Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

7-місні прокат автомобілів в Лангкаві — Аеропорт [LGK]

Подивіться на нашу велику кількість 7-місні Лангкаві — Аеропорт пропозицій прокату автомобілів та виберіть найбільш влучну пропозицію. Дізнайтеся про моделі прокату автомобілів, їх ціни та постачальників 7-місні прокату автомобілів, які доступні в [LGK] Аеропорту.

7-місні

Toyota Avanza

SAMAVEST
A
7
5
1
Toyota Avanza

від

$68.06 /день

Вен

Nissan Urvan

SAMAVEST
M
14
4
14
Nissan Urvan

від

$112.01 /день

Вен

Toyota Innova

SAMAVEST
A
6
4
2
Toyota Innova

від

$88.34 /день

Компактні

Proton Persona

EUROPCAR
A
5
3
3
Proton Persona

від

$35.28 /день

Компактні

Toyota Vios

MERGE CAR RENTAL
A
5
5
3
Toyota Vios

від

$73.13 /день

Стандартні

Honda City

EUROPCAR
A
5
4
4
Honda City

від

$42.08 /день

Стандартні

Toyota Camry

SAMAVEST
A
5
4
5
Toyota Camry

від

$98.48 /день

Міні

Perodua Axia

SAMAVEST
A
4
5
2
Perodua Axia

від

$46.08 /день

Економічні

Perodua Myvi

SAMAVEST
A
5
5
2
Perodua Myvi

від

$47.78 /день

Інформація про 7-місні клас прокату автомобілів в Лангкаві — Аеропорт

Назва цього класу прокату автомобілів говорить сама за себе, оскільки передбачає, що ці автомобілі мають 7 місць, на відміну від менших 5-місних автомобілів. Ці додаткові 2 місця не тільки дозволяють подорожувати більшою групою людей, але й забезпечують додатковий простір для багажу та особистого майна. Завдяки цьому 7 місць часто вибирають для сімейного відпочинку або великих групових поїздок.

Іноді краще орендувати один автомобіль із надмірною площею, замість того, щоб орендувати 2 окремі транспортні засоби для великої групи людей. Якщо простір є одним із ваших головних пріоритетів при виборі автомобіля напрокат, клас оренди негабаритних розмірів стане для вас відмінним рішенням.

7-місні [LGK] Аеропорту прокат автомобілів

7-місні клас прокату автомобілів в Лангкаві — Аеропорт представлений наступними моделями прокату автомобілів: Toyota Avanza, або схожі 7-місні оренди транспортних засобів.

7-місні пункти прокату автомобілів поблизу Лангкаві — Аеропорт

Не забудьте перевірити пропозиції прокату автомобілів у пунктах прокату автомобілів на території та поза аеропортом, найближчих до Лангкаві — Аеропорт . Ціни та наявність автомобілів зазвичай різні. Переконайтеся, що ви зробили найкращий вибір.

Пункти оренди автомобілів в аеропортах поблизу Лангкаві — Аеропорт [LGK] Пункти оренди автомобілів у містах поблизу Лангкаві — Аеропорт

Найближчі пункти оренди в містах

Найкращі компанії 7-місні Лангкаві — Аеропорт прокату автомобілів

Щоб зробити найкращий вибір 7-місні оренди автомобілів в Лангкаві — Аеропорт [LGK] , зверніть увагу не тільки на модель оренди автомобіля та її ціну, але й на постачальника, який надає цю угоду.

Агентства з прокату автомобілів, які пропонують 7-місні транспортні засоби в Лангкаві — Аеропорт мають різні умови оренди автомобілів та середні оцінки наших попередніх клієнтів.

Найбільша різноманітність 7-місні пропозиції прокату автомобілів в Лангкаві — Аеропорт надається MAYFLOWER ACME TOURS SDN. BHD..

Mayflower Acme Tours Sdn. Bhd.

Mayflower 24 reviews

7.6 / 10

FAQ - 7-місні оренда автомобілей в Лангкаві — Аеропорт

Як забронювати 7-місні оренду автомобіля в Лангкаві — Аеропорт ?

Почніть вводити потрібне місце отримання та зворотну адресу у формі пошуку та виберіть найбільш відповідний із спадного списку. Виберіть потрібну дату та час оренди. На сторінці результатів пошуку ви зможете відфільтрувати та відсортувати всі пропозиції прокату автомобілів на основі бажаного класу прокату автомобіля.

Яка найдешевша 7-місні оренда автомобіля [LGK] Аеропорту?

Найдешевші 7-місні авто в Лангкаві — Аеропорт є Toyota Avanza від SAMAVEST. Поточна актуальна ціна $68.06 за день.

Скільки я буду витрачати на паливо 7-місні автомобіля в Лангкаві — Аеропорт?

Що мені потрібно мати під час отримання 7-місні орендованого авто в Лангкаві — Аеропорт?

Як правило, достатньо представити:

  • Повне водійське посвідчення. Власники ліцензій у Великобританії також повинні надати фотокартку. Якщо ваше водійське посвідчення написане не латинським алфавітом (тобто арабською, грецькою, кирилицею чи китайською мовою), ви повинні мати з собою міжнародне водійське посвідчення разом із вашими внутрішніми правами.
  • Дійсне посвідчення особи з фотографією (паспорт або національне посвідчення особи).
  • Діюча кредитна картка на ім'я головного водія. Необхідно попередньо авторизувати заставу за оренду автомобіля в пункті прокату.

Скільки мені має бути років, щоб орендувати 7-місні авто в Лангкаві — Аеропорт

Зазвичай для оренди вам потрібен вік від 25 до 70 років 7-місні авто в Лангкаві — Аеропорт. Вікові обмеження компаній з прокату автомобілів в Лангкаві — Аеропорт кардинально відрізняються.

Якщо ви виходите за межі цих вікових обмежень, ви завжди можете знайти компанії прокату автомобілів, які дозволять вам орендувати авто за умови, що ви заплатите додаткову плату за молодого водія або старшого водія або придбаєте додаткову страховку.

Чи можна орендувати автомобіль 7-місні в одну сторону?

Так, деякі постачальники пропонують авто в одну сторону 7-місні оренда автомобіля в Лангкаві — Аеропорт . Будьте уважні при виборі компанії. Якщо ви шукаєте оренду в одну сторону, будьте готові, що можуть застосовуватися деякі обмеження та додаткові платежі. Не забудьте зв’язатися з компанією, щоб переконатися в наявності та вартості оренди в одну сторон

Додаток для оренди авто 14CARS.com для iOS та Android

Знайдіть прокат автомобілів поруч з Вами, порівняйте ціни та пропозиції та візьміть напрокат автомобіль, який вам сподобається. Це швидко та легко!