Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

Позашляховик прокат автомобілів в Лангкаві — Аеропорт [LGK]

Подивіться на нашу велику кількість Позашляховик Лангкаві — Аеропорт пропозицій прокату автомобілів та виберіть найбільш влучну пропозицію. Дізнайтеся про моделі прокату автомобілів, їх ціни та постачальників Позашляховик прокату автомобілів, які доступні в [LGK] Аеропорту.

Компактні

Proton Persona

EUROPCAR
A
5
3
3
Proton Persona

від

$35.28 /день

Компактні

Toyota Vios

MERGE CAR RENTAL
A
5
5
3
Toyota Vios

від

$73.13 /день

Стандартні

Honda City

EUROPCAR
A
5
4
4
Honda City

від

$42.08 /день

Стандартні

Toyota Camry

SAMAVEST
A
5
4
5
Toyota Camry

від

$98.48 /день

Міні

Perodua Axia

SAMAVEST
A
4
5
2
Perodua Axia

від

$46.08 /день

Економічні

Perodua Myvi

SAMAVEST
A
5
5
2
Perodua Myvi

від

$47.78 /день

7-місні

Toyota Avanza

SAMAVEST
A
7
5
1
Toyota Avanza

від

$68.06 /день

Вен

Perodua Alza

MERGE CAR RENTAL
A
5
5
3
Perodua Alza

від

$73.13 /день

Вен

Hyundai Starex

MERGE CAR RENTAL
A
12
5
4
Hyundai Starex

від

$184.69 /день

Інформація про Позашляховик клас прокату автомобілів в Лангкаві — Аеропорт

Спортивний позашляховик, більш відомий під абревіатурою SUV — це великий автомобіль з підвищеним класом і великою кількістю простору, який зазвичай оснащений повним приводом. Автомобілі цього класу прокату чудово підходять для активного туризму та сімейного відпочинку на природі.

Доступний повнопривідний механізм, оптимізована трансмісія та потужний двигун роблять позашляховики комфортними для подорожей по бездоріжжю. Також є багато місця в багажнику та внутрішнього простору, щоб помістити велику кількість багажу чи обладнання, яке інакше не помістилося б у меншому автомобілі.

Керувати позашляховиком 4x4 також дуже комфортно і, безумовно, змусить вас відчути себе справжнім босом на дорозі.

Позашляховик [LGK] Аеропорту прокат автомобілів

Позашляховик клас прокату автомобілів в Лангкаві — Аеропорт представлений наступними моделями прокату автомобілів: або схожі Позашляховик оренди транспортних засобів.

Позашляховик пункти прокату автомобілів поблизу Лангкаві — Аеропорт

Не забудьте перевірити пропозиції прокату автомобілів у пунктах прокату автомобілів на території та поза аеропортом, найближчих до Лангкаві — Аеропорт . Ціни та наявність автомобілів зазвичай різні. Переконайтеся, що ви зробили найкращий вибір.

Пункти оренди автомобілів в аеропортах поблизу Лангкаві — Аеропорт [LGK] Пункти оренди автомобілів у містах поблизу Лангкаві — Аеропорт

Найближчі пункти оренди в містах

Найкращі компанії Позашляховик Лангкаві — Аеропорт прокату автомобілів

Щоб зробити найкращий вибір Позашляховик оренди автомобілів в Лангкаві — Аеропорт [LGK] , зверніть увагу не тільки на модель оренди автомобіля та її ціну, але й на постачальника, який надає цю угоду.

Агентства з прокату автомобілів, які пропонують Позашляховик транспортні засоби в Лангкаві — Аеропорт мають різні умови оренди автомобілів та середні оцінки наших попередніх клієнтів.

Найбільша різноманітність Позашляховик пропозиції прокату автомобілів в Лангкаві — Аеропорт надається MAYFLOWER ACME TOURS SDN. BHD..

Mayflower Acme Tours Sdn. Bhd.

Mayflower 24 reviews

7.6 / 10

FAQ - Позашляховик оренда автомобілей в Лангкаві — Аеропорт

Як забронювати Позашляховик оренду автомобіля в Лангкаві — Аеропорт ?

Почніть вводити потрібне місце отримання та зворотну адресу у формі пошуку та виберіть найбільш відповідний із спадного списку. Виберіть потрібну дату та час оренди. На сторінці результатів пошуку ви зможете відфільтрувати та відсортувати всі пропозиції прокату автомобілів на основі бажаного класу прокату автомобіля.

Яка найдешевша Позашляховик оренда автомобіля [LGK] Аеропорту?

Найдешевші Позашляховик авто в Лангкаві — Аеропорт є Proton Persona від EUROPCAR. Поточна актуальна ціна $35.28 за день.

Скільки я буду витрачати на паливо Позашляховик автомобіля в Лангкаві — Аеропорт?

Що мені потрібно мати під час отримання Позашляховик орендованого авто в Лангкаві — Аеропорт?

Як правило, достатньо представити:

  • Повне водійське посвідчення. Власники ліцензій у Великобританії також повинні надати фотокартку. Якщо ваше водійське посвідчення написане не латинським алфавітом (тобто арабською, грецькою, кирилицею чи китайською мовою), ви повинні мати з собою міжнародне водійське посвідчення разом із вашими внутрішніми правами.
  • Дійсне посвідчення особи з фотографією (паспорт або національне посвідчення особи).
  • Діюча кредитна картка на ім'я головного водія. Необхідно попередньо авторизувати заставу за оренду автомобіля в пункті прокату.

Скільки мені має бути років, щоб орендувати Позашляховик авто в Лангкаві — Аеропорт

Зазвичай для оренди вам потрібен вік від 25 до 70 років Позашляховик авто в Лангкаві — Аеропорт. Вікові обмеження компаній з прокату автомобілів в Лангкаві — Аеропорт кардинально відрізняються.

Якщо ви виходите за межі цих вікових обмежень, ви завжди можете знайти компанії прокату автомобілів, які дозволять вам орендувати авто за умови, що ви заплатите додаткову плату за молодого водія або старшого водія або придбаєте додаткову страховку.

Чи можна орендувати автомобіль Позашляховик в одну сторону?

Так, деякі постачальники пропонують авто в одну сторону Позашляховик оренда автомобіля в Лангкаві — Аеропорт . Будьте уважні при виборі компанії. Якщо ви шукаєте оренду в одну сторону, будьте готові, що можуть застосовуватися деякі обмеження та додаткові платежі. Не забудьте зв’язатися з компанією, щоб переконатися в наявності та вартості оренди в одну сторон

Додаток для оренди авто 14CARS.com для iOS та Android

Знайдіть прокат автомобілів поруч з Вами, порівняйте ціни та пропозиції та візьміть напрокат автомобіль, який вам сподобається. Це швидко та легко!