900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Langkawi - Havaalanı bulunan SUV kiralık araba [LGK]

SUV Langkawi - Havaalanı araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. LGK Havaalanında bulunan SUV araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Kompakt

Proton Persona

EUROPCAR
A
5
3
3
Proton Persona

şuradan:

$35.28 /güny

Kompakt

Toyota Vios

MERGE CAR RENTAL
A
5
5
3
Toyota Vios

şuradan:

$73.13 /güny

Standart

Honda City

EUROPCAR
A
5
4
4
Honda City

şuradan:

$42.08 /güny

Standart

Toyota Camry

SAMAVEST
A
5
4
5
Toyota Camry

şuradan:

$98.48 /güny

Mini

Perodua Axia

SAMAVEST
A
4
5
2
Perodua Axia

şuradan:

$46.08 /güny

Ekonomi

Perodua Myvi

SAMAVEST
A
5
5
2
Perodua Myvi

şuradan:

$47.78 /güny

7 kişilik

Toyota Avanza

SAMAVEST
A
7
5
1
Toyota Avanza

şuradan:

$68.06 /güny

Van

Perodua Alza

MERGE CAR RENTAL
A
5
5
3
Perodua Alza

şuradan:

$73.13 /güny

Van

Hyundai Starex

MERGE CAR RENTAL
A
12
5
4
Hyundai Starex

şuradan:

$184.69 /güny

Langkawi - Havaalanı [LGK], Malezya SUV kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Kısaltma JIP olarak bilinen spor araçlar, genellikle 4 çekiş ile birlikte yükseltilmiş yerden yükseklik ve bol alana sahip büyük bir otomobillerdir. Bu sınıftaki kiralık arabalar açık havada aktif turizm ve aile tatilleri için mükemmeldir.

Mevcut dört tekerlekten çekiş mekanizması, optimize edilmiş şanzıman ve güçlü motor, JIP'lerin konforlu bir yol dışı seyahat kabiliyetine sahip olmasını sağlar. Ayrıca, daha küçük bir araca sığmayacak kadar büyük miktarda bagaj veya ekipmana uyacak bol miktarda bagaj ve iç mekân da mevcuttur.

SUV LGK Havaalanı araç kiralama

Langkawi - Havaalanı SUV sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır:, veya benzer SUV kiralık araçlar.

Langkawi - Havaalanı yakınlarındaki SUV araba kiralama yerleri

Langkawi - Havaalanı konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

En iyi SUV Langkawi - Havaalanı araç kiralama tedarikçileri

Langkawi - Havaalanı [LGK] SUV araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Langkawi - Havaalanı Havaalanında SUV araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Langkawi - Havaalanı bulunan SUV araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği MAYFLOWER ACME TOURS SDN. BHD. tarafından sağlanmaktadır.

Mayflower Acme Tours Sdn. Bhd.

Mayflower 24 reviews

7.6 / 10

Sıkça sorulan sorular - SUV Langkawi - Havaalanı araba kiralama

Langkawi - Havaalanı konumunda SUV araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

LGK Havaalanında en ucuz SUV araba kiralama hangisidir?

Langkawi - Havaalanı en ucuz SUV arabası EUROPCAR'dan Proton Persona aracıdır. Günlük fiyatı $35.28 civarındadır.

Langkawi - Havaalanı içindeki SUV otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Langkawi - Havaalanı SUV kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Langkawi - Havaalanı SUV aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Langkawi - Havaalanı SUV aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Langkawi - Havaalanı araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

SUV arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Langkawi - Havaalanı bu şekilde SUV araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!