900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Las Vegas’de araç kiralama fiyatları

Las Vegas şehrindeki en güvenilir sağlayıcılardan farklı araç kiralama sınıflarından araç kiralama tekliflerini karşılaştırın. Las Vegas şehrinde bulunan her bir araç sınıfının en ucuz araba kiralama teklifi kırmızıyla vurgulanmıştır.

Alamo şuradan:$46.43 şuradan:$76.29 şuradan:$32.65 şuradan:$86.54 şuradan:$89.73 şuradan:$76.43
AVIS Car Rental şuradan:$85.00 şuradan:$100.71 şuradan:$95.00
SIXT Rent A Car şuradan:$46.43 şuradan:$97.00 şuradan:$75.54 şuradan:$88.80
Thrifty Car Rental şuradan:$39.29 şuradan:$43.36 şuradan:$68.75 şuradan:$41.69 şuradan:$124.76 şuradan:$77.82

Las Vegas deki araba kiralama şirketleri

Las Vegas şehrindeki araç kiralama acenteleri, yalnızca çeşitli araçlarda ve araç kiralama koşullarında değil, aynı zamanda daha önceki müşterilerimiz tarafından sağlanan ortalama derecelendirme puanlarında da önemli farklılıklar gösterebilirler.

Enterprise

Enterprise 499 reviews

8.7 / 10

SIXT Corporate

SIXT 618 reviews

7.9 / 10

AVIS ABG

AVIS 659 reviews

7.2 / 10

Advantage Rent A Car

Advantage 371 reviews

6.4 / 10

Las Vegas şehrinde çok çeşitli kiralık araçlar vardır. Las Vegas şehrinde kiralanabilen araç kiralama sınıfları EKONOMI, STANDART, TAM BOY, LüKS, CONVERTIBLE, VAN, JIP için EGZOTIK, 7 KIşILIK arasında değişmektedir. Las Vegas şehrindeki en büyük araç koleksiyonu Thrifty tarafından sağlanmaktadır.

Las Vegas şehrinde seyahatleriniz için en iyi tedarikçiyi bulabilirsiniz. AVIS, EUROPCAR, SIXT, HERTZ, ENTERPRISE ve ADVANTAGE kısa süreli, saatlik, günlük, uzun süreli, haftalık, aylık ve hatta tek yönlü araç kiralama anlaşmaları da sunulmaktadır. Ayrıca, Las Vegas şehrinde 21 ve 25 yaş arasındaki şoförler için de araç kiralama fırsatları bulacaksınız.

Las Vegas NV şehrindeki araç kiralama noktaları

Las Vegas şehrindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmak için, sadece bir tane satın alma ve iade konumunda değil tüm araç kiralama acentelerini kontrol etmeniz gerekiyor. Ayrıca diğer en yakın noktalardaki araç kiralama tekliflerini de inceleyebilirsiniz: havaalanları, tren istasyonları, limanlar ve şehir merkezi.

Las Vegas NV’de araç kiralama genel bakışı

Las Vegas şehrinde çok sayıda araç kiralama tedarikçisi olmasından dolayı, araç filosu çok farklı araçlarla temsil edilmektedir. Özel gereksinimlerinize bağlı olarak hangi aracın sizin için en uygun olduğunu daha iyi anlamak için lütfen aşağıdaki tabloyu kullanın.

Araç kiralama sınıfı Ne zaman en iyi Muhtemel araç kiralama modelleri
Mini Çok miktarda bagaj içermeyen nispeten kısa yolculuklar için Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam, veya benzeri.
Ekonomi Daha ucuz araç kiralamaya öncelik veren gezginler için Chevrolet Spark, Hyundai Accent, veya benzeri.
Kompakt Daha küçük, yakıt tasarrufu sağlayan araçlar arayan kişiler için Ford Focus, Toyota Yaris Sedan, veya benzeri.
Orta sınıf Kiralık araçlarda en iyi fiyat ve konfor kombinasyonuna ihtiyaç duyanlar için Nissan Sentra, veya benzeri.
Standart Uygun fiyata 5 yolcuya kadar olan bir grupla konforlu seyahat için Nissan Sentra, BMW 3 Series, veya benzeri.
Tam boy Daha çok boş yere sahip olan geniş araçlar arayanlar için Chevrolet Impala, Chevrolet Camaro, veya benzeri.
7 kişilik Normal 5 koltuklu araçlardan daha çok yer hayalinde olan insanlar için Dodge Caravan, Toyota Sienna, veya benzeri.
Van / 9-12 seater Kalabalık ve çok bagajlı aile yolculukları için Nissan Frontier, Chrysler Town and Country, veya benzeri.
Premium İş seyahatleri ve önemli toplantılar için Buick Lacrosse, Lincoln MKS, veya benzeri.
JIP Yolun patronu gibi hissetmeyi seven kişiler için Ford Ecosport, Jeep Patriot, veya benzeri.
Lüks / Egzotik Fiyata değil de, en iyi sürüş deneyimine önem verenler için Cadillac CTS, BMW 5 Series, veya benzeri.
Convertible Sıcak havalardaki yolculuklarda kendini özgür hissetmek hayalinde olanlar için Mitsubishi Spyder Convertible, Chevrolet Camaro Convertible, veya benzeri.

Sıkça sorulan sorular - Las Vegas araç kiralamak

Las Vegas NV'de nasıl araç kiralanır?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumunu arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz kriterlere göre filtreleyebileceksiniz.

Las Vegas şehrinde araba kiralamanın maliyeti nedir?

Las Vegas şehrinde araç kiralama fiyatları, istenilen modele, teslim alma yerine ve kiralama seçeneklerine bağlı olarak günlük $32.65 ilâ günlük $180.15 arasında değişir.

Las Vegas şehrinde en ucuz araç kiralama nerede?

Las Vegas şehrindeki en ucuz araç kiralama teklifini Las Vegas - Main Street bulabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları bu konum $32.65 fiyattan başlar.

Las Vegas şehrinde hangi araç kiralama şirketleri faaliyet göstermektedir?

Las Vegas şehrinde, EKONOMI, STANDART, TAM BOY, LüKS, CONVERTIBLE, VAN, JIP, EGZOTIK, ve 7 KIşILIK. gibi iyi bilinen sağlayıcılardan araba rezervasyonu yapabilirsiniz.

Las Vegas şehrindeki en yüksek puanlı araç kiralama acentesi hangisidir?

Şu anda Las Vegas şehrinde en yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip araç kiralama şirketi, ortalama 8.7/10 puanı ile Enterprise. Las Vegas şehrinde Enterprise şirketindeki en ucuz araba Nissan Frontier modelidir. Geçerli ilgili fiyat günlük $71.75 civarıdır.

Las Vegas şehrinde araba kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak üzere banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına verilen bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu da mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama acentesinde ücretlendirilen ekstra bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Las Vegas NV konumunda araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda bakiyesi olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme işlemi gerçekleşirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.