900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Langkawi - Havaalanı bulunan 7-SEATER kiralık araba [LGK]

7-SEATER Langkawi - Havaalanı araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. LGK Havaalanında bulunan 7-SEATER araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

7 kişilik

Toyota Avanza

SAMAVEST
A
7
5
1
Toyota Avanza

şuradan:

$68.06 /güny

Van

Nissan Urvan

SAMAVEST
M
14
4
14
Nissan Urvan

şuradan:

$112.01 /güny

Van

Toyota Innova

SAMAVEST
A
6
4
2
Toyota Innova

şuradan:

$88.34 /güny

Kompakt

Proton Persona

EUROPCAR
A
5
3
3
Proton Persona

şuradan:

$35.28 /güny

Kompakt

Toyota Vios

MERGE CAR RENTAL
A
5
5
3
Toyota Vios

şuradan:

$73.13 /güny

Standart

Honda City

EUROPCAR
A
5
4
4
Honda City

şuradan:

$42.08 /güny

Standart

Toyota Camry

SAMAVEST
A
5
4
5
Toyota Camry

şuradan:

$98.48 /güny

Mini

Perodua Axia

SAMAVEST
A
4
5
2
Perodua Axia

şuradan:

$46.08 /güny

Ekonomi

Perodua Myvi

SAMAVEST
A
5
5
2
Perodua Myvi

şuradan:

$47.78 /güny

Langkawi - Havaalanı [LGK], Malezya 7-SEATER kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Bu sınıf araçların ismi, bu araçların daha küçük 5 koltuklu araçlardan farklı olarak 7 koltuğa sahip olmalarından gelmektedir. Bu ilave 2 koltuk yalnızca daha geniş bir grup halinde seyahat etmeyi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bagaj ve kişisel eşyalar için de ekstra alan sağlar. Bu nedenle, aile tatilleri veya büyük grup gezileri için sık sık 7 koltuklu araçlar seçilmektedir.

Bazen büyük bir grup insana uyacak şekilde 2 ayrı araç kiralamak yerine aşırı alana sahip tek bir araba kiralamak daha iyi bir fikirdir. Bir kiralık araba seçerken alan önceliklerinizden biri ise, büyük boy kiralama sınıfı sizin için mükemmel bir karar olacaktır.

7-SEATER LGK Havaalanı araç kiralama

Langkawi - Havaalanı 7-SEATER sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Toyota Avanza, , veya benzer 7-SEATER kiralık araçlar.

Langkawi - Havaalanı yakınlarındaki 7-SEATER araba kiralama yerleri

Langkawi - Havaalanı konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

En iyi 7-SEATER Langkawi - Havaalanı araç kiralama tedarikçileri

Langkawi - Havaalanı [LGK] 7-SEATER araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Langkawi - Havaalanı Havaalanında 7-SEATER araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Langkawi - Havaalanı bulunan 7-SEATER araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği MAYFLOWER ACME TOURS SDN. BHD. tarafından sağlanmaktadır.

Mayflower Acme Tours Sdn. Bhd.

Mayflower 24 reviews

7.6 / 10

Sıkça sorulan sorular - 7-SEATER Langkawi - Havaalanı araba kiralama

Langkawi - Havaalanı konumunda 7-SEATER araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

LGK Havaalanında en ucuz 7-SEATER araba kiralama hangisidir?

Langkawi - Havaalanı en ucuz 7-SEATER arabası SAMAVEST'dan Toyota Avanza aracıdır. Günlük fiyatı $68.06 civarındadır.

Langkawi - Havaalanı içindeki 7-SEATER otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Langkawi - Havaalanı 7-SEATER kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Langkawi - Havaalanı 7-SEATER aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Langkawi - Havaalanı 7-SEATER aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Langkawi - Havaalanı araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

7-SEATER arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Langkawi - Havaalanı bu şekilde 7-SEATER araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!