900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Hua Hin - Havaalanı bulunan VAN kiralık araba [HHQ]

VAN Hua Hin - Havaalanı araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. HHQ Havaalanında bulunan VAN araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Mini

Toyota Yaris

BUDGET
A
4
3
2
Toyota Yaris

şuradan:

$184.36 /güny

Kompakt

Toyota Vios

BUDGET
A
5
3
3
Toyota Vios

şuradan:

$192.15 /güny

Standart

Toyota Altis

BUDGET
A
5
3
4
Toyota Altis

şuradan:

$333.27 /güny

JIP

Toyota Fortuner

BUDGET
A
5
5
5
Toyota Fortuner

şuradan:

$559.66 /güny

Hua Hin - Havaalanı [HHQ], Tayland VAN kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Vanlar, insan taşıyıcıları olarak da bilinen büyük 10-12 kişilik binek araçlardır. Bu geniş arabalar genellikle büyük aileleri veya geniş insan gruplarını taşımak için seçilir. Vanlar da böyle bir gereklilik meydana gelmesi durumunda eşya taşımak için de ideal araçlardır. Örneğin, başka bir taşıma seçeneği yoksa ev taşırken bir kiralık minibüs iyi bir çözüm olabilir.

Bu arabalar, diğer kiralık sınıflardan gelen arabalarla elde edilemeyen aşırı miktarda alana ihtiyaç duyan insanlar için bir öncelik olmalıdır.

VAN HHQ Havaalanı araç kiralama

Hua Hin - Havaalanı VAN sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır:, veya benzer VAN kiralık araçlar.

Hua Hin - Havaalanı yakınlarındaki VAN araba kiralama yerleri

Hua Hin - Havaalanı konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

En iyi VAN Hua Hin - Havaalanı araç kiralama tedarikçileri

Hua Hin - Havaalanı [HHQ] VAN araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Hua Hin - Havaalanı Havaalanında VAN araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Hua Hin - Havaalanı bulunan VAN araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği HERTZ DIRECT tarafından sağlanmaktadır.

Hertz Direct

Hertz 22 reviews

8.7 / 10

Budget Direct

Budget 6 reviews

6.6 / 10

Sıkça sorulan sorular - VAN Hua Hin - Havaalanı araba kiralama

Hua Hin - Havaalanı konumunda VAN araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

HHQ Havaalanında en ucuz VAN araba kiralama hangisidir?

Hua Hin - Havaalanı en ucuz VAN arabası BUDGET'dan Toyota Yaris aracıdır. Günlük fiyatı $184.36 civarındadır.

Hua Hin - Havaalanı içindeki VAN otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

HHQ Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.86 ile $4.46 arasında değişmektedir.

mini 4.5l/100km 51 US mpg
ekonomi 5.1l/100km 46 US mpg
kompakt 5.3l/100km 44 US mpg
orta 7.0l/100km 33 US mpg
standart 7.0l/100km 33 US mpg
tam boyut 7.4l/100km 31 US mpg
7 kişilik 7.4l/100km 31 US mpg
premium 9.1l/100km 25 US mpg
minibüs 7.8-11.6l/100km 20-30 US mpg
JİP 8.6l/100km 27 US mpg
van 11.6l/100km 20 US mpg
egzotik/spor 10.6l/100km 22 US mpg
cabrio 5-9l/100km 26-47 US mpg

Yani, VAN 100 km sürmek için yaklaşık 11.25$ harcayacaksınız. VAN araçta ile 100 ABD mili bir sürüş de size yaklaşık 18.05$ mal olacak.

Hua Hin - Havaalanı VAN kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Hua Hin - Havaalanı VAN aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Hua Hin - Havaalanı VAN aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Hua Hin - Havaalanı araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

VAN arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Hua Hin - Havaalanı bu şekilde VAN araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!