900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Birmingham - Havaalani bulunan HERTZ kiralık arabalar [Airport_Code]

Birmingham - Havaalani havaalanında mevcut büyük HERTZ araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Chevrolet Spark أو ما شابه

hertz
A
5
4
2
Chevrolet Spark أو ما شابه

şuradan:

$81.93 /güny

JIP

Chevrolet Equinox أو ما شابه

hertz
A
5
5
4
Chevrolet Equinox أو ما شابه

şuradan:

$129.50 /güny

JIP

Nissan Armada

hertz
A
7
5
4
Nissan Armada

şuradan:

$285.59 /güny

Standart

Toyota Corolla

hertz
A
5
4
4
Toyota Corolla

şuradan:

$147.91 /güny

Standart

Volkswagen Jetta

hertz
A
5
4
4
Volkswagen Jetta

şuradan:

$150.38 /güny

Lüks

Chrysler 300

hertz
A
5
4
5
Chrysler 300

şuradan:

$172.72 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta أو ما شابه

avis
A
5
4
2
Ford Fiesta أو ما شابه

şuradan:

$42.93 /güny

Ekonomi

Mitsubishi Mirage أو ما شابه

enterprise
A
5
4
2
Mitsubishi Mirage أو ما شابه

şuradan:

$81.92 /güny

Kompakt

Ford Focus أو ما شابه

avis
A
5
5
3
Ford Focus أو ما شابه

şuradan:

$45.01 /güny

Kompakt

Ford Focus

avis
A
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$199.12 /güny

Standart

Toyota Corolla أو ما شابه

avis
A
5
4
4
Toyota Corolla أو ما شابه

şuradan:

$47.00 /güny

Standart

Dodge Stratus أو ما شابه

payless
A
5
4
4
Dodge Stratus أو ما شابه

şuradan:

$114.08 /güny

Tam boy

Toyota Camry أو ما شابه

avis
A
5
4
4
Toyota Camry أو ما شابه

şuradan:

$49.77 /güny

Tam boy

Toyota Camry

avis
A
5
4
4
Toyota Camry

şuradan:

$212.98 /güny

JIP

Ford Escape أو ما شابه

avis
A
5
5
3
Ford Escape أو ما شابه

şuradan:

$57.04 /güny

JIP

Nissan Pathfinder

dollar
A
7
5
3
Nissan Pathfinder

şuradan:

$448.57 /güny

Lüks

Chevrolet Impala أو ما شابه

avis
A
5
4
3
Chevrolet Impala أو ما شابه

şuradan:

$59.03 /güny

Lüks

Cadillac CTS أو ما شابه

alamo
A
5
4
5
Cadillac CTS أو ما شابه

şuradan:

$114.74 /güny

Van

Nissan Frontier أو ما شابه

alamo
A
4
4
3
Nissan Frontier أو ما شابه

şuradan:

$113.84 /güny

Van

Dodge Ram

dollar
A
2
4
4
Dodge Ram

şuradan:

$437.25 /güny

Egzotik

Ford Flex أو ما شابه

alamo
A
6
5
4
Ford Flex أو ما شابه

şuradan:

$129.59 /güny

Birmingham - Havaalani HERTZ hakkında bilgi AL

Aşağıdaki tabloda, HERTZ'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve HERTZ'un Birmingham - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [BHM] bilgiler bulabilirsiniz.

Hertz Car Hire

Şirket ismi:

Hertz Car Hire

Adres:

5900 Messer Airport Highway, Birmingham, 35212, AL, Alabama

Telefon:

2055916090

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Tek yön kiralama ücreti
  • - Sınırsız kilometre

BHM Havaalanı yakınındaki HERTZ konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Birmingham - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Birmingham - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [BHM]

HERTZ'a alternatif olarak, Birmingham - Havaalani [BHM] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

ALAMO ehi

ALAMO 577 reviews

8.6 / 10

Enterprise

Enterprise 113 reviews

8.4 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 32 reviews

8.4 / 10

DOLLAR (US)

DOLLAR 15 reviews

8.2 / 10

AVIS ABG

AVIS 159 reviews

7.3 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 268 reviews

7.2 / 10

Payless Car Rental USA

Payless 150 reviews

6.8 / 10

THRIFTY (US)

THRIFTY 18 reviews

5.9 / 10

Birmingham - Havaalani [BHM] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, AVIS ve ENTERPRISE firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Birmingham - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Birmingham - Havaalani AL havaalanında AVIS ve PAYLESS tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Birmingham - Havaalani [BHM] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, AVIS'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Birmingham - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Birmingham - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, ALAMO ve DOLLAR'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Birmingham - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri AVIS'den incelemelisiniz. Birmingham - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

HERTZ Birmingham - Havaalani AL Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Birmingham - Havaalani HERTZ BHM, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Suv, Standard, Luxury, Compact, Fullsize, Van, Exotic,.

HERTZ Birmingham - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Chevrolet Spark أو ما شابه, Ford Fiesta أو ما شابه, ve Mitsubishi Mirage أو ما شابه ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Ford Focus أو ما شابه, ve Ford Focus ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

HERTZ Birmingham - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Toyota Corolla, Volkswagen Jetta, Toyota Corolla أو ما شابه, ve Dodge Stratus أو ما شابه .

HERTZ Birmingham - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Toyota Camry أو ما شابه, ve Toyota Camry .

HERTZ Birmingham - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Chevrolet Equinox أو ما شابه, Nissan Armada, Ford Escape أو ما شابه, ve Nissan Pathfinder .

HERTZ Birmingham - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Chrysler 300, Chevrolet Impala أو ما شابه, ve Cadillac CTS أو ما شابه .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre HERTZ Birmingham - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Birmingham - Havaalani içindeki HERTZ'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Birmingham - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, HERTZ'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Birmingham - Havaalani içindeki HERTZ'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Birmingham - Havaalaniki HERTZ konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için HERTZ, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Birmingham - Havaalani HERTZ'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - HERTZ Birmingham - Havaalani araba kiralıyor

Birmingham - Havaalani AL konumunda HERTZ'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

BHM Havaalanında HERTZ konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

HERTZ'dan Birmingham - Havaalaniki en ucuz araba Chevrolet Spark أو ما شابه. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $81.93'dır.

Birmingham - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

BHM Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.95 ile $6.50 arasında değişmektedir.

HERTZ araba kiralama rezervasyonumu Birmingham - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

HERTZ, Birmingham - Havaalaniki [BHM] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve HERTZ araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Birmingham - Havaalani AL adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!