Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Stawki wypożyczenia samochodu na lotnisku Hamilton

Porównaj ceny wynajmu różnych klas samochodów od najbardziej godnych zaufania dostawców w Hamilton. Najtańsza oferta wynajmu każdej klasy samochodów każdej z klas w Hamilton jest zaznaczona na czerwono.

Ekonomiczny

Ekonomiczny

Kompaktowy

Kompaktowy

Standardowy

Standardowy

Van

Van

SUV

SUV

Pełnowymiarowy

Pełnowymiarowy

AVIS Car Rental od$83.59 od$79.88
Budget Car Rental od$77.11 od$80.76 od$74.36 od$98.12
National od$62.55 od$65.07 od$72.63 od$102.86 od$87.75

Najlepsze firmy wynajmujące samochody w Hamilton

Wypożyczalnie samochodów w Hamilton mogą znacznie różnić się nie tylko pod względem wyboru pojazdów i warunków ich wynajmu, ale także pod względem średniej oceny od naszych klientów.

Enterprise

Enterprise 180 reviews

8.8 / 10

AVIS ABG

AVIS 110 reviews

7.6 / 10

HERTZ

HERTZ 27 reviews

7.6 / 10

Discount Car and Truck Rentals - Rest of Canada

Discount 18 reviews

4.7 / 10

W Hamilton posiadamy ogromny wybór samochodów do wynajęcia. W ofercie Hamilton możesz znaleźć samochody różnych klas, od EKONOMICZNY, STANDARDOWY, PEłNOWYMIAROWY, LUKSUSOWY, VAN, SUV, EGZOTYCZNY do SPECIAL, 7-OSOBWY.

Hamilton Przegląd floty samochodów do wynajmu

Ze względu na dużą liczbę wypożyczalni samochodów w Hamilton, flota samochodowa obejmuje ogromny wybór pojazdów. Skorzystaj z poniższej tabeli, aby wybrać auto najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Klasa samochodu Najlepiej sprawdza się Modele aut na wynajem
Mini Stosunkowo krótkie podróże bez dużej ilości bagażu Smart, Fiat 500, Hyundai i10, Citroen DS3, Opel Adam lub podobne.
Ekonomiczny Dla osób, które wybierają tańsze oferty Chevrolet Spark, Mitsubishi Mirage lub podobne.
Kompaktowy Dla osób poszukujących mniejsze pojazdy z niskim zużyciu paliwa Hyundai Accent, Nissan Versa lub podobne.
Klasy średniej Dla osób, które potrzebują doskonałego połączenia ceny i komfortu w wynajętym pojeździe Nissan Sentra lub podobne
Standardowy Wygodna podróż z grupą nie większą niż 5 pasażerów w przystępnej cenie Audi A4 lub podobne.
Pełnowymiarowy BDla osób, potrzebujących dużych, silnych samochodów z dużą ilością wolnego miejsca Ford Taurus, Chevrolet Camaro lub podobne.
7-osobwy Dla grupy osób, które potrzebują więcej miejsca niż w zwykłych 5-osobowych samochodach Dodge Caravan, Toyota Sienna lub podobne.
Van / 9-12 Sitzer Wycieczki rodzinne lub podróże z wieloma pasażerami i dużym załadunkiem Mercedes Viano, Mercedes Sprinter lub podobne.
Premium Podróże służbowe i wynajem samochodów na ważne okazje Buick Lacrosse, Lincoln MKS lub podobne.
SUV Dla podróżnych, którzy lubią być szefem zarówno na drodze, jak i poza nią Toyota Rav4, Audi Q5 lub podobne.
Luksusowy / Egzotyczny Dla poszukujących wrażeń najwyższej klasy, niezależnie od ceny Bentley, Rolls Royce, Ferrari lub podobne.
Odkryte Dla lubiących swobodę i podróże podczas ciepłej, słonecznej pogody Ford Mustang Convertible, Chrysler 200 Convertible lub podobne.

Najczęściej zadawane pytania - wypożyczenie samochodu na Hamilton

Jak wynająć samochód w Hamilton ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i miejsce zwrotu w formularzu wyszukiwania oraz wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Po wyświetleniu się wyników wyszukiwania będziesz mógł je filtrować na podstawie preferowanych kryteriów.

Ile kosztuje wynajem samochodu w Hamilton?

Ceny wypożyczenia auta w Hamilton wahają się od $62.55 dziennie do $102.86 dziennie, w zależności od wybranego modelu, miejscu odbioru i opcji wynajmu.

Gdzie znajdują się najtańsze wypożyczalnie aut w Hamilton ?

Najtańszą ofertę wynajmu aut w Hamilton możesz znaleźć w: Hamilton. Ceny wynajmu samochodu w tym miejscu zaczynają się od $62.55.

Która firma wypożyczająca samochody w Hamilton ma najlepsze opinie Hamilton?

Firma wypożyczająca samochody, która aktualnie ma najlepsze opinie klientów w Hamilton, to Enterprise, ze średnią oceną 8.8/10.

Ile kosztuje benzyna w Hamilton?

Ceny benzyny w Hamilton wahają się od $3.31 do $3.89.

Czy mogę zapłacić za rezerwację samochodu w Hamilton kartą debetową?

Tak, możesz użyć karty debetowej do opłacenia rezerwacji w internecie. Jednak przy odbiorze pojazdu do pokrycia kosztów depozytu za wynajem pojazdu, będzie wymagana karta kredytowa wydana na nazwisko głównego kierowcy.

Czy inna osoba może kierować wynajętym przeze mnie autem?

Jest to możliwe, jeśli przy rezerwacji internetowej wybierzesz opcję dodatkowego kierowcy. Najczęściej jest to opcja, którą należy dodatkowo opłacić przy odbiorze pojazdu.

Czy mogę zarezerwować konkretny model auta?

Tak, oferty umożliwiające wybór konkretnego modelu auta są oznaczone na stronie z wynikami wyszukiwania opisem „Gwarantowany Model Auta”.

Czy potrzebuję dodatkowego ubezpieczenia przy wynajmie samochodu w Hamilton?

Jeśli więc nie zdecydujesz się na pełne ubezpieczenie, zalecamy wykupienie ubezpieczenia, które zabezpieczy Twój depozyt. Będziesz musiał udostępnić swojemu dostawcy kartę kredytową z wystarczającą ilością środków potrzebnych na depozyt za wynajem samochodu. Wtedy, jeśli dostawca wypłaci jakiekolwiek pieniądze z Twojej karty, firma ubezpieczeniowa pokryje te wydatki. Takie ubezpieczenie możesz zakupić podczas rezerwacji samochodu na naszej stronie internetowej.