Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

Тарифи на оренду автомобіля в Лангкаві — Аеропорт [LGK]

За допомогою нашої таблиці, наведеної нижче, ви можете легко порівняти ціни на прокат автомобілів різних класів від перевірених компаній у Лангкаві — Аеропорт.

Для того щоб ще більше спростити ваш вибір, червоним кольором було виділено найдешевшу пропозицію оренди автомобілів кожного класу в LGK Аеропорту.

Економічні

Економічні

Компактні

Компактні

Стандартні

Стандартні

Вен

Вен

Europcar від$35.28 від$42.08
Samavest від$47.78 від$57.92 від$65.29 від$88.34
Merge Car Rental від$56.23 від$73.13

Найкращі компанії з прокату авто в Лангкаві — Аеропорт [LGK]

Компанії з прокату в Лангкаві — Аеропорт можуть суттєво відрізнятися не лише за різноманітністю орендованих транспортних засобів та умовами їх оренди, але й за середніми оцінками, наданими нашими попередніми клієнтами.

Mayflower Acme Tours Sdn. Bhd.

Mayflower 24 reviews

7.6 / 10

Асортимент прокату авто в LGK Аеропорту зачарує вас. Доступний прокат автомобілів різного класу в Лангкаві — Аеропорт починаючи з Економічні, Стандартні, Повнорозмірні, Вен, Позашляховик, 7-місні до 9-місні. Найбільша колекція автомобілів в Лангкаві — Аеропорт пропонує SAMAVEST.

У Лангкаві — Аеропорт, ви можете знайти компанію для будь-якої Вашої подорожі. Ви знайдете компанії, які пропонують погодинні, щоденні, щотижневі, короткострокові, місячні, довгострокові та навіть односторонні пропозиції прокату автомобілів. Ви також можете знайти пропозиції для молодих водіїв у LGK Аеропорті.

Пункти прокату автомобілей поблизу Лангкаві — Аеропорт LGK Аеропорта

Якщо ви не можете знайти ідеальну пропозицію прокату автомобіля в Лангкаві — Аеропорт, не забудьте перевірити пропозиції в інших найближчих пунктах отримання авто LGK Аеропорта.

Різноманітність автомобілів зазвичай ширше в Лангкаві — Аеропорт, але ви можете знайти дешевші пропозиції в інших менш популярних місцях прийому: невеликих або місцевих аеропортах, залізничних вокзалах, портах і центрах міста.

Лангкаві — Аеропорт огляд автопарку

Компанії прокату автомобілів в LGK Аеропорті надають величезну різноманітність транспортних засобів, які підходять для будь-якої Вашої подорожі. З таблицею нижче ви легко знайдете автомобіль, який відповідає вашим потребам.

Класи проката автомобіля Найкраще для Можливі моделі прокату автомобіля
Міні Бюджетної самостійної поїздки або поїздки з другом по місту з відсутністю місця для паркування Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam, або схожі.
Економічні Пари або двох друзів, які хочуть заощадити на паливі Chevrolet Spark, Mitsubishi Mirage, або схожі.
Компактні 2-4 мандрівники, для яких потрібне місце для зберігання речей Hyundai Accent, Nissan Versa, або схожі.
Середньорозмірні Невеликих сімей або груп до 5 друзів, які хочуть досліджувати KUAH Nissan Sentra, або схожі.
Стандартні Довгих подорожей з 5 пасажирами, які насолоджуються спокійною та комфортною поїздкою Audi A4, або схожі.
Повнорозмірні Комфортної далекої поїздки з родиною та достатньою кількістю багажу Ford Taurus, Chevrolet Camaro, або схожі.
7-місні Дорожніх поїздок, якщо у вашій компанії більше 5 пасажирів з невеликим багажем Dodge Caravan, Toyota Sienna, або схожі.
Мінівен / 9-12 місні Сімейних подорожей з великою кількістю багажу Mercedes Viano, Mercedes Sprinter, або схожі.
Преміум Відрядження, які починаються в Лангкаві — Аеропорт Buick Lacrosse, Lincoln MKS, або схожі.
Позашляховик Безпечних та комфортних подорожей по шосе або по бездоріжжю Toyota Rav4, Audi Q5, або схожі.
Люкс/Екзотичні Особливих подій або драйву для вашого життя в KUAH Bentley, Rolls Royce, Ferrari, або схожі.
Кабріолет Самостійних подорожей або зі своєю другою половинкою, щоб відчути свободу в KUAH дорогах. Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible, або схожі.

FAQ - Оренда автомобіля в Лангкаві — Аеропорт

Як орендувати автомобіль в Лангкаві — Аеропорт ?

Введіть потрібне місце отримання авто та повернення у форму пошуку, виберіть потрібну дату та час оренди. Після того як ви отримаєте результати пошуку, ви зможете відфільтрувати їх на основі бажаних критеріїв.

Скільки коштує оренда авто в LGK Аеропорту?

Ціна на оренду автомобіля в Лангкаві — Аеропорт у діапазоні від $35.28 за день до $184.69 на день залежно від обраної моделі та варіантів оренди.

Який найпопулярніший автомобіль напрокат в Лангкаві — Аеропорт ?

Автомобіль, який найчастіше бронюють наші клієнти в Лангкаві — Аеропорт це Hyundai Starex. Його ціна починається з $184.69 в LGK Аеропорту.

Який клас оренди автомобіля найчастіше запитують в Лангкаві — Аеропорт LGK?

це той клас прокату автомобілів, який найчастіше обирають наші клієнти в LGK Аеропорту. Найдешевший транспортний засіб в Лангкаві — Аеропорт це Perodua Axia. Ціна починається від $46.08 за день.

Яка найкраща компанія з прокату автомобілів Лангкаві — Аеропорт?

Компанія з прокату автомобілів, яка наразі має найвищий рейтинг серед користувачів в LGK це MAYFLOWER ACME TOURS SDN. BHD. із середнім балом 7.6/10.

Які компанії з прокату автомобілів мають на місці пункти прокату автомобілі в Лангкаві — Аеропорт?

Компанії з прокату автомобілів із доступними пунктами прокату автомобілів у Лангкаві — Аеропорт EUROPCAR, EPTA, .

Додаток для оренди авто 14CARS.com для iOS та Android

Знайдіть прокат автомобілів поруч з Вами, порівняйте ціни та пропозиції та візьміть напрокат автомобіль, який вам сподобається. Це швидко та легко!