucuz araba kiralama teklifi kırmızıyla vurgulanmıştır.

Ekonomi

Ekonomi

Kompakt

Kompakt

Standart

Standart

Tam boy

Tam boy

Lüks

Lüks

Van

Van

JIP

JIP

Alamo şuradan:$57.64 şuradan:$67.86 şuradan:$69.29 şuradan:$62.95 şuradan:$78.88 şuradan:$65.26 şuradan:$67.37
AVIS Car Rental şuradan:$68.57 şuradan:$70.57 şuradan:$80.28 şuradan:$86.14 şuradan:$99.57 şuradan:$88.71
Thrifty Car Rental şuradan:$47.50 şuradan:$47.97 şuradan:$51.61 şuradan:$72.67 şuradan:$75.82 şuradan:$95.39 şuradan:$57.53
Budget Car Rental şuradan:$57.84 şuradan:$88.00 şuradan:$64.22

Baltimore deki araba kiralama şirketleri

Baltimore şehrindeki araç kiralama acenteleri, yalnızca çeşitli araçlarda ve araç kiralama koşullarında değil, aynı zamanda daha önceki müşterilerimiz tarafından sağlanan ortalama derecelendirme puanlarında da önemli farklılıklar gösterebilirler.

BUDGET ABG

BUDGET 295 reviews

7.1 / 10

Baltimore şehrinde çok çeşitli kiralık araçlar vardır. Baltimore şehrinde kiralanabilen araç kiralama sınıfları EKONOMI, STANDART, TAM BOY, LüKS, CONVERTIBLE, VAN, JIP için EGZOTIK, 7 KIşILIK arasında değişmektedir. Baltimore şehrindeki en büyük araç koleksiyonu Alamo tarafından sağlanmaktadır.

Baltimore şehrinde seyahatleriniz için en iyi tedarikçiyi bulabilirsiniz. BUDGET kısa süreli, saatlik, günlük, uzun süreli, haftalık, aylık ve hatta tek yönlü araç kiralama anlaşmaları da sunulmaktadır. Ayrıca, Baltimore şehrinde 21 ve 25 yaş arasındaki şoförler için de araç kiralama fırsatları bulacaksınız.

Baltimore MD şehrindeki araç kiralama noktaları

Baltimore şehrindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmak için, sadece bir tane satın alma ve iade konumunda değil tüm araç kiralama acentelerini kontrol etmeniz gerekiyor. Ayrıca diğer en yakın noktalardaki araç kiralama tekliflerini de inceleyebilirsiniz: havaalanları, tren istasyonları, limanlar ve şehir merkezi.

Baltimore MD’de araç kiralama genel bakışı

Baltimore şehrinde çok sayıda araç kiralama tedarikçisi olmasından dolayı, araç filosu çok farklı araçlarla temsil edilmektedir. Özel gereksinimlerinize bağlı olarak hangi aracın sizin için en uygun olduğunu daha iyi anlamak için lütfen aşağıdaki tabloyu kullanın.

Araç kiralama sınıfı Ne zaman en iyi Muhtemel araç kiralama modelleri
Mini Çok miktarda bagaj içermeyen nispeten kısa yolculuklar için Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam, veya benzeri.
Ekonomi Daha ucuz araç kiralamaya öncelik veren gezginler için Chevrolet Spark, Chevrolet Spark أو ما شابه, veya benzeri.
Kompakt Daha küçük, yakıt tasarrufu sağlayan araçlar arayan kişiler için Nissan Versa, Kia Rio أو ما شابه, veya benzeri.
Orta sınıf Kiralık araçlarda en iyi fiyat ve konfor kombinasyonuna ihtiyaç duyanlar için Nissan Sentra, veya benzeri.
Standart Uygun fiyata 5 yolcuya kadar olan bir grupla konforlu seyahat için Hyundai Elantra, Nissan Altima, veya benzeri.
Tam boy Daha çok boş yere sahip olan geniş araçlar arayanlar için Chevrolet Malibu, Infiniti Q50, veya benzeri.
7 kişilik Normal 5 koltuklu araçlardan daha çok yer hayalinde olan insanlar için Dodge Caravan, Toyota Sienna, veya benzeri.
Van / 9-12 seater Kalabalık ve çok bagajlı aile yolculukları için Nissan Frontier, Chevrolet Express, veya benzeri.
Premium İş seyahatleri ve önemli toplantılar için Buick Lacrosse, Lincoln MKS, veya benzeri.
JIP Yolun patronu gibi hissetmeyi seven kişiler için Hyundai Tucson, Land Rover Discovery, veya benzeri.
Lüks / Egzotik Fiyata değil de, en iyi sürüş deneyimine önem verenler için Chevrolet Impala, Buick Lacrosse أو ما شابه, veya benzeri.
Convertible Sıcak havalardaki yolculuklarda kendini özgür hissetmek hayalinde olanlar için Ford Mustang Convertible, veya benzeri.

Sıkça sorulan sorular - Baltimore araç kiralamak

Baltimore MD'de nasıl araç kiralanır?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumunu arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz kriterlere göre filtreleyebileceksiniz.

Baltimore şehrinde araba kiralamanın maliyeti nedir?

Baltimore şehrinde araç kiralama fiyatları, istenilen modele, teslim alma yerine ve kiralama seçeneklerine bağlı olarak günlük $47.50 ilâ günlük $123.12 arasında değişir.

Baltimore şehrinde en ucuz araç kiralama nerede?

Baltimore şehrindeki en ucuz araç kiralama teklifini Baltimore bulabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları bu konum $47.50 fiyattan başlar.

Baltimore şehrinde hangi araç kiralama şirketleri faaliyet göstermektedir?

Baltimore şehrinde, EKONOMI, STANDART, TAM BOY, LüKS, CONVERTIBLE, VAN, JIP, EGZOTIK, ve 7 KIşILIK. gibi iyi bilinen sağlayıcılardan araba rezervasyonu yapabilirsiniz.

Baltimore şehrindeki en yüksek puanlı araç kiralama acentesi hangisidir?

Şu anda Baltimore şehrinde en yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip araç kiralama şirketi, ortalama 7.1/10 puanı ile BUDGET ABG.

Baltimore şehrindeki benzin fiyatı nedir?

Baltimore şehrindeki benzin fiyatları $2.30 ilâ $2.75 arasında değişmektedir.

Baltimore şehrinde araba kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak üzere banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına verilen bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu da mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama acentesinde ücretlendirilen ekstra bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Baltimore MD konumunda araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda bakiyesi olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme işlemi gerçekleşirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.